Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama

Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi

Početna stranicaFAQRegistracijaLogin

Share

Šta trenutno radi Vaš partner (nije vazno koji realni, virtualni)?

Go down 
Go to page : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20
Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka

Female
Gemini Broj postova : 77735
Godine : 169
Datum registracije : 21.01.2009

Šta trenutno radi Vaš partner (nije vazno koji realni, virtualni)? - Page 20 Empty
PostajNaslov: Šta trenutno radi Vaš partner (nije vazno koji realni, virtualni)?   Šta trenutno radi Vaš partner (nije vazno koji realni, virtualni)? - Page 20 I_icon_minitime9/12/2009, 18:54

First topic message reminder :

Kuckate po forumu ?
...a sta za to vrijeme radi vas partner ?

Šta trenutno radi Vaš partner (nije vazno koji realni, virtualni)? - Page 20 3329p4i

Zadnja promjena: Blizanka; 9/16/2016, 22:13; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-poe

Autor/icaPoruka
Sumrak
VIP član
Sumrak

Male
Aquarius Horse
Broj postova : 37007
Godine : 52
Datum registracije : 31.03.2011

Šta trenutno radi Vaš partner (nije vazno koji realni, virtualni)? - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Šta trenutno radi Vaš partner (nije vazno koji realni, virtualni)?   Šta trenutno radi Vaš partner (nije vazno koji realni, virtualni)? - Page 20 I_icon_minitime6/27/2016, 18:19

dvonožnog odavno nemam, a četvoronožni pegla kauč...Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Šta trenutno radi Vaš partner (nije vazno koji realni, virtualni)?   Šta trenutno radi Vaš partner (nije vazno koji realni, virtualni)? - Page 20 I_icon_minitime6/28/2016, 19:56

hmmm   a  ne   znam
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član
Sumrak

Male
Aquarius Horse

PostajNaslov: Re: Šta trenutno radi Vaš partner (nije vazno koji realni, virtualni)?   Šta trenutno radi Vaš partner (nije vazno koji realni, virtualni)? - Page 20 I_icon_minitime6/28/2016, 22:35

četvoronožni hrče...Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Šta trenutno radi Vaš partner (nije vazno koji realni, virtualni)?   Šta trenutno radi Vaš partner (nije vazno koji realni, virtualni)? - Page 20 I_icon_minitime8/30/2016, 09:33

spava
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član
Sumrak

Male
Aquarius Horse

PostajNaslov: Re: Šta trenutno radi Vaš partner (nije vazno koji realni, virtualni)?   Šta trenutno radi Vaš partner (nije vazno koji realni, virtualni)? - Page 20 I_icon_minitime9/6/2016, 12:04

nemam partnera...sam živim...Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Šta trenutno radi Vaš partner (nije vazno koji realni, virtualni)?   Šta trenutno radi Vaš partner (nije vazno koji realni, virtualni)? - Page 20 I_icon_minitime9/16/2016, 11:17

očito   šminka,pa  do  dva  mislim  da  će  se   našminkati   u pm,  ne može  se  od  njega  u  kupatilo  na  red   doći  Laughing Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član
Sumrak

Male
Aquarius Horse

PostajNaslov: Re: Šta trenutno radi Vaš partner (nije vazno koji realni, virtualni)?   Šta trenutno radi Vaš partner (nije vazno koji realni, virtualni)? - Page 20 I_icon_minitime9/16/2016, 15:16

Ponoć je napisao/la:
očito   šminka,pa  do  dva  mislim  da  će  se   našminkati   u pm,  ne može  se  od  njega  u  kupatilo  na  red   doći  Laughing Laughing Laughing

ja da sam mu žena ja bih ga sačmarom upucao, bi bogami... Laughing Laughing Laughing

nemam ja partnera...Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Šta trenutno radi Vaš partner (nije vazno koji realni, virtualni)?   Šta trenutno radi Vaš partner (nije vazno koji realni, virtualni)? - Page 20 I_icon_minitime9/17/2016, 16:05

odmara    sigurno  Laughing Laughing Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član
Sumrak

Male
Aquarius Horse

PostajNaslov: Re: Šta trenutno radi Vaš partner (nije vazno koji realni, virtualni)?   Šta trenutno radi Vaš partner (nije vazno koji realni, virtualni)? - Page 20 I_icon_minitime9/17/2016, 16:36

još uvijek sam solo, tako da ne znam...Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Šta trenutno radi Vaš partner (nije vazno koji realni, virtualni)?   Šta trenutno radi Vaš partner (nije vazno koji realni, virtualni)? - Page 20 I_icon_minitime11/4/2016, 09:07

sigurno  nešto  pametno  Laughing
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član
Sumrak

Male
Aquarius Horse

PostajNaslov: Re: Šta trenutno radi Vaš partner (nije vazno koji realni, virtualni)?   Šta trenutno radi Vaš partner (nije vazno koji realni, virtualni)? - Page 20 I_icon_minitime11/4/2016, 18:10

nemam nikakvog partnera...kafa
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Šta trenutno radi Vaš partner (nije vazno koji realni, virtualni)?   Šta trenutno radi Vaš partner (nije vazno koji realni, virtualni)? - Page 20 I_icon_minitime11/4/2016, 20:52

ne  znam,  sutra  bude   pored  mene  Laughing
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član
Sumrak

Male
Aquarius Horse

PostajNaslov: Re: Šta trenutno radi Vaš partner (nije vazno koji realni, virtualni)?   Šta trenutno radi Vaš partner (nije vazno koji realni, virtualni)? - Page 20 I_icon_minitime11/22/2016, 16:01

nemam partnera...
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Šta trenutno radi Vaš partner (nije vazno koji realni, virtualni)?   Šta trenutno radi Vaš partner (nije vazno koji realni, virtualni)? - Page 20 I_icon_minitime11/22/2016, 17:13

ne  znam, budem  znala  večeras
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Šta trenutno radi Vaš partner (nije vazno koji realni, virtualni)?   Šta trenutno radi Vaš partner (nije vazno koji realni, virtualni)? - Page 20 I_icon_minitime12/4/2016, 17:49

uzeo moj  stari mob  i   gleda   koji mu je    klinac 
  neće  da  sebi  kupi novi  nego moj  stari  je  uzeo  ali  će   da  se  usreći   kad  ga  netko   prvi  nazove  Laughing Laughing  ništa  se  ne  čuje   samo   krči  Laughing Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Šta trenutno radi Vaš partner (nije vazno koji realni, virtualni)?   Šta trenutno radi Vaš partner (nije vazno koji realni, virtualni)? - Page 20 I_icon_minitime12/9/2016, 09:19

ne  znam
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član
Sumrak

Male
Aquarius Horse

PostajNaslov: Re: Šta trenutno radi Vaš partner (nije vazno koji realni, virtualni)?   Šta trenutno radi Vaš partner (nije vazno koji realni, virtualni)? - Page 20 I_icon_minitime12/9/2016, 09:33

nemam ja partnera, sve se to okrenulo ili izlapilo...
[Vrh] Go down
Otelo
Ljubitelj foruma
Otelo

Male
Leo Buffalo
Broj postova : 5550
Godine : 57
Datum registracije : 10.05.2012

PostajNaslov: Re: Šta trenutno radi Vaš partner (nije vazno koji realni, virtualni)?   Šta trenutno radi Vaš partner (nije vazno koji realni, virtualni)? - Page 20 I_icon_minitime12/12/2016, 12:21

realni je trenutno u Njemackoj...virtualnog nemam.. Smile
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član
Sumrak

Male
Aquarius Horse

PostajNaslov: Re: Šta trenutno radi Vaš partner (nije vazno koji realni, virtualni)?   Šta trenutno radi Vaš partner (nije vazno koji realni, virtualni)? - Page 20 I_icon_minitime2/13/2017, 12:11

nemam pojma iskreno, a niti koga imam od tih...bilo V ili R...sve zbrisalo od mene... Laughing
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Šta trenutno radi Vaš partner (nije vazno koji realni, virtualni)?   Šta trenutno radi Vaš partner (nije vazno koji realni, virtualni)? - Page 20 I_icon_minitime

[Vrh] Go down

[Vrh] 
Stranica 20 / 20.Go to page : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20