Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama

Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi

Početna stranicaFAQRegistracijaLogin

Share | 

Što ste zaključili o ljudima drugih vjera i nacija na forumu?

Go down 
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster
Broj postova : 87726
Godine : 37
Datum registracije : 24.09.2008

PostajNaslov: Što ste zaključili o ljudima drugih vjera i nacija na forumu?   9/12/2010, 12:58

Ljude ne prosuđujem prema vjeri i naciji, već prema karakteru. Što se tiće ljudi drugih vjera i nacija koje sam upoznao na ovom forumu, zaključio sam da su bosanci najbolji i najiskreniji. Smile

Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
irko
Ljubitelj foruma

Male
Broj postova : 4474
Datum registracije : 10.08.2010

PostajNaslov: Re: Što ste zaključili o ljudima drugih vjera i nacija na forumu?   9/12/2010, 13:03

hvala gorane to meni kako bosancu znaci puno cerekalo:

a ja se inace nikad nisam bavio pitanjem vjere sta ima veze koje je on vjere,bitno mi je kakav je kao osoba i kakv mu je karakter
[Vrh] Go down
Wall-e
Ljubitelj foruma

Male
Aquarius Buffalo
Broj postova : 6241
Godine : 32
Datum registracije : 04.06.2010

PostajNaslov: Re: Što ste zaključili o ljudima drugih vjera i nacija na forumu?   9/12/2010, 13:05

Slažem se i s jednim i drugim. bravo
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma

Female
Cancer Rat
Broj postova : 4293
Godine : 22
Datum registracije : 31.12.2009

PostajNaslov: Re: Što ste zaključili o ljudima drugih vjera i nacija na forumu?   9/12/2010, 17:57

Mislila sam da necu biti lepo prihvacena ovde, jer sam jedna od retkih iz Srbije..ali za divno cudo, niko to nije gledao, i to mi se posebno svidelo. Smile Nikad ne sudim o tome kakav je neko prema tome koje je vere i nacije...sta vise, volim da se upoznajem i druzim sa ljudima iz drugih zemalja... Smile Ali zbog ovog foruma sam nekako posebno zavelela Hrvate... Smile Jos ako se zovu "Goran"... Laughing tease
[Vrh] Go down
Wall-e
Ljubitelj foruma

Male
Aquarius Buffalo
Broj postova : 6241
Datum registracije : 04.06.2010

PostajNaslov: Re: Što ste zaključili o ljudima drugih vjera i nacija na forumu?   9/12/2010, 18:17

Neznam kako ti je takvo što i moglo pasti na pamet?? ;)
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član

Female
Taurus Goat
Broj postova : 44778
Godine : 39
Datum registracije : 04.03.2009

PostajNaslov: Re: Što ste zaključili o ljudima drugih vjera i nacija na forumu?   9/12/2010, 18:41

Istinu da vam kaže. Odrasla sam u po vjeri i nacionalnosti u dosta čistoj sredini. Sve hrvati i katolici i nisam nikada o drugim vjeram i nacionalnostima previše razmišljala.
Prokleti rat se upleo i raspirio među ljudima ružne osječaje ..nekima s pravom a kod mnogo njih s krivom. I kada bi pokušala barniti ljude koji su napadani iz neznanja i i čiste mržnje..bila bi popljuvana jer s nerazboritima se ne može razumno razgovarati.
Nikada mi nisu smetale druge vjere niti nacionalanosti i doselila sam u grad koji je jako po tom pitanju rastrgan i napočetku nije bilo lako..jer separacija je bila velika. Ali kako vrijeme prolazi ljudi shvačaju oni razboritiji da ničiji novac ne smrdi ..da se jesti mora i da nisu svi krivi zbog tuđih grijeha.

Moja je rodbina dolazila u grad prije 5 god. u strahu da su barikade na cesti i da se tu još puca :lol
A ne shavačaju da su one smao u glavi..i da prošlost ne treba zaboraviti ali i da se treba nastaviti živjeti.

Govore mi da ne upišem svoje dijete u miješanu školu..jer u nju idu zajedno i srpska i hrvatska djeca..več da ju upišem u školu koja je duplo udaljenija ..do nje mora preko dvije opasne ceste prelaziti..samo zato jer je čisto hrvatska.

Eto sreča i bog pa me tuđa mišljenja previše ne zanimaju..ja sam odrasla imajući svoje mišljenje i želim da mi dijete takožer tako odrasta.
A na pišući na forumima nisam ništa previše novo zaključila o drugim vjerama i nacionalnostima odnosno o ljudima koji u njima žive..samo znam što sam znala i prije..da pravog čovjeka ne čini vjera i nacionalnost.

[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica

Female
Gemini Broj postova : 77916
Godine : 168
Datum registracije : 21.01.2009

PostajNaslov: Re: Što ste zaključili o ljudima drugih vjera i nacija na forumu?   9/12/2010, 20:00

Da procjenjujem ljude po nacionalnosti i vjeri ne bih bila ovdje ..znaci nista ne zakljucujem o forumasima drugih vjera ...jer ne primjecujem da se razlikujemo i ne obracam paznju ko je ko..

[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-poe
bodomiere
Ljubitelj foruma

Male
Sagittarius Horse
Broj postova : 4213
Godine : 28
Datum registracije : 30.05.2010

PostajNaslov: Re: Što ste zaključili o ljudima drugih vjera i nacija na forumu?   9/12/2010, 20:25

Goran je napisao/la:
Ljude ne prosuđujem prema vjeri i naciji, već prema karakteru. Što se tiće ljudi drugih vjera i nacija koje sam upoznao na ovom forumu, zaključio sam da su bosanci najbolji i najiskreniji. Smile

...bosančuga sam i te kakva...ovo zadnje mi itekako znači...
bio sam na forumu wap pc-zabawa forum (gdje sam isto bio moderator i to cjelog podforuma zabava gdje je bilo igara i igara i svaki tjedan je bar po jedna igra nicala u kojoj su se dobijali bodovi i ja sve to nadodavo uh tu je bilo posla...a ne ovde što sam moderator klubova to je tamo bilo ko da jednu igru uređujem looool ) ugl momak moje godište 90-o srbin ga je napravio...kad sam se reg mislio sam bit će isto za šta sam mislio i da će ovdje bit odhebat će me i još mi je nick bio -mario- ...a neee...ljudi su me itekako dobro primili...nemoguće dobro ko i ovdje grhug ...jedan momak (srbin) je otvorio temu (mislim da je 2 god stariji od mene) šta mislite o ovom sad ratu?prvi post od njega...hebe mater karađiću miloševiću i kompaniji jer su ga pokrenuli i to im hebe mater četničku...ja blokiro...šta je ovo...?...pa srbin je...čitam dalje...sve srbi i sve isto pišu...koji im je k**** bio pa zar nismo svi zajedno ljepo mogli sretno živit skupa i pomagat jedni drugima a ne prokleti srbi oće sve seb...to su srbi mojih godina pisali (+/- 1-2 god)...nisam mogo vjerovat...tad sam naučio da nisu ni svi srbi isti ko što nisu ni svi hrvati isti...iskreno...većina odraslih srba mi se gade (ispričavam se svim srbima zbog ovoga...)...razlog je taj što nije jednom bilo da kad bi se vraćo iz škole u srednjoj i uđem u bus split-trogir uđu pijani pa počnu zajebavat cure dođi vamo kučko da vidiš kako srbin hebe...hebeš ove tvoje ustaše...takve sam viđo...ne mrzim sve odrasle srbe...i tornado je srbin...čovjek mi je pomogo itekako kad sam prijatelju spašavo komp od virusa i ostalog,zafrkavali se na pp nemoguće ja sam se doslovno zamalo upišo od smjeha... looool ...isto tako ima i puno bosanaca koje mrzim...a bosanac sam...opet nisu svi isti...ne znam čiji potpis bleky ja mislim "U svakom žitu ima kukolja."...to je točno posve...u svakoj vjeri nacionalnosti ima dokaza za to kolko god treba kome...a kad se sve zbroji i oduzme i srbi i hrvati i bosanci su mi jednako dragi grhug ...
[Vrh] Go down
http://dzungla-forum.forumcroatian.com/
Rokerka
Ljubitelj foruma

Female
Cancer Rat

PostajNaslov: Re: Što ste zaključili o ljudima drugih vjera i nacija na forumu?   11/4/2010, 13:57

Zakljucila sam da to uopste nije bitno. Smile
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster
Broj postova : 87726
Godine : 37
Datum registracije : 24.09.2008

PostajNaslov: Re: Što ste zaključili o ljudima drugih vjera i nacija na forumu?   11/4/2010, 13:57

Tako je seko, sve nas je stvorio jedan Bog. Smile

Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
svilena
Zagrijao tipkovnicu

Female
Gemini Goat
Broj postova : 953
Godine : 51
Datum registracije : 05.08.2010

PostajNaslov: Re: Što ste zaključili o ljudima drugih vjera i nacija na forumu?   11/4/2010, 14:18

..srpkinje su najljepše žene i sposobnije su od svojim muških (oni su opet sposobni samo za pravit piz***** i jaki su na jeziku).. bosanci su najduhovitiji narod i plemenita su raja.. slovenci su dosadni, preseravaju se svi.. hrvati su svi pametnjakovići.. Smile
[Vrh] Go down
http://mojainternetgalerija.blog.hr/
Badomen
Totalno relaxiran

Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1137
Godine : 49
Datum registracije : 22.10.2010

PostajNaslov: Re: Što ste zaključili o ljudima drugih vjera i nacija na forumu?   11/4/2010, 14:30

postoje dvije vrste ljudi:

dobri ljudi
loši ljudi

a to nema veze s vjerom,nacijom i ostalim sr...

na svatkom je da izabere što će da bude
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Što ste zaključili o ljudima drugih vjera i nacija na forumu?   11/4/2010, 14:32

ne dijelim ljude ni po vjeri, ni po nacionalnosti, ni po spolu, ni po čemu...ne podnosim nikakvu diskriminaciju. to su predrasude. žalim one koji su žrtve vlastitih predrasuda.
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član

Female
Taurus Goat
Broj postova : 44778
Datum registracije : 04.03.2009

PostajNaslov: Re: Što ste zaključili o ljudima drugih vjera i nacija na forumu?   11/4/2010, 14:43

I zaključila sam da oni biseri što stalno provaljuju i valjaju provale o bosancima..da su to obični kreteni koji pojma nemaju kakvi su to ljudi.
Smile
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma

Female
Cancer Rat

PostajNaslov: Re: Što ste zaključili o ljudima drugih vjera i nacija na forumu?   11/5/2010, 08:29

Kikice bravo Meni se vecina ljudi odavde svidja, ne zato sto su Hrvati ili Bosanci ili sta vec...vec zato sto su takvi kakvi su. Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Što ste zaključili o ljudima drugih vjera i nacija na forumu?   2/11/2011, 21:11

svoje volim ,tuše poštivam..ljude dijelim na dobre i loše ...život me je naučio da ćeš najveću pomoć dobit od onoga od kojeg se najmanje nadaš..
[Vrh] Go down
saska
Zagrijao tipkovnicu

Sagittarius Monkey
Broj postova : 465
Godine : 50
Datum registracije : 03.02.2011

PostajNaslov: Re: Što ste zaključili o ljudima drugih vjera i nacija na forumu?   2/12/2011, 16:18

postujem svakoga dokle god postuju mene,ljude delim na pametne i budale..svugde ih ima i ceo zivot sam znala napamet i trudila se da postujem i radim po kiplingovoj pesmi-i bices covek,sine moj..
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica

Female

PostajNaslov: Re: Što ste zaključili o ljudima drugih vjera i nacija na forumu?   2/12/2011, 16:45

zar ima na forumu drugih vjera i nacija ...nisam primjetila ..ima samo predobrih ...dobrih ...losih i bas losih ljudi ..tako da o pitanju iz naslova nisam nista zakljucila

[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Što ste zaključili o ljudima drugih vjera i nacija na forumu?   2/12/2011, 16:46

Isto sto i o ljudima svoje vjere i nacije :kavica: nista...

sve kazu sami o sebi tajna
[Vrh] Go down
labud
Zagrijao tipkovnicu

Gemini Snake
Broj postova : 340
Godine : 41
Datum registracije : 12.02.2011

PostajNaslov: Re: Što ste zaključili o ljudima drugih vjera i nacija na forumu?   2/13/2011, 00:44

nista , ne vidim razliku
[Vrh] Go down
mobile
VIP član

Male
Virgo Horse
Broj postova : 17464
Godine : 28
Datum registracije : 23.04.2011

PostajNaslov: Re: Što ste zaključili o ljudima drugih vjera i nacija na forumu?   5/29/2011, 08:39

nista
[Vrh] Go down
Blonde
Ljubitelj foruma

Female
Pisces Tiger
Broj postova : 8265
Datum registracije : 30.08.2011

PostajNaslov: Re: Što ste zaključili o ljudima drugih vjera i nacija na forumu?   9/7/2011, 10:17

ne obracam paznju na to koje su vjere i nacije ljudi bilo na forumu, bilo uopste...bitno je ko kakav karakter ima
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica

Female

PostajNaslov: Re: Što ste zaključili o ljudima drugih vjera i nacija na forumu?   1/19/2012, 22:05

Nista ...jos uvijek ne obracam paznju ko je ko ..niti me to interesuje ....

[Vrh] Go down
diya
Totalno relaxiran

Female
Sagittarius Horse
Broj postova : 2526
Godine : 40
Datum registracije : 22.11.2011

PostajNaslov: Re: Što ste zaključili o ljudima drugih vjera i nacija na forumu?   1/24/2012, 17:50

još nisam ništa jer ne obraćam pažnju na to
[Vrh] Go down
http://klaudiyya.blogspot.com/
kala
Ljubitelj foruma

Female
Aquarius Horse
Broj postova : 6810
Datum registracije : 18.10.2010

PostajNaslov: Re: Što ste zaključili o ljudima drugih vjera i nacija na forumu?   2/1/2012, 21:54

Ma kakva vjera, kakva nacija... ne razmišljam o ljudima na taj način.
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Što ste zaključili o ljudima drugih vjera i nacija na forumu?   

[Vrh] Go down

Što ste zaključili o ljudima drugih vjera i nacija na forumu?
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next