Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama

Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi

Početna stranicaFAQRegistracijaLogin

Share

Prvoaprilske šale

Go down 
Autor/icaPoruka
Nina
Početnik
Početnik
Nina

Female
Cancer Dragon
Broj postova : 62
Godine : 30
Datum registracije : 28.03.2009

Prvoaprilske šale Empty
PostajNaslov: Prvoaprilske šale   Prvoaprilske šale I_icon_minitime3/31/2009, 18:30

Da li češće nasjednete na prvoaprilske fore ili ih češće prodate? Evo vam nekih od najuspješnijih. cerekalo:

1. Davne 1977. britanski je Guardian na čak 7 stranica objavio reportažu o San Serriffeu, izmišljenoj otočnoj državi u Indijskom oceanu. Reportaža je sadržavala kompletan opis dvaju glavnih otoka nazvanih Upper Caisse i Lower Caisse, o izmišljenoj prijestolnici nazvanoj Bodoni, pa čak i vođi tog izmišljenog otočja, generalu nazvanom Pica. Taj dan, ali i mnoge dana nakon toga, redakcija Guardina bila je 'zatrpana' telefonskim pozivima čitatelja koji su povjerovali u istinitost reportaže i željeli doznati više o nepostojećem otočju.

2. Još davnije 1957. poznati BBC-jev novinar i voditelj Richard Dimbleby u svojoj je emisiji objavio da Švicarci špagete beru na drveću. Nevjerojatno, ali nakon toga se javilo na stotine ljudi koje je zanimalo gdje mogu nabaviti takvo drvo.

3. 1973. BBC Radio ugostio je 'poznatog liječnika i akademika' dr. Clothiera koji je naciji objavio kako crvenokosim ljudima prijeti zarazna bolest nazvana Dutch Elm Disease, tj. bolest nizozemskog brijesta. Ne treba posebno napominjati koliku paniku je ta informacija izazvala među pučanstvom.

4. Ne tako davne 1997. mnoštvu korisnika proslijeđen je e-mail o tome da internet taj dan neće raditi "kako bi roboti mogli pregledati njegov sadržaj i očistiti ga od stranica koje više nisu u funkciji".

5. Vijest da je američka država Alabama donijela odluku da izmijeni vrijednost matematičke konstante Pi (3.1415926…) u "više biblijski broj 3" je ustvari bila šala jednog znanstvenog časopisa, no tragično je što su u to povjerovali deseci tisuća ljudi.

6. 1976. je uvaženi britanski astronom Patrick Moore na BBC-ovom radiju objavio da će rijedak položaj planeta privremeno u potpunosti smanjiti Zemljinu gravitaciju, te kako će svi ljudi zbog toga jedno vrijeme imati priliku lebdjeti.

7. 1962. su televizori u boji zaista još bili prava rijetkost. Švedska je televizija to iskoristila i svojim gledateljima plasirala informaciju da svoje prijemnike u trenu mogu pretvoriti u one u boji ako preko aparata navuku par najlonki.

8. 1974. šaljivdžija imenom Porky Bickar zapalio je nekoliko stotina guma na vrhu vulkana Mt. Edgecumbe na Aljasci. Iako je vulkan posljednji put eruptirao prije više od 2000 godina prije Krista, gusti crni dim koji se uzdizao visoko na nebu, prestravio je stanovnike.
[Vrh] Go down
Lux
Totalno relaxiran
Lux

Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 2507
Godine : 54
Datum registracije : 03.02.2009

Prvoaprilske šale Empty
PostajNaslov: Re: Prvoaprilske šale   Prvoaprilske šale I_icon_minitime3/31/2009, 18:44

Ove su dobre! Laughing

Mene su jednom prevarili kad su u Većernjaku napisali da se novosagrađeni i još nedovršeni Cibonin toranj počeo naginjati poput kosog tornja u Pisi, a drugfom prilikom su me razveselili viješću da će od Zagreba do Samobora biti postavljen prijevoz u kabinama na žici poput uspinjače....
[Vrh] Go down
Nina
Početnik
Početnik
Nina

Female
Cancer Dragon

Prvoaprilske šale Empty
PostajNaslov: Re: Prvoaprilske šale   Prvoaprilske šale I_icon_minitime3/31/2009, 18:49

Jel te tvoji doma kad zeznu Lux? cerekalo:
[Vrh] Go down
Lux
Totalno relaxiran
Lux

Female
Aquarius Dragon

Prvoaprilske šale Empty
PostajNaslov: Re: Prvoaprilske šale   Prvoaprilske šale I_icon_minitime3/31/2009, 18:56

Rijetko pokušavaju Smile

Zapravo ne :;):
[Vrh] Go down
Nina
Početnik
Početnik
Nina

Female
Cancer Dragon

Prvoaprilske šale Empty
PostajNaslov: Re: Prvoaprilske šale   Prvoaprilske šale I_icon_minitime3/31/2009, 18:59

A ti njih? Smile
[Vrh] Go down
Lux
Totalno relaxiran
Lux

Female
Aquarius Dragon

Prvoaprilske šale Empty
PostajNaslov: Re: Prvoaprilske šale   Prvoaprilske šale I_icon_minitime3/31/2009, 19:07

Ne leži mi baš to, ne volim se zezati tako da nekoga uvjerim u nešto što nije točno, ne znam zašto. Inače mislim da nisam preozbiljna, ali ovo ne volim Smile
[Vrh] Go down
Nina
Početnik
Početnik
Nina

Female
Cancer Dragon

Prvoaprilske šale Empty
PostajNaslov: Re: Prvoaprilske šale   Prvoaprilske šale I_icon_minitime3/31/2009, 19:12

Mene skoro uvjek zeznu, a meni pola fora ne uspije! zaboravio Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost

Prvoaprilske šale Empty
PostajNaslov: Re: Prvoaprilske šale   Prvoaprilske šale I_icon_minitime3/31/2009, 22:30

Češće nasjednem nego što ih prodam,nisam ja za to,i kad sam pokušala nekog zezniti osmjeh me uvijek oda,tako da više se ni ne trudim.
[Vrh] Go down
Gost
Gost

Prvoaprilske šale Empty
PostajNaslov: Re: Prvoaprilske šale   Prvoaprilske šale I_icon_minitime3/31/2009, 22:45

Laughing dobre šale koje je Nina navela gore Laughing

Jednom su na Hrvatskom radiju rekli 1. travnja, kako se u Zagrebu srušio američki vojni zrekoplov, ali pilot se uspio katapultirati. Nekoliko ljudi se čak javilo da je vidlo kako se pilot katapultirao Laughing Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran

Male
Cancer Rooster
Broj postova : 87086
Godine : 37
Datum registracije : 24.09.2008

Prvoaprilske šale Empty
PostajNaslov: Re: Prvoaprilske šale   Prvoaprilske šale I_icon_minitime3/31/2009, 23:12

Ovo je fora sa branjem špageta na drveču! looool
Često uspijem prodati prvoaprilske fore, naravno, ponekad i nasjednem na foru! cerekalo:

Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost

Prvoaprilske šale Empty
PostajNaslov: Re: Prvoaprilske šale   Prvoaprilske šale I_icon_minitime4/1/2009, 20:32

Ne volim prvoaprilske šale danas sam dva puta nasjela jer sam skroz zaboravila da je prvi april........ Laughing Smile al bilo je smješno........ Laughing
[Vrh] Go down
Lux
Totalno relaxiran
Lux

Female
Aquarius Dragon

Prvoaprilske šale Empty
PostajNaslov: Re: Prvoaprilske šale   Prvoaprilske šale I_icon_minitime4/1/2009, 20:37

Ja nisam čula nijednu foru danas tužni
[Vrh] Go down
Gost
Gost

Prvoaprilske šale Empty
PostajNaslov: Re: Prvoaprilske šale   Prvoaprilske šale I_icon_minitime4/1/2009, 20:41

Čemu biti tužna radi toga,meni je danas dva puta srce i mozak stalo....... Laughing
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka

Female
Gemini Broj postova : 77735
Godine : 169
Datum registracije : 21.01.2009

Prvoaprilske šale Empty
PostajNaslov: Re: Prvoaprilske šale   Prvoaprilske šale I_icon_minitime4/1/2009, 20:44

Prvoaprilske šale 025ydqqd

za anu Laughing LaughingLaughingLaughingLaughingLaughing

Prvoaprilske šale 3329p4i
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-poe
Gost
Gost

Prvoaprilske šale Empty
PostajNaslov: Re: Prvoaprilske šale   Prvoaprilske šale I_icon_minitime4/1/2009, 20:45

tease bit ču pristojna... tease Laughing Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Lux
Totalno relaxiran
Lux

Female
Aquarius Dragon

Prvoaprilske šale Empty
PostajNaslov: Re: Prvoaprilske šale   Prvoaprilske šale I_icon_minitime4/1/2009, 20:46

Ma meni svakodnevno serviraju nešto što bi trebale biti prvoaprilske šale i ne kuže da mi stvarno nije zabavno...
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka

Female
Gemini Broj postova : 77735
Godine : 169
Datum registracije : 21.01.2009

Prvoaprilske šale Empty
PostajNaslov: Re: Prvoaprilske šale   Prvoaprilske šale I_icon_minitime4/1/2009, 20:47

vise ih predem nego sto ja nasjednem

Prvoaprilske šale 3329p4i
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-poe
Gost
Gost

Prvoaprilske šale Empty
PostajNaslov: Re: Prvoaprilske šale   Prvoaprilske šale I_icon_minitime4/1/2009, 20:49

O Lux ja jedva preživih dan...ne bi mi srce izdržalo da traje duže... Laughing Laughing Pa B. blago tebi........ Laughing
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran

Male
Cancer Rooster

Prvoaprilske šale Empty
PostajNaslov: Re: Prvoaprilske šale   Prvoaprilske šale I_icon_minitime4/10/2009, 11:24

Niti me je tko zeznuo, niti sam ja koga pokušao zeznuti, a nisam ni čuo za neku dobru foru u medijima ovaj put.

Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran

Male
Cancer Rooster

Prvoaprilske šale Empty
PostajNaslov: Re: Prvoaprilske šale   Prvoaprilske šale I_icon_minitime4/1/2012, 01:07

Prvoaprilske šale 0190007.48

Što je potrebno za dobru prvoaprilsku šalu? Iskreno, nemamo blage veze, ali lako je prepoznati 'šale' kojima nedostaju svi sastojci da bi se čovjek na njih nasmijao.

Kako ne biste i sami došli u iskušenje napraviti ovakve gluposti, prenosimo vam kompilaciju nekih od najglupljih spački koje su ljudi izveli i snimili na prvi april.

Većina njih se svodi na pokušaje strašenja, šokiranja i nanošenja boli. Takvi prizori često nisu zabavni čak ni promatračima, a još manje žrtvama.

Ipak, uvijek ima onih koje takve podvale vesele pa se tako u snimkama koje vam prenosimo možete naslušati iritantnog smijeha i krikova oduševljenja, straha i šoka. Kompilaciju podvala koje svakako trebate izbjegavati pogledajte u videu:

Izvor

[Vrh] Go down
Sponsored content

Prvoaprilske šale Empty
PostajNaslov: Re: Prvoaprilske šale   Prvoaprilske šale I_icon_minitime

[Vrh] Go down

Prvoaprilske šale
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.