Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama

Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi

Početna stranicaFAQRegistracijaLogin

Share | 

Zašto su forumske igrice najaktivniji podforum?

Go down 
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster
Broj postova : 87726
Godine : 37
Datum registracije : 24.09.2008

PostajNaslov: Zašto su forumske igrice najaktivniji podforum?   9/1/2010, 13:44

Baš me zanima vaše mišljenje o tome, jel to zato što se večina forumaša želi samo neobavezno odmoriti i ne idu na druge podforume ili je neki drugi razlog za to?

Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Zašto su forumske igrice najaktivniji podforum?   9/1/2010, 13:46

Citat :
večina forumaša želi samo neobavezno odmoriti

Sto se mene tice konkretno je ovo u pitanju :zaigrana

[Vrh] Go down
cassia
Totalno relaxiran

Female
Broj postova : 2472
Datum registracije : 07.08.2010

PostajNaslov: Re: Zašto su forumske igrice najaktivniji podforum?   9/1/2010, 13:47

Pa evo moje mišljenje,ne treba puno razmišljati a neki vole gomilati bodove na brzac...osobno mi je žao što se više ne ide na teme i vode rasprave,a primijetila sam da teme najviše stavljaju sami moderatori pa i odgovaraju na njih...btw.ovo nije kritika nego moj stav.... Smile
[Vrh] Go down
irko
Ljubitelj foruma

Male
Broj postova : 4474
Datum registracije : 10.08.2010

PostajNaslov: Re: Zašto su forumske igrice najaktivniji podforum?   9/1/2010, 13:55

ma idu da bi ubili vrijeme
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Zašto su forumske igrice najaktivniji podforum?   9/1/2010, 13:55

da, i meni je žao što jako malo forumaša komentira na ozbiljnim temama, mogu se nabrojati na prste jedne ruke....
vole se igrati, tako ne moraju previše razmišljati.... :;):
da me netko ne bi krivo shvatio, volim se i ja igrati, ali volim isto tako i sudjelovati u raspravama na ozbiljnim temama...
[Vrh] Go down
irko
Ljubitelj foruma

Male

PostajNaslov: Re: Zašto su forumske igrice najaktivniji podforum?   9/1/2010, 13:58

a fkt trebali bi vise pisat na temama za rasprave velika vecina forumasa( a bgm i ja cerekaloSmile vise vremena provodi na igranju nego na raspravama
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član

Female
Taurus Goat
Broj postova : 44778
Godine : 39
Datum registracije : 04.03.2009

PostajNaslov: Re: Zašto su forumske igrice najaktivniji podforum?   9/1/2010, 14:53

Pa zašto..hebemu zato što dođu neki na internet da ne misle o ničemu a ne da komentiraju neke ozbiljnije teme. Brdo ljudi dođe samo da moždane vijuge odmori od svih i svega iza leđa.. Ne treba to ništa shvačati ozbiljno jer ne možemo mi nikoga za vrat i natjerati da radi nešto što mu nije volja. Na nama je da im damo pregršt tema a na njima da izaberu na što i na koje će kliknuti Smile
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica

Female
Gemini Broj postova : 77916
Godine : 168
Datum registracije : 21.01.2009

PostajNaslov: Re: Zašto su forumske igrice najaktivniji podforum?   9/2/2010, 08:43

cassia je napisao/la:
Pa evo moje mišljenje,ne treba puno razmišljati a neki vole gomilati bodove na brzac...osobno mi je žao što se više ne ide na teme i vode rasprave,a primijetila sam da teme najviše stavljaju sami moderatori pa i odgovaraju na njih...btw.ovo nije kritika nego moj stav.... Smile

Cass tu si u pravu ..ne znam zasto ali ima forumasa koji su dugo tu ali im nikad nije na pamet palo da otvore neku temu interersantnu ..nesto sto procitaju vide..da podjele sa nama ..mozda mnogi i ne znaju da mogu otvarati i oni teme .. hmmm
po meni forumi su za druzenje ..razgovore ..rasprave ..pa i nesto da se nauci ..a ne samo za igre ..da mi je do igara isla bi na stranice koje nude igrice ...mnogi nas nadu na trazilici zbog tema i kad dodu napisu post dva i vide da nemaju s kim razgovarati i raspravljati i jednostavno odu dalje ...

Kiki je napisala
Citat :
zato što dođu neki na internet da ne misle o ničemu a ne da komentiraju neke ozbiljnije teme. Brdo ljudi dođe samo da moždane vijuge odmori od svih i svega iza leđa
..
Wikipedija
Forum (internet), mjesto rasprave na internetu putem web aplikacije
ne kazem Kiki da se ne treba igrati i odmarati ..ali po meni je forum prvenstveno za razmjenu misljenja ....i kroz razna misljenja i razgovore stjecemo prijatelje i na taj nacin se odmaras ...
jest da sam of tj nisam odgovorila na temu ..ali ovo je moje misljenje na vase odgovore...

a odgovor na temu ..zato sto ljudi kad vide da se samo igrice vrte na aktuelnom.. htjeli ili ne odgovaraju na njih i ne idu dalje ..a poznato je da vecina klikaju samo na aktuelno

[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-poe
LaTiTeA
Zagrijao tipkovnicu

Female
Scorpio Rat
Broj postova : 289
Godine : 34
Datum registracije : 11.08.2010

PostajNaslov: Re: Zašto su forumske igrice najaktivniji podforum?   9/2/2010, 11:28

apsolutno se slažem sa blizankom!!

nova sam na forumu, i ponekad ostavim neki komentar na "ozbiljnijim" temama, no rijetko kad, gotovo nikada ne dobijem neki odgovor... hmmm pa mi se onda niti neda pisati :;):

Kad dođem i pogledam postove koji su napisani dok me nije bilo...i vidim sve igrice, samo zatvorim..i idem dalje...
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma

Female
Cancer Rat
Broj postova : 4293
Godine : 22
Datum registracije : 31.12.2009

PostajNaslov: Re: Zašto su forumske igrice najaktivniji podforum?   9/2/2010, 13:06

Svima nama je bitno koliko imamo postova (nemojte da kazete da nije, jer se sigurno osecate vazno kad prestignete nekoga), a igrice su najbolji nacin da se ti postovi nabiju...Smile
Drugi razlog...pa mozda malo odmora od ozbiljnosti...mada, mislim da mozes da se odmoris postovanjem i u drugim kategorijama, ali ajde tease
A sto je kod mene slucaj, a verujem i kod svih koji su dugo ovde...odgovorili su na vecinu tema, misljenje se nije promenilo, zasto bi pisali isto opet...? Tako da eto, dok ne naide neko na ciji odgovor bi mogli da se nadovezu, malo stvari bi mogli da dodaju...Smile A u igricama mozes da pises non-stop... Smile
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Zašto su forumske igrice najaktivniji podforum?   9/2/2010, 13:09

Ali uvijek ima prostora za otvaranje novih tema, ako nam postojeće nisu zanimljive :;): Smile

Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Zašto su forumske igrice najaktivniji podforum?   9/2/2010, 13:14

Rokerka je napisao/la:
Svima nama je bitno koliko imamo postova (nemojte da kazete da nije, jer se sigurno osecate vazno kad prestignete nekoga), a igrice su najbolji nacin da se ti postovi nabiju...Smile

netočno. meni uopće nije važno koliko imam postova niti se osjećam važno kad nekoga prestignem. nisam ovdje na forumu da se takmičim. cerekalo:
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma

Female
Cancer Rat

PostajNaslov: Re: Zašto su forumske igrice najaktivniji podforum?   9/2/2010, 13:18

Nije stvar u tome da nisu zanimljive, naprotiv, ovoliki izbor tema retko gde se moze naci... nego, ako si se vec izjasnio, rekao sta mislis...i nijedan odgovor ostalih te nije zainteresovao dovoljno da se nadovezes nekako...sta dalje da pises? Smile Videla sam negde na forumu da je neko samo ponovio stari odgovor...meni je licno to glupo i ne bih to da radim...ako nemam nista novo da kazem, bolje je da cutim, zar ne? cerekalo:
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Zašto su forumske igrice najaktivniji podforum?   9/2/2010, 13:20

Slažem se s tobom u vezi ponavljanja starog odgovora. cerekalo: A ako misliš da nemaš što više pisati na postojeće teme, otvoriš par novih. :;): Smile

[Vrh] Go down
Procyon
Totalno relaxiran

Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1360
Godine : 29
Datum registracije : 26.07.2010

PostajNaslov: Re: Zašto su forumske igrice najaktivniji podforum?   9/2/2010, 13:33

Dolazim na ove podforume igrica i zabave kako bih se družio, zabavljao, opuštao i chatao sa drugim forumašima. I jesam primjetio da su ovi podforumi zabave daleko najaktivniji na ovom forumu, ali ne gledam na to loše. Naprotiv, i da netko dolazi na forum samo kako bi se igrao, pa što, njegova stvar, ovdje se može pravo opustiti i zabaviti, onako super nakon stresnog dana ili super za razvijanje pozitivne energije. Ako je nekome do zabave, neka se zabavlja, ako netko želi pisati na ozbiljnim temama, svakako to može. Eto, svakom po njegovom ukusu Smile Hvala bogu na forumu ima tonu tema, svega i svačega, pa svatko može naći nešto za sebe što mu već odgovara.

Što se tiče pisanja na ozbiljnijim temama, može se malo potaknuti forumaše da pišu tamo. Ne treba quotati stare postove itd., može se malo podići tema iz "mrtvih" tako da postavimo neko novo pitanje, ili kažemo nešto novo, ili pitamo nekoga nešto. Ili otvorimo neku novu temu. Ma ima načina da se skrene pozornost na neku temu ako to želimo. Sve se može dok se hoće Smile
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica

Female

PostajNaslov: Re: Zašto su forumske igrice najaktivniji podforum?   9/2/2010, 13:57

Rokerka je napisala
Citat :
Svima nama je bitno koliko imamo postova (nemojte da kazete da nije, jer se sigurno osecate vazno kad prestignete nekoga),

vjeruj da puno grijesis tu ..nije svima...najmanje je bitan broj postova sto se mene tice ..

sto se tice rasprava ..ne trebas mijenjati misljenje ali uvijek se nesto moze nadovezati na tu temu tako da se tema prosiri i slazem se s tobom isto oko ponavljanja odgovora i jos mi je glupo na ozbiljnu temu neko kad napise jednu rijec dvije ..ili samo potpisujem i citira ..ili tako je ..kao da nema svog misljenja
dok sam ovo pisala Procyn je postao i tako da se slazem da ako ko hoce i ima volju onda se i stare rasprave mogu podici ...novi je ovde ali i igra se i raspravlja i otvara teme ..i po mom misljenju tako bi trebalo biti na forumu od svega po malo ..ako hocemo da nam je forum uvijek u vrhu i dobro posjecen..znaci treba i igara i rasprava i novih interesantnih tema ...

[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma

Female
Cancer Rat

PostajNaslov: Re: Zašto su forumske igrice najaktivniji podforum?   10/13/2010, 17:53

Imam osecaj da ce pdf "knjizevnost" tacnije tema "sastavi za pismene zadatke" postati najaktivnija Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Zašto su forumske igrice najaktivniji podforum?   10/13/2010, 18:11

@Rokerka, uopće nisi u pravu za broj postova, meni je naprimjer apsolutno nebitno koliki broj postova imam... čak niti ne želim biti drugačija od drugih...
Nedugo me tu na relaxu moja zelena boja oduševila, ali samo utoliko što mogu vidjeli vip teme, i zbog ničeg drugog...

Ja sam jedna od najaktivnijih na igricama... Imam više razloga što je to tako...
1. Dođem na forum odmoriti mozak od svega, ne želim razmišljati o ničem...
2. Nisam dugo vremena na forumu, pa ne stignem pročitati sve ozbiljne postove
3. Za kvalitetnu raspravu treba biti koncentriran na to, znači biti duže vrijeme prisutan... a ja uz forum obično radim još nešto...
4. Ne volim se svađati pa ono što mi ne paše jednostavno preskočim, ili tek dam svoj komentar pa nestanem...

Uf... mogla bih još nabrajat, ali neću vas udaviti Laughing

Živjele igrice chirio
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica

Female

PostajNaslov: Re: Zašto su forumske igrice najaktivniji podforum?   10/13/2010, 18:17

nisi navela da se i uz pdf sex igrice dobro odmori .. looool taj pdf najti je bolji poslusaj mene
Laughing Laughing
zivjele igrice veseli

[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma

Female
Cancer Rat

PostajNaslov: Re: Zašto su forumske igrice najaktivniji podforum?   10/13/2010, 18:20

A dobro, ja sam stekla takav utisak ;) Drago mi je sto nije tako bravo
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Zašto su forumske igrice najaktivniji podforum?   10/13/2010, 18:23

obećavam samo ću na ozbiljne teme pisati :kavica: Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Zašto su forumske igrice najaktivniji podforum?   10/13/2010, 18:25

blizanka je napisao/la:
nisi navela da se i uz pdf sex igrice dobro odmori .. looool taj pdf najti je bolji poslusaj mene
Laughing Laughing
zivjele igrice veseli

Pa kad je i sex igra, sam po sebi, nije li tako?

Živjele igrice chirio živio sex uregod ma može i pdf sex sise

Evo i Rokerka se slaže , jel tako? cheers
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma

Female
Cancer Rat

PostajNaslov: Re: Zašto su forumske igrice najaktivniji podforum?   10/13/2010, 18:28

Aaaa khhhmmm... Laughing Samo vi uzivajte u seksu...meni je muzika I love you Laughing
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica

Female

PostajNaslov: Re: Zašto su forumske igrice najaktivniji podforum?   10/13/2010, 18:32

Anaa...znaci svugdje ces biti po forumu . svaka cast ..to mi se svida .. veseli flw

PS tajna mozemo mi i ozbiljno i na kaladontu samo dodi ;) chirio Laughing

[Vrh] Go down
irko
Ljubitelj foruma

Male

PostajNaslov: Re: Zašto su forumske igrice najaktivniji podforum?   10/14/2010, 21:37

bitno je samo da se zabavljamo
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Zašto su forumske igrice najaktivniji podforum?   

[Vrh] Go down

Zašto su forumske igrice najaktivniji podforum?
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next