Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama

Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi

Početna stranicaFAQRegistracijaLogin

Share | 

Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran

Male
Cancer Rooster
Broj postova : 87726
Godine : 37
Datum registracije : 24.09.2008

PostajNaslov: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   12/12/2008, 12:01

First topic message reminder :

KATE - ljubav prema Slavoniji i rakiji, dobrodušnost, veselje i sposobnost da ugodno komunicira sa svakim i brzo se prilagodi svakoj osobi. cool:
TANA - Komunikativna je, vesela, dobra, uvijek spremna pomoči drugima... :queen:
TEO - komunikativan, pozitivan, nikad ne ulazi u konflikte s nikim! king
DaRkAnGeL - vrlo komunikativna i pozitivna, ponekad malo tvrdoglava, tupi svoje i kad nije u pravu, teško mijenja svoje mišljenje...  work
...

Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija

Autor/icaPoruka
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   6/6/2010, 02:01

scorpio57 je napisao/la:
sumrak jel se mi virtualno znamo?

Ne,ne znamo.Nisam do ovdje nikad taj nick vidio.
[Vrh] Go down
scorpio57
Totalno relaxiran
scorpio57

Scorpio Rooster
Broj postova : 2110
Godine : 61
Datum registracije : 18.05.2010

PostajNaslov: Re: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   6/6/2010, 04:58

ok jer na svim forumima taj je nik-na onima na kojima sam ja
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   8/22/2010, 20:28

Maza po većitom peglanju
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka

Female
Cancer Rat
Broj postova : 4293
Godine : 22
Datum registracije : 31.12.2009

PostajNaslov: Re: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   11/4/2010, 14:42

Iih...sad kad sam duze ovde, mozda bih mogla da kazem nesto vise nego onda. Smile
Pa...da pocnemo Laughing

Kikica - Kikica mi je bas posebna. Sva je nekako kao dete. Mislim, nemoj da shvatis pogresno Laughing Mislim na ono, puna energije, vesela... cerekalo I svidja mi se kako razmislja. Stvarno mi je zadovoljstvo sto sam je upoznala. hug2

Bliz- Mislim da ne postoji osoba na ovom svetu koja za Bliz moze da misli nesto lose. Divna je osoba. Osecajna, iskrena, jaka...posebna. Smile Puno je volim i postujem i ne bih volela da je izgubim za prijatelja.

Goran - Pre svega iskren. Dobra osoba. Duhovit je i uvek je spreman da pomogne. Jako mi je drag. Smatram ga za starijeg brata. cerekalo

Yana - Iskrena, zanimljiva, pametna...Fina osoba. Smile

Passion - Otkacena Laughing , Zanimljiva, pametna...volim da citam njene postove. Smile

Svilena - Pa deluje mi kao fina osoba. Ne znam sta bih posebno mogla da izdvojim. Ne poznajem je bas. Smile

Badoman - Legenda! Smile Mnoooogo mi se svidja nacin na koji pise. I pametan je. I super lik. Svidja mi se. cerekalo

goc - Nisam se cula s njim sto godina. zaboravio Goc je divna osoba. Pametan je, osecajan, drugaciji...Smile Tj, takav je bio, ne znam dal se menjalo nesto Laughing

Tija - A Tija mi je nekako sva nezna, brizna...kao forumska mama. Nismo nesto preterano komunicirale, ali draga mi je na neki poseban nacin. hug2

Procyon - On mi je skroz zanmljiv lik. Uvek me prijatno iznenadi svojim postovima. Svidja mi se kako razmislja. cerekalo

Walle - On mi je drugaciji od ostalih. Nekako mi je ozbiljan dosta. Ili gresim...? Smile

Za sad toliko, ne mogu sve odjednom, ima vas puno. Smile
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica

Female
Taurus Goat
Broj postova : 44778
Godine : 39
Datum registracije : 04.03.2009

PostajNaslov: Re: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   11/28/2010, 10:43

Kikica - Kikica mi je bas posebna. Sva je nekako kao dete. Mislim, nemoj da shvatis pogresno Mislim na ono, puna energije, vesela... I svidja mi se kako razmislja. Stvarno mi je zadovoljstvo sto sam je upoznala.

Jeeej dobila sam najduži tekst veseli

Ti si jedna divna draga mlada djevojčica..i kada odrasteš biti češ i ti jedna vesela i draga ženica.. hug2
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   11/28/2010, 13:29

ovde bi se dalo dosta toga napisat al ostavit ću to za drugi put..uglavnom svi su posebni na svoj način ..
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka

Female
Gemini Broj postova : 77942
Godine : 168
Datum registracije : 21.01.2009

PostajNaslov: Re: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   11/28/2010, 14:21

Citat :
Bliz- Mislim da ne postoji osoba na ovom svetu koja za Bliz moze da misli nesto lose. Divna je osoba. Osecajna, iskrena, jaka...posebna. Puno je volim i postujem i ne bih volela da je izgubim za prijatelja.
Hvala na ovim divnim rijecima...volim i ja tebe jako jako ..i nikad me neces izgubiti to valjda vec odavno znas ...ljubav

[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-poe
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   11/29/2010, 12:04

Yana - Iskrena, zanimljiva, pametna...Fina osoba.

ma hvala srećo moja, ti si jedna predivna osoba ljubi I love you
[Vrh] Go down
mobile
VIP član
mobile

Male
Virgo Horse
Broj postova : 17464
Godine : 28
Datum registracije : 23.04.2011

PostajNaslov: Re: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   5/30/2011, 22:50

ketica kikica i blizanka po lepoti a ostali po dobroti
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica

Female
Taurus Goat
Broj postova : 44778
Godine : 39
Datum registracije : 04.03.2009

PostajNaslov: Re: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   5/31/2011, 09:56

Mobil po neumornosti i što ima živaca sve do pročita respect
[Vrh] Go down
mobile
VIP član
mobile

Male
Virgo Horse

PostajNaslov: Re: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   5/31/2011, 11:29

kikica po lepoti
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran

Male
Cancer Rooster
Broj postova : 87726
Godine : 37
Datum registracije : 24.09.2008

PostajNaslov: Re: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   7/31/2011, 22:40

Mobile po greškama u igricama. Laughing

Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
mobile
VIP član
mobile

Male
Virgo Horse

PostajNaslov: Re: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   8/1/2011, 05:54

kikica po dobroti
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka

Female

PostajNaslov: Re: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   12/18/2011, 22:41

Rijecanka ..po igricama ta voli da se igra to je cudo jedno zaigrana veseli

Lucky...voli pravit tulume ..najbolju muziku bira bravo veseli

Mobile taj sve zazeleni u sekundi ..i gdje treba i ne treba odgovara samo jednom rijecju i voli grijesiti na igrama ... trcim i spravljam za njim kao na trkama da sam Laughing

Gracija ....o njoj ne znam sta reci ...samo da pocesto vlazim i gore i dole ... Laughing da ne bude zabune od smijeha Laughing

Blondi siri pozitivu kao sunce sija na sve strane hug2

Bazooka voli tapkat na jednom mjestu i zivne samo kad Rijecanka uleti Laughing

[Vrh] Go down
LuckyM5
Ljubitelj foruma
LuckyM5

Female
Capricorn Horse
Broj postova : 4005
Godine : 40
Datum registracije : 25.10.2011

PostajNaslov: Re: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   12/18/2011, 22:43

Laughing bravo Odlični opisi a najbolji za Graaciju looool

A ja se zahvaljujem kissi

[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka

Female

PostajNaslov: Re: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   12/18/2011, 23:05

Zaboravih nasu Diyicu ....dobrica ...nekako tiha i kad pise sto bi rekli necuje se ...ja bih rekla pahuljica ovog foruma .... hug2

Kikica dok nema neta mogu sta hocu o njoj ... Laughing ta kao da tipka nogama a bome rukama se samo pomaze ... Laughing

Kala ....veseljka koja uleti nabrzinu istrese koju pametnu od koje odvalis se smijati ..i dok se smijes shvatis da je nestala hug2

Goran .....ma pravi divni pazljivi gazda koji cini sve da se svi lijepo osjecaju...mada voli malo duze godisnje odmore Laughing ljubav

[Vrh] Go down
mobile
VIP član
mobile

Male
Virgo Horse

PostajNaslov: Re: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   12/19/2011, 16:35

blizanka po dobroti

kikica po duhovitosti
riječanka po uspešnosti
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član
Sumrak

Male
Aquarius Horse
Broj postova : 36562
Godine : 52
Datum registracije : 31.03.2011

PostajNaslov: Re: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   12/14/2013, 03:18

Kikica -
Blizanka -
Goran -
Dita -
Pikacu -
CM -
Passion -
Mimi -
Blacky -
Brunolino -
Goc -
Željko -
Rainy Nicky -
Ntapita -
WIND
Maza -

gdje li su ovi svi sada članovi...
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka

Female

PostajNaslov: Re: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   10/19/2014, 23:41

A ako ko to zna gdje su to si sigurno ti Laughing Laughing

[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   10/20/2014, 09:37

Blizanka je napisao/la:
Laughing Laughing Laughing  kako  znaš  Laughing Laughing Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član
Sumrak

Male
Aquarius Horse
Broj postova : 36562
Godine : 52
Datum registracije : 31.03.2011

PostajNaslov: Re: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   10/26/2014, 14:18

Blizanka je napisao/la:

e, vidiš nemam blage veze di su nabrojani i da Ti kažem iskreno to spada u jednu od zabluda o meni...svi misle da sumrak ima cijeli net na dlanu, pa zna di tko s kim ili di je tko...a, istina je sasvim drugačija...vjerovali ili ne...kafa
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   

[Vrh] Go down

Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?
[Vrh] 
Stranica 4 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4