Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama

Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi

Početna stranicaRegistracijaLogin

Share

Zasto zene toliko vole modu?

Go down 
Autor/icaPoruka
slavena
Totalno relaxiran
slavena

Female
Libra Broj postova : 1513
Godine : 119
Datum registracije : 26.02.2011

Zasto zene toliko vole modu? Empty
PostajNaslov: Zasto zene toliko vole modu?   Zasto zene toliko vole modu? I_icon_minitime4/13/2011, 17:28

Proucavanje mode i fenomena trendova je moja strast i donekle i moja profesija, ali necu sad previse zalaziti u to.
Ipak , ne mogu da ne postavim sledece pitanje : zasto zene bas toliko vole modu?

Neko kaze da je to zelja da se uvek izgleda lepo , ja licno ne mislim tako.. ne moze to biti jedini razlog..
Jer tesko je reci i da samo zene imaju vise njuha za estetiku od muskaraca.
Ne moze se pretpostaviti ni da sve zene zele da budu neko drugi , pa im odeca sluzi kao idealna - maska.
Itd.. itd.. zato me i interesuje..

Sta je onda to sto pokrece zene sirom planete kad je moda u pitanju?
.. i sta je to u trendovima , modnim trendovima , sto ih cini toliko uzbudljivim i primamljivim..?

[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica

Female
Taurus Goat
Broj postova : 44696
Godine : 40
Datum registracije : 04.03.2009

PostajNaslov: Re: Zasto zene toliko vole modu?   Zasto zene toliko vole modu? I_icon_minitime4/13/2011, 20:22

Pa trendove i modu nameću neki tamo "gore" ljudi, o kojima neki drugi vole pričati i komentirati i čije mišljenje se uvažavaju. Znači da neka tamo baba iz Milana provali da se ove sezone nose trapez hlače opet i tako mic po mic počet će se opet nositi.

Mislim da nije istina da samo žene vole modu. Ima brdo žena kojima ista ide na živce, kao meni, ali ima i brdo muškaraca koji ako kažu javno da vole pratiti modu i njene trenove mogli bi ih nazvati pederima, u najboljem slučaju fensi frajerima, a to im je još gore Laughing

A zapravo mislim da je to samo jedan veliki biznis, u kojemu se okreču bilijuni love, a radi na običnu ljudsku taštinu.
Koja će "kvočka" prva imati ono tamo nešto što je onaj tamo neki "poznati" dizajnirao. pada s nogu
[Vrh] Go down
slavena
Totalno relaxiran
slavena

Female

PostajNaslov: Re: Zasto zene toliko vole modu?   Zasto zene toliko vole modu? I_icon_minitime4/21/2011, 09:38

@Kikice donekle si u pravu
Ali , moda i odusevljenju njome verujem da postoje mnoge price.Svako modu dozivljava na neki svoj nacin.
Mislim da moda najbolje zna da nas vreme menja i da stvari koje se desavaju u svetu , koje , cini nam se , samo proticu kroz nase usi ,uticu na nase misljenje i vise nego sto pretpostavljamo.

I zato , nikad , ne nipodastavam i ne skrivam svoju pasiju prema modi i trendovima.
Jer znam da mi oni sluze kao odlicna metafora za stalnu nadogradnju , osvezavanje i preispitivanje sebe . Jer pitanje " ko sam ja?" nikako ne valja zapecatiti i stiklirati kao obavljeno.

Moda je divna.. a mi ipak sve volimo da budemo deo te lepote. duga
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica

Female
Taurus Goat
Broj postova : 44696
Godine : 40
Datum registracije : 04.03.2009

PostajNaslov: Re: Zasto zene toliko vole modu?   Zasto zene toliko vole modu? I_icon_minitime4/21/2011, 22:38

Ali tu istu nadogradnju rade u isto vrijeme milioni ljudi. Zašto se ne nadograđivati mimo ostalih, tj onih koji ju nameću, po svom.
[Vrh] Go down
slavena
Totalno relaxiran
slavena

Female

PostajNaslov: Re: Zasto zene toliko vole modu?   Zasto zene toliko vole modu? I_icon_minitime6/9/2011, 16:48

Kikica je napisao/la:
Ali tu istu nadogradnju rade u isto vrijeme milioni ljudi. Zašto se ne nadograđivati mimo ostalih, tj onih koji ju nameću, po svom.

I to je i tad moda, zar ne?

Mada , imas pravo i ja volim razlicitost , sama se trudim da svakoj odevnoj kolekciji dam i neki licni pecat. Samo moj.
Jezim se od kloniranih devojaka , zena... koje slepo prate trendove.
Ali sa druge strane donekle i razumem, jer ako sama ne umes , onda pusti one koji to dobro rade da urade umesto tebe. Lepse je za oko.
respect
[Vrh] Go down
mobile
VIP član
mobile

Male
Virgo Horse
Broj postova : 17461
Godine : 29
Datum registracije : 23.04.2011

PostajNaslov: Re: Zasto zene toliko vole modu?   Zasto zene toliko vole modu? I_icon_minitime6/13/2011, 08:46

da bi imale na sta dfa bacaju pare.
[Vrh] Go down
slavena
Totalno relaxiran
slavena

Female

PostajNaslov: Re: Zasto zene toliko vole modu?   Zasto zene toliko vole modu? I_icon_minitime6/13/2011, 10:19

mobile je napisao/la:
da bi imale na sta dfa bacaju pare.

mobile , nemoj tako... gresis, to je pametno ulaganje para. Zasto zene toliko vole modu? 33242

poklonik sam mode ... ne krpica i jeftinih djindjuva , nego mode. Zasto zene toliko vole modu? 41576
[Vrh] Go down
mobile
VIP član
mobile

Male
Virgo Horse
Broj postova : 17461
Godine : 29
Datum registracije : 23.04.2011

PostajNaslov: Re: Zasto zene toliko vole modu?   Zasto zene toliko vole modu? I_icon_minitime7/23/2011, 09:51

ma zeza se mobile znam ja to to kao ja sto bi pljunuo 3000 evra za kompjuter
ili 7000 za motor da ne trepnem sto je mnogo vise

a moda kaka moda preraste ga mislim stvarno cerekalo
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Zasto zene toliko vole modu?   Zasto zene toliko vole modu? I_icon_minitime

[Vrh] Go down

Zasto zene toliko vole modu?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.