Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama

Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi

Početna stranicaFAQRegistracijaLogin

Share | 

Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster
Broj postova : 87726
Godine : 37
Datum registracije : 24.09.2008

PostajNaslov: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   2008-12-12, 12:01

First topic message reminder :

KATE - ljubav prema Slavoniji i rakiji, dobrodušnost, veselje i sposobnost da ugodno komunicira sa svakim i brzo se prilagodi svakoj osobi. cool:
TANA - Komunikativna je, vesela, dobra, uvijek spremna pomoči drugima... :queen:
TEO - komunikativan, pozitivan, nikad ne ulazi u konflikte s nikim! king
DaRkAnGeL - vrlo komunikativna i pozitivna, ponekad malo tvrdoglava, tupi svoje i kad nije u pravu, teško mijenja svoje mišljenje...  work
...

Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija

Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica

Female
Gemini Broj postova : 77896
Godine : 168
Datum registracije : 21.01.2009

PostajNaslov: Re: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   2009-07-15, 15:16

cime si zasluzila ...ludice jedna ...nesebicno se dajes svima ...i uvijek si tu za prijatelje ... ljubav

[Vrh] Go down
http://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-poe
Ary
VIP član

Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16533
Datum registracije : 16.04.2009

PostajNaslov: Re: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   2009-07-15, 15:54

A to...pa to je kod mene normalno...nevidim ništa neobično u tome... Smile hvala!
brzo se vežem za ljude tako da ste mi svi dragi i kako onda neću pomoć dragim ljudima... hug2
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   2009-07-20, 23:49

blizanka je napisao/la:
korny..ma sta o njemu reci ...jedan slatki osjecajni djecak...steta sto vidi samo jednu forumasicu Laughing vrijedan...i jednostavno uvijek me oraspolozi hug2

a što ću kada mi je stavila na oči ono kao i konju... cerekalo:
za ove lijepe riječi.. hug2
[Vrh] Go down
Ary
VIP član

Female
Pisces Rooster

PostajNaslov: Re: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   2009-07-20, 23:57

Jao Korny legendooooo Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   2009-08-04, 00:27

Niky - po osjećajnosti, prijateljskom odnosu prema svakome, duhovitosti, dobroti i inteligenciji. hiphiphura

Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
Niky
VIP član

Female
Aries Rat
Broj postova : 13609
Godine : 34
Datum registracije : 07.07.2009

PostajNaslov: Re: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   2009-08-04, 00:31

Hvala Gorane
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   2009-08-04, 00:36

Nema na ćemu, samo primječujem. Smile

[Vrh] Go down
Niky
VIP član

Female
Aries Rat

PostajNaslov: Re: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   2009-08-04, 00:38

Svejedno hvala
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   2009-08-04, 00:39

staša mi je odlična,ary konobarica najbolja,korn legenda..a ana je moja stara kolegica :;):
druge kad malo upoznan opisat ću
[Vrh] Go down
Ary
VIP član

Female
Pisces Rooster

PostajNaslov: Re: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   2009-08-04, 00:39

Gorane zaboravio si po pijanstvu i kad popije onda navali na igrice... Laughing

potpisujem ono Goranovo jako osjećajno i drago stvorenjce si Niky Smile
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   2009-08-04, 00:40

Cynova - lijepa i zanimljiva.

[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica

Female
Gemini Broj postova : 77896
Godine : 168
Datum registracije : 21.01.2009

PostajNaslov: Re: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   2009-11-06, 17:02

kiki ...po slanju istih postova...send send Laughing Laughing

nikica...po knjizi zalbi Laughing Laughing

[Vrh] Go down
http://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-poe
Niky
VIP član

Female
Aries Rat

PostajNaslov: Re: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   2009-11-06, 17:53

pa kad se svi boje reći...kao svima sve paše.....ja nadoknadim za sve koji su tu

Kiki, B, Ary....ma one su najprepoznatljivije po tome što postoje..... da njih nema ovaj forum nebi bio ono što je
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   2009-12-05, 12:28

Ana- mislim da je od kad sam došla pa sve do danas ista....duša ovog foruma...divno stvorenje koje zna nasmijati do suza, ali i utješiti kad je teško...
Goran-kad se najmanje nadaš oduševi te nekom sitnicom tako da ti uspije uljepšati cijeli dan... zna izmamiti osmijeh na lice...
Blizanka- jako draga, uvijek primjećuje sitnice, neke stvari kojih ni sami nismo svjesni ona ih primjeti i pokuša pomoći... (i uvijek se sjeti moje klupice )
Kiki-a najprepoznatljivija je po ... ... Ali i po tome što je uvijek vesela i otkad je ja znam pa do danas mi se čini da se dosta promijenila, postala je otvorenija i super osoba... I sluša dobru glazbu
Minchy-nije često tu ali kad se pojavi povuče te nekako da se nasmiješ s njom i zabaviš iako nekad i nisi baš od volje za to... divna osoba i tamo...tamo gdje ne sređiva farmu
Ary- jedno veselo stvorenje prepuno energije, uvijek nasmijano... I što je najvažnije zna nasmijati i zabaviti
goc-jako nježan, drag, zna nasmijati čovjeka, divno stvorenje
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   2009-12-05, 21:11

Rainy,hvala srce,ti si moja legenda
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član

Female
Taurus Goat
Broj postova : 44778
Godine : 39
Datum registracije : 04.03.2009

PostajNaslov: Re: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   2010-04-04, 19:08

Tea..jer je ima svugdje i o svemu voli diskutirati..
Maza..jer je nutra-van, nutra-van..prepičila je i B..tako je ona svojevremeno..zum zum..
Sime..jer kada god dođe nema šanse da en postavi dnevni horoskop..bravo ..ali kolaće je počeo preskakati..bit će mu
C-men po svojim neobičnim postovima
Pika..po svojoj otvorenosti, nesikvarenosti i mladalačkoj svježini..
M.Djevojka..po tome što ne preskaće duhovne teme ..koje mi baš ne posječujemo..i što to radi s puno ljubavi..
Blakica..jao nema šanse da se s njom itko može zaigrati..dok ja na jednu temu ostavim post, ona 4 barem obradi...
S 23 sam se znala nekad tako ludirati i blesirati..ima talenta nema šta...
Ana joj ne bježi bome.. i jako je draga uvijek.
Nikica..ludi Šumaher...kad dere onda dere.
Blizi ...Goran... htjela ih jedno po jedno onda skontam da su im osobine koje sam htjela upisati, iste ...takvi divni oboje i uvijek spremni pomoći bilo kome...saslušati bez obzira na svoje probleme..uvijek tu za sve i svakoga..
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   2010-04-10, 11:54

Za mene svaki forumaš ima nešto svoje posebno što je meni osobno zapelo za oko i zbog čega mi se te osobe jako drage,zbog čega ih poštivam i uživam u njihovom društvu.
Rainy-njena osobnost,vesela,draga jednostavno posebna osoba bez koje jao više ne mogu,pa i kad nisam na netu bankrotirat ću od poruka haha Smile))
Blizanka-koliko god da tipkali još uvijek joj imam nešto za reći,uvijek je tu dal za savjet dal samo za poslušati,bez dvouma mogu reći da je prava prijateljica ljubi
Kikica-upoznala sam je i u reali i ista je ovako draga,vesela osoba s kojom mogu o svemu ne brinući se dal joj mogu reći ili ne,prijatelj u svakom smislu te rječi ljubi
Goc-jao šta reći a da već nisam, na forumu ne baš pričljiv Laughing al svakako zabavan,drag i poseban kao i Rainy,prijatelj kakvog se ne nalazi često ljubi
Goran-šta bilo,kako god da bilo on je isti onaj Goran kao što je bio i od samog početka drag,uvijek tu,spreman pomoći,spreman za nasmijati se,za poslušati za sve ljubi
Californiamen-malo smo tipkali al o njemu imam sve naj za reći,dobra osoba za koju sam uvjerena da bilo šta da mi treba u njemu mogu naći prijatelja,osobu s kojom mogla bi ćaskati satima,a što se tiče foruma teme su mu odlične,sudjeluje aktivno u diskusijama i uvijek na ljep način mogu s njim pa makar se i ne slagali to je ono što mi je u vezi foruma najviše zapelo za oko bravo ljubi
Niky-vesela,draga i bez obzira na to što manje smo tipkali jako dobra osoba,a njen karakter mi se najviše sviđa ljubi
Passion-za priču,za veselje za sve je taman mi se nekako uklopila u forum ljubi
Pikachu-vesela,svojom dragošću i otvorenošću je osvježila forum,unosi veselje ćim se pojavi bar ne mene je ostavila takav dojam,svaka ti čast bravo
Blacky -jao jao partnerica mi u rasturanju igrica,draga ljubi
To je za sad to iššš dosta sam napisala,a koga sam izostavila drugi put napišem jer zaista svaki forumaš na svoj način mi je drag i poseban :;):
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma

Female
Cancer Rat
Broj postova : 4293
Godine : 22
Datum registracije : 31.12.2009

PostajNaslov: Re: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   2010-04-25, 20:58

Jaooooj

Ajde i ja

Bliz - "forumska mama", uvek je tu kad treba, mnogo dobra osoba, nisam takvu osobu nikada srela u zivotu a ne verujem ni da cu, uvek spremna za salu, da uputi koji lepu rec kad treba i da udeli i poneki savet...ma superzena

Kikica - E ona forumska mama broj 2 Dete u dusi, imam osecaj njoj da das igracke igrala bi se po ceo dan sasava skroz, obozavam je, sa njom se uvek kidam od smeha! Naravno, i ozbiljna je kad treba i isto tako zna super da me posavetuje. Svakako osoba cije misljenje uvek volim da cujem i svakako ga uzimam u obzir

Goran - forumski bata On mi je od muskih ovde najdrazi (Goc se ne racuna ), a sta, isto kao ove dve koke iznad...znam da mogu da se oslonim na njega sta god mi treba, i sa njim mogu da podelim sve i dobro i lose, takodje spreman za salu uvek...I kod njega mi se posebno svidja sto se ne pravi fin kao vecina na forumu, nije sve "sreco, srce, mico" nego prica covek normalno Ma

Goc - jel dovoljno ovo Salim se...a ne znam, drugaciji je od ostalih njegovih vrsnjaka...il je to samo sa mnom tako Super je ovako i sa njim isto mou otvoreno da pricam sta god mi treba, dobar je mnogo, inteligentan...ma POSEBAN! S njim se smejem i kad mi se place, i sama pomisao na njega me uvek oraspolozi i vrati osmeh na lice...pogotovo neke njegove kritike na moj racun...al dobice on kad tad... Ne, stvarno...obozavam ga...i imam jaaaaaako veliku zelju da ga upoznam i u reali, a potrudicu se da tu zelju i ostvarim...

Niky - Otvorena i direktna, volim njene avatareeeee , super je za svaki tip razgovora, i za salu i za ozbiljno...jako draga osoba

Tajna - voli fudbal... Simpatican, zanimljiv, duhovit...jos nisam zalazila u te "dubokoumne" razgovore s njim, pa eto samo to mogu da kazem

Cmen - Zanimljiv jako, pametan je i kad nesto hoce zna tacno kako to da postigne na najbolji nacin, daje jako dobre savete, samo sto u razgovoru s njim stvarno treba da ukljucis mozak jer bez mudraca ne ide nikako Salim se... Pa ono, drugaciji je...ne znam njega da opisem bas...

Tea - u poslednje vreme sam dosta obratila paznju na njene postove na psihologiji...svidja mi se kako razmislja...nadam se da cu je malo bolje upoznati

Bleki - ajoj, pocinje da mi ide na zivce njenom brzinom...ne mogu nikako da je stignem Salim se naravno...A ne znam, nismo bas puno pricale, al cini mi se kao vrlo osecajna i dobra osoba...neiskvarena

Dita - ona mi je nekako ovde ono bas drugacija...odudara... Nekako sam stekla utisak da je kao neka zloca... Al opet, svidja mi se sto je svoja...prica sta misli i to je to... a valjda gresim kod ove zloce

A ostali...nismo nikad nikako pricali...tako da ne mogu bas nesto da kazem....ali ono, svi su mi stvarno okej i svi su mi dragi na neki nacin
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   2010-04-25, 21:00

Tek vas upoznajem...Bit ce komentar...
[Vrh] Go down
teaa
Totalno relaxiran

Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 2440
Godine : 48
Datum registracije : 05.02.2010

PostajNaslov: Re: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   2010-04-25, 21:25

Ja ću onako na prvu...navratim manje,ali koliko mogu

Kikica - vesela i voli se dobro zafrkavat i nadopunjavat
Blizanka - pametna odmjerena i svestrana
Goran - direktan i bez ustezanja će napisati ono što misli ...rođeni vođa Smile
Dita - senzualna,otvorena,neki svoj stil ima...opet direktnost i mislim da je žestoka ženska jakih osjećaja(naravno...ne moram biti u pravu u svojoj opservaciji)
Pikacu - jako pametna koliko vidim po postovima i komantarima
CM - zanimljivih opservacija u temama koje me zaintrigiraju da posjećujem često njegove teme
Passion - svoja u svakom slučaju i na svoj način direktna
Mimi - nisam još dovoljno upoznala...hvala na komentaru...bit će vremena da se nadovezujemo sa postovima
Blacky - odlična forumašica sa odličnim temama na koje volim odgovarati,opet odmjerena i fina...i rekli bi kod nas...ima svoj ustaljeni gard
Brunolino - samo malo...vidjela sam da ima fin smisao za šalu...samo ga treba malo potaknuti Smile
Goc - raspršen i vesel...odličan za društvo...vjerujem da ima puno prijatelja inače...nekako imam dojam da se sa svakim može lagano skompat
Željko - primjetila sam ga jednom...zna se šalit također
Rainy Nicky - dobro vode na forumu i opet se fino nadovezivat
Ntapita - pravi prijatelj i vrlo predana ljudima koji joj znače - vidjela sam to u onoj posveti Blizanki - taj mali slajd...video, me oduševio
WIND je zanimljiva i vatrena...u raspravama ide do kraja i direktna je poprilično...sviđa mi se što mene nekad kod svojih komentara ne štedi...to me nekako navodi na razmišljanje
Nekako se uspišem i odem svojim obavezama...u početku me je baš CM zaintrigirao...a onda dalje sve nadolazi
Maza - nju sam zamijetila...djeluje mi zadovoljna osoba i dobro piše

Toliko od mene u prvom javljanju Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   2010-05-20, 20:24

nova sam jos ne umem da vas prepoznam
[Vrh] Go down
mihaela
Ljubitelj foruma

Female
Libra Tiger
Broj postova : 3477
Godine : 31
Datum registracije : 25.11.2009

PostajNaslov: Re: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   2010-06-05, 23:46

Super kad ja ni nakoga ne ostavljam nikakav utisak ! Hvala svima .
[Vrh] Go down
Dita von Teese
Ljubitelj foruma

Leo Dog
Broj postova : 3347
Godine : 107
Datum registracije : 12.02.2010

PostajNaslov: Re: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   2010-06-05, 23:58

Mihaela,ako nisi primjetila ja se jos uvek nisam izjasnila!Ti znas,kad ja nesto kazem i Njegos se zamisli!
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   2010-06-06, 00:07

mihaela je napisao/la:
Super kad ja ni nakoga ne ostavljam nikakav utisak ! Hvala svima .

Ti ostavljas,samo ne das da ti se kaze.Zatvorila se u skoljku.Bas si biser.
[Vrh] Go down
scorpio57
Totalno relaxiran

Scorpio Rooster
Broj postova : 2110
Godine : 60
Datum registracije : 18.05.2010

PostajNaslov: Re: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   2010-06-06, 01:46

sumrak jel se mi virtualno znamo?
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   

[Vrh] Go down

Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?
[Vrh] 
Stranica 3 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next