Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama

Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi

Početna stranicaFAQRegistracijaLogin

Share | 

Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster
Broj postova : 87726
Godine : 37
Datum registracije : 24.09.2008

PostajNaslov: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   12/12/2008, 12:01

First topic message reminder :

KATE - ljubav prema Slavoniji i rakiji, dobrodušnost, veselje i sposobnost da ugodno komunicira sa svakim i brzo se prilagodi svakoj osobi. cool:
TANA - Komunikativna je, vesela, dobra, uvijek spremna pomoči drugima... :queen:
TEO - komunikativan, pozitivan, nikad ne ulazi u konflikte s nikim! king
DaRkAnGeL - vrlo komunikativna i pozitivna, ponekad malo tvrdoglava, tupi svoje i kad nije u pravu, teško mijenja svoje mišljenje...  work
...

Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija

Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   1/22/2009, 01:40

Korny - prijateljska komunikacija sa svakim, žudnja za sretnom ljubavi! Smile
Bonnie - zabavna osoba koju bi češće volio vidjeti na forumu! hophop
...

Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   4/20/2009, 08:55

Blizanka-uvijek vesela,komunikativna,draga,prava prijateljica,jednostavno tetica za sve... hug2
Rainy-draga,vesela osoba koja mi uvijek uljepša večer,pijanica moja mala.. :;): hug2
Korny-dobrica,zahebant,mislim da i u reali i u virtuali u Kornyu se uvijek može naći najbolji prijatelj, hug2
Kiki-dobra osoba s kojom možeš o svemu razgovarati,voli se šaliti i uvijek je za saslušati,razveseliti... hug2
Minchy-joj...ma tebe da mi nema trijezna bih hodala.. Laughing odlična osoba,vesela,pristupačna,komunikativna,sve naj naj... hug2
Goran-pozitivan,vesel,uvijek je tu za svakoga bilo da je zahebancija ili ozbiljan razgovor,ma svaka čast respect
Zlatko-ma legenda,uvijek me nasmije sa svojim pizdarijama,dobrica.... cool:
Kate-ma moja vinkovčanka je legenda nad legendama,iskrena,dobra osoba koja je tu za sve... hug2
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   4/20/2009, 08:58

Teo,kako sam tebe mogla zaboraviti-mislim da je jako dobra osoba,karakterna(što mi je vrlina nad vrlinama),za igrice majstor,samo da se malo više tipkamo ali svakako mi je odličan jer ima taj neki svoj stav zbog kojeg prema njemu imam neko respect iako ga ni ne znam dobro. bravo hug2
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   4/20/2009, 09:42

Hvala Ana draga... hug2
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   4/22/2009, 19:25

hvala...Smile

a sada je vrijeme da pokažem svoju vražju stranu...Laughing
veseli
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član

Female
Taurus Goat
Broj postova : 44778
Godine : 39
Datum registracije : 04.03.2009

PostajNaslov: Re: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   4/22/2009, 20:38

Tnx Anćice :;):
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   4/22/2009, 20:46

ana je napisao/la:
Teo,kako sam tebe mogla zaboraviti-mislim da je jako dobra osoba,karakterna(što mi je vrlina nad vrlinama),za igrice majstor,samo da se malo više tipkamo ali svakako mi je odličan jer ima taj neki svoj stav zbog kojeg prema njemu imam neko respect iako ga ni ne znam dobro. bravo hug2

Hvala Ana. Ana ti si zanimljiva osoba, aktivna si na forumu i voliš igre, predpostavljam da si u stvarnosti isto tako društvena to mi se dopada frends
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   4/25/2009, 15:37

Hvala Teo..... hug2 Kiki,Kate nema na čemu,A Korniću samo ti pokazuj svakako ćeš ostati dobrica...... Laughing hug2
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   4/25/2009, 15:38

ja nikako da postanem vragek....Smile

veseli
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   4/25/2009, 15:40

...a jesi malo...nekada sav vražiji...... cerekalo:
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   4/25/2009, 16:10

Ana uvijek za akciju... veseli veselaaaaa...
Blizanka   kraljica situacije...
Goran  pcela  ...ova pčelica sve govori... cerekalo:
Minči  bravo super curka...
Teo uvijek isti,dobrica hug2
Korny legendica,sve sam napisala ranije na ovoj temi... Smile

Za sada toliko... cerekalo:
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   4/26/2009, 18:47

kate.....što reći...forumska legenda, žena od akcije, spremna za zabavu, dernek i lom...zajebantica....Smile ma jednom riječju :tana:

tana....uvijek za šalu i igru, zanimljiva osoba....Smile

ana....ah....da nema nje odbrojavanje bi još bilo na početnih 5000...Laughing Laughing spremna za igru, šalu, ali kad zatreba voli pomoći dobrim savjetom...Smile

blizanka....kraljica br 2, mudra, pametna, voli pomoći dobrim savjetom...Smile

goran....radišan dečko koji otvara pametne teme...Smile

teo....zakon dečko, fin, pristojan i kulturan...Smile voli se igrati, pomoći savjetom...Smile

minči....dobra cura, voli igru, šalu i zezanciju...Smile uvijek je smiješno sa njom...:;):

lux.....dugo se nisam sa njom tipkao...Smile mudra, vesela, ne boji se pokazati svoje raspoloženje, ali, naravno, dođe ga popraviti na forum...Smile

desty....mirna, simpatična dobra dušica...piše lijepe stihove...uglavnom tužne..ali, u nadi sam da će biti i sretnijih..Smile

ostali nek ne zamjere....nismo se još dovoljno tipkali da nešto napišem o njima..Smile
ali, koliko vidim svi su veseli i pozitivni na forumu...Smile Smile
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   7/15/2009, 12:41

Blizanka - iskrena zabavna dobrica.
Ana - ponekad tajanstvena, zabavna i osjećajna, prava prijateljica.
Ariela - uvijek spremna za šalu i pomoći drugome, pravo I love you
Sanjich - vedra, pozitivna, zezantica, pravo sunny
Niky - jako osjećajna umjetnička dušica. ljubav
Kate - vesela, zvrkasta i prava frendica. frends
Rainy - dobra i vesela.
Korny - vrijedan i zabavan. frends
Teo - duhovit i dobar.
Kiki - zabavna, komunikativna i dobra.
Minchy - super prijateljica, pametna i dobra.
Tana - pametna, zabavna i tolerantna.
Zlatko - komunikativan i zvrkast. cerekalo:
Lux - pametna i tolerantna.
Ajmeivana - zabavna, vesela, pozitivna, prava frendica.
Bonnie - zanimljiva i komunikativna.
Staša - interesantna i zabavna.
Jaro - komunikativan, pravi frend.

[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   7/15/2009, 12:47

Fala gazda jedan...od zvrkaste... cerekalo:
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   7/15/2009, 12:48

:kate: i tajanstvena na raport...šala...hvala.... hug2
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   7/15/2009, 12:52

ana je napisao/la:
Ma trebao bi jedan post samo da tebe opišem; i tajanstvena si mi bila ponekad i zavodnica i dobrica i frendica uvijek i svašta nešto najbolje.... hug2 flw

[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   7/15/2009, 12:53

Kate je napisao/la:
Fala gazda jedan...od zvrkaste... cerekalo:
Zvrkasta kao i ja, nema na ćemu! veseli :;):

[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   7/15/2009, 12:54

Goran je napisao/la:
ana je napisao/la:
Ma trebao bi jedan post samo da tebe opišem; i tajanstvena si mi bila ponekad i zavodnica i dobrica i frendica uvijek i svašta nešto najbolje.... hug2 flw

Hvala... hug2
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica

Female
Gemini Broj postova : 77916
Godine : 168
Datum registracije : 21.01.2009

PostajNaslov: Re: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   7/15/2009, 14:35

hvala i korniy ... ljubav ...i tebi gazda ... hug2
tek sad vidjeh ovo...

Goran ...hm ...spreman na salu ...samo ga treba upoznati...i sve ok...ponekad toliki romantik ...i njezna dusa...a nekad vidi samo crno ili bijelo nema sredine...i uvijek je...spreman svima da ugodi :;): i interesantno uvijek zna kad sta reci....

korny..ma sta o njemu reci ...jedan slatki osjecajni djecak...steta sto vidi samo jednu forumasicu Laughing vrijedan...i jednostavno uvijek me oraspolozi hug2

teo....ne tipkamo se puno ali i iz ovog malo ga cijenim ...on je osoba za primjer...i on me iznenadi sa svojim salama i nasmije uvijek respect

ana...o njoj se sve zna ...ne bih puno o njoj pisala jer ona mi je ono virtualna sestra.. . frends ona zna ono cini mi se na sta mislim i kad nismo u kontaktu smooch:

kiki...ta draga kikica....ponekad se pravi izgubljena ...ali je izuzetno pametna...i ima dobar smisao za salu i ne znam, odakle joj sve te fore....i ona ima posebno mjesto kod mene skočko

kate ... uregod samo mogu reci da se ne bi dvoumila potrazit je da mi bilo kakva pomoc treba sto se savjeta i svega tice...znam da bi bila tu....i njena brutalna iskrenost joj je jedna za mene velika vrlina ljubi

tana...jedna njezna dusa...uvijek spremna na pomoc ....bez obzira ima li ona svojih problema hvala joj na podrsci koju mi pruzi kad mi zatreba ljubav

rainy ...vesela... zabavna ...jos je ne poznajem najbolje ...nekad mislim da sam je skontala ...ali nekad mi pobjegne ...ali uvijek mi fali kad je nema.... ljubi

ariela....ma respect uregod ...divim joj se ...tako mirna ...puna ljubavi za sviju...draga ariela ljubi

minchy...moja Bosanka ...isto kao i tana ...mila njezna dusa ...hvala i njoj na podrsci kad mi je trebalo ljubi

lux ...kad nju vidim ...nik joj odgovara skroz ...izuzetno pametna...zao mi sto je malo tu ...i najbolje palacinke pravi work

jaro ...dobar drug ...cini mi se moj Bosanac...ali nisam sigurna...drag ...simpa...
cheers ljubi

stasa
...vesela ...spremna uvijek za pricu i zezanje ..za sad draga osoba...nadam se da ce ostat sa nama veseli

niky...ma sta reci o Dalmatinkama...sve naj naj skočko super osoba

sanich...jos je ne znam jer nemam nikad priliku da se s njom tipkam ...tako da ne mogu nista ono reci ...za sad uglavnom da je vesela ...nadam se da ce mo se vise tipkat

magnum ...i on je izgleda dobrica spreman na salu ...ali nesto mi je u zadnje vrijeme tuzan ...cheerup

e evo moji dragi prijatelji to bi bilo od mene ako se kome ne svida ...ili ima zalbi ima te rubriku primjedbe i zalbe...pa se zali te Laughing Laughing

jojjjj zaboravio kako da zaboravim na zlaju
zlatko ...izuzetno komunikativan i veseo ...samo ponekad previse psuje Laughing ljubav

svima big hug i sve vas ljubav

[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-poe
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   7/15/2009, 14:39

Evo i tebi big hug lijepo si i točno opisala sve draga Blizanko! kissi

[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   7/15/2009, 14:58

Draga B...oduševio me tvoj upis o meni...i znaj da je tako od riječi do riječi... hug2
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   7/15/2009, 15:00

B. hug2 :;): hvala...
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica

Female
Gemini Broj postova : 77916
Godine : 168
Datum registracije : 21.01.2009

PostajNaslov: Re: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   7/15/2009, 15:05

pa znas nekad kontam da vas sviju dovoljno dobro znam ...pa opet skontam ma kako cu znati kad nikog nisam upoznala mislim ono u reali ...ali nekad jedna rijec puno ti otkrije o nekome...i smatram da ovde ima jako puno dobronamjernih i pametnih forumasa...kao na malo kojem forumu...i hvala onima koji su iskreni ljubav

[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-poe
Kikica
VIP član

Female
Taurus Goat
Broj postova : 44778
Godine : 39
Datum registracije : 04.03.2009

PostajNaslov: Re: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   7/15/2009, 15:09

B. jedna big hug
[Vrh] Go down
Ary
VIP član

Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16533
Datum registracije : 16.04.2009

PostajNaslov: Re: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   7/15/2009, 15:12

Ma teta B. hug2 neznam šta da ti kažem...ostadoh bez teksta...(hm a to je inaće teško moguće)
I hvala vam svima koji steme nahvalili stvarno neznam čime sam to zaslužila...puno vam hvala svima...sve vas puuuuuuno volim grhug
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   

[Vrh] Go down

Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?
[Vrh] 
Stranica 2 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next