Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama

Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi

Početna stranicaRegistracijaLogin

Share

Pravaši bi vam uskoro mogli pokucati na vrata

Go down 
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran

Male
Cancer Rooster
Broj postova : 87086
Godine : 38
Datum registracije : 24.09.2008

Pravaši bi vam uskoro mogli pokucati na vrata Empty
PostajNaslov: Pravaši bi vam uskoro mogli pokucati na vrata   Pravaši bi vam uskoro mogli pokucati na vrata I_icon_minitime10/11/2011, 14:29

Pravaši bi vam uskoro mogli pokucati na vrata 0028007.48

Pravaši predvođeni Ružom Tomašić poručili su kako njihova stranka nema novaca, pa će birače pokušati pridobiti tako da će im kucati na vrata. 'Putra na glavi nemamo i ne plašimo se nikoga', poručila je Tomašić.

''Kad sam ušla u sukob s dilerima, birači su mi okrenuli leđa. Međutim, isti oni koji su birali HDZ, tri dana nakon izbora su mi se obraćali za pomoć'', kazala je u Karlovcu Ruža Tomašić, predsjednica HSP-a dr. Ante Starčević tvrdeći tako da je i narod odgovoran za stanje u državi.

Stranka izlazi na izbore za Sabor u koaliciji s Hrvatskom čistom strankom prava, a Ruža Tomašić će nositi listu u svim izbornim jedinicama.

Novca nemaju, ali imaju udobne cipele

''Novca nemamo, dakle, udobne cipele i od kuće do kuće! Putra na glavi nemamo i ne plašimo se nikoga'', kaže Tomašić, napominjući da se zalaže za jačanje financijske policije kojom bi se učinkovitije istraživao kriminal nakon čega bi se pokradeno oduzimalo.

Ekonomski program pravaška koalicija temelji na zalaganju za malo i srednje poduzetništvo te obrtništvo.

net.hr

Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Kikica
VIP član
Kikica

Female
Taurus Goat
Broj postova : 44696
Godine : 40
Datum registracije : 04.03.2009

Pravaši bi vam uskoro mogli pokucati na vrata Empty
PostajNaslov: Re: Pravaši bi vam uskoro mogli pokucati na vrata   Pravaši bi vam uskoro mogli pokucati na vrata I_icon_minitime10/11/2011, 15:44

..kod mene slobodno neka pokucaju respect
[Vrh] Go down

Pravaši bi vam uskoro mogli pokucati na vrata
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.