Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama

Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi

Početna stranicaFAQRegistracijaLogin

Share | 

Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?

Go down 
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster
Broj postova : 87726
Godine : 37
Datum registracije : 24.09.2008

PostajNaslov: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   2008-12-12, 12:01

KATE - ljubav prema Slavoniji i rakiji, dobrodušnost, veselje i sposobnost da ugodno komunicira sa svakim i brzo se prilagodi svakoj osobi. cool:
TANA - Komunikativna je, vesela, dobra, uvijek spremna pomoči drugima... :queen:
TEO - komunikativan, pozitivan, nikad ne ulazi u konflikte s nikim! king
DaRkAnGeL - vrlo komunikativna i pozitivna, ponekad malo tvrdoglava, tupi svoje i kad nije u pravu, teško mijenja svoje mišljenje...  work
...

Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   2008-12-12, 13:35

darky-mali zahebant.. super je..
tana-uvijek raspoložena za priču i da da koji savjet
goran-daje komplimente svima i trudi se da svima bude super
teo-pametan i suzdržan, ekološki osvješten...
kennydj-svestran i puno se zalaže za forum..
kate i lajka- uvijek raspoložene za zajebanciju i pozitivne osobe..
ostale malo slabije znam pa ih neću komentirati..
uglavnom svi su super i stvarno se na ovom forumu okupila prava raja... cerekalo
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   2008-12-12, 13:41

Minchy89 - komunikativna, vesela i pozitivna. cerekalo
Kennydj - aktivan, uvijek spreman pomoči. cerekalo
Lajka - vesela, dobra i komunikativna. hoping
Korny - voli Kate i lisice, komunikativan. cerekalo

Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   2008-12-12, 13:42

LAJKA-upoznala je i u živo i jednostavno ludo dijete work same pohvale.
KORNY-predobar virtualni prijatelj,da je više takvih osoba poput ovog king
GORAN-laskavac stari cerekalo sve više se zajebava,a to je odlično...
TANA-uvijek za dobru šalu i za pomoči...
DESTY-romantičarka naša,ma dobrica...
TEO-ugodna osoba za komunikaciju,samo da se još malo,malo opusti cerekalo Smile

Ostali sorry neznam vas još najbolje... cerekalo
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   2008-12-12, 15:43

Gogy ... zavodnik u duši, laskavac, šarmira sve redom (prava se našla govorit Laughing )
Desty ... brrrrr ... đegi .... dobrica moja, zahebantica
Kate ... bećaruša, rakija, Slavonija ... zajebantica
Lajka ... glazba, stav, zahebancija
Teo ... kralj, predobar, rijedak primjerak dobrote u današnje vrijeme
minchy ... dobrica draga, silan trud ulaže cerekalo
Kenny ..maher, puno se trudi oko foruma, skidam kapu
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   2008-12-12, 15:44

Kako u mojim karakteristikama uvijek rakija... hoping
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   2008-12-12, 15:45

Kate je napisao/la:
Kako u mojim karakteristikama uvijek rakija... hoping

lol! lol! lol! ma baš se i ja pitam
[Vrh] Go down
Lajka
Zagrijao tipkovnicu

Female
Broj postova : 759
Datum registracije : 02.11.2008

PostajNaslov: Re: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   2008-12-12, 19:04

KATA-samo ću reći da je kraljica situacije u svemu,legenda moja
GORAN-sviđa mi se njegov stav glede nekih stvari,sve u svemu pozitivan lik.
TANA-naša učiteljica foruma
KORNI-o njemu sve najbolje,jako draga osoba.
MINČY-ne znam je baš najbolje,ali zalaže se a to cijenim.
DARK-cura sa stavom,malo nekad nabrijana ali sve to prolazi.
KIC I MM-hodajući đuboksi ,legendarni su što reći samo da su malo češće tu
TEO-načitan je dosta
KENNY-forumski dj,uvijek nas obavijesti kad se neka partijana sprema,odma su tu teme di i kada koji dj nastupa.

Nemam pojma koga još ima ali eto uglavnom pozitivna je atmosfera ovdje što mi se sviđa
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   2008-12-13, 12:05

MM & kic - njih u paketu ... glazba, ogromo znanje o glazbi, skidam kapu dečki
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   2008-12-13, 17:49

Jovanaisthebest, Jasreb, Niki, gdjambo, jrodige2, fdlgsk i Buljo: lijenčine, ne znaju što znači post reply! lol!

[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   2008-12-13, 18:20

Kata- zabavna, prava Slavonka
Goran- dobra osoba, pozitivac
Minchy- ona je isto O.K. kao goran
Tana, Lajka - uvjek spremne na zezanciju, dobre su, nemam kaj loše reći o njima
Desty- isto ko Tana i Lajka, šteta što nismo češće u isto vrijeme na forumu
Kenny- glazbeni čovjek
MM- slabo smo u isto vrijeme na forumu pa ne poznam ga toliko
Kornny- on je ko Kate samo iz Rijeke
Dark- bez dlake na jeziku, znatiželjna, komunikativna, ne odustaje od svijih stavova
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   2008-12-13, 22:35

Darky ----DINAMOOOO!
[Vrh] Go down
DaRkAnGeL
Zagrijao tipkovnicu

Female
Scorpio Buffalo
Broj postova : 629
Godine : 32
Datum registracije : 07.10.2008

PostajNaslov: Re: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   2008-12-14, 23:53

desty - stihoklepac, osjećana cura koja zna kaj želi i ne libi se to reći
mini - draga cura, najaktivnija kaj se tiče odgovaranja na teme, kojoj je najviše stalo da se teme održe na životu
tana - jako draga cura uvijek spremna za zezanciju
lajka - kao prvo nervira me kaj je promjenila nick jer je bezveze :flgift: ovo ti je da se ne naljutiš, a inače ok cura koja živi za zajebavanje i provod
kate - ljubav prema rodnom kraju i rakiji
korni i teo - dva dečka koja ne znam baš dobro ali mislim da su jako pozitivni i dragi i
dobri prijatelji
ken - najaktivnija osoba kaj se tiče foruma i jako drag dečko
MM i king - posebni dečki koji imajuneku svoju furku i obožavaju glazbu
bonne - jako dobar avatar
goran - najveći laskavac kojeg znam, ok dečko ali pretjeruje u nekim stvarima

ostale ne znam baš prenajbolje
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   2009-01-04, 16:28

tanica - nježno drago dekle... cerekalo ... zna primat šalu na svoj račun, pametna, draga i simpatična, osjećajna i zna kada i kako nešto treba reći...
darkica - zahebantica, navijačica, fatalna žena koja kaže što joj je na pameti, zna primat kako pohvale tako i kritike, stroga i poštena... ma prava koka! Smile
kate - prava teta kometa, ja bi je nazvala štićenicom ovog foruma... "daj rakije, bečare" njen je slogan, voli zabavu i smijeh, ne upušta se u sukobe...
lajka - sad sam tu, sad nisam... ima je i nema, a kad upadne... upada sa stilom... curka za tulumarenje i zahebanciju....
miny - umiljata i draga djevojka, stalo joj je do mišljenja drugih, voli pomagati i činiti dobro, simpica je skroz
korny - hmmm....a što reći, virtualni prijatelj i zahebant, zna saslušati i savjet dati, stoji iza svojih riječi i u njegovom virtualnom društvu uz pićence nikad nije dosadno... Smile
teo - kukuriku.... kukuriku... hahha.... ne znam ga puno, ali dovoljno, zanimljiv je i pričljiv kad to želi, svima jednako daje pažnju, dečko na mjestu...
king - baby face... drag muškić.. autići su njegova furka i bez obzira na neke razlike u godinama ima mišljenja i stavove kojima i stariji mogu pozavidjeti...
MM - nema dlake na jeziku... kaže kaj koga snađe... ima svoj stav i drži se toga... dobrica totalna...
kenny - "sve što želiš znati vezano za informatiku, glazbu, a ne znaš... pitaj kennya" Smile ... pametan, drag, simpatičan i zanimljiv...
goran - slatkorječiv muškić, laskavac i dobar čovjek, pametan i zanimljiv, ponekad bubne bez razmišljanja, ali bez obzira na to nekad bubne i pametno, nema dlake na jeziku, što misli to kaže, pa kud puko da puklo...

ako sam koga izostavila... miša mu žao mi je.... nisam kriva, sve vas je više...ko bi vas sve popamtio,... ma svi ste mi ok.... nemam prigovora.. za sada... lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   2009-01-04, 17:11

Desty kakav opis mene hoping oduševljena sam Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   2009-01-04, 17:14

vidim da su komentari za mene baš ok.. što mi je posebno drago.. hvala ljudi... Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   2009-01-05, 09:18

Kate je napisao/la:
Desty kakav opis mene hoping oduševljena sam Smile

Smile Smile stolica
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   2009-01-05, 09:19

minchy89 je napisao/la:
vidim da su komentari za mene baš ok.. što mi je posebno drago.. hvala ljudi... Smile

nemaš se na čemu zahvaljivati.... tak je kak je... dobrica si naša... frends
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   2009-01-05, 14:46

haha.. ma meni su svi super ovdje...!!!! a i trudim se... Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   2009-01-05, 15:02

desty je napisao/la:
tanica - nježno drago dekle... cerekalo ... zna primat šalu na svoj račun, pametna, draga i simpatična, osjećajna i zna kada i kako nešto treba reći...
darkica - zahebantica, navijačica, fatalna žena koja kaže što joj je na pameti, zna primat kako pohvale tako i kritike, stroga i poštena... ma prava koka! Smile
kate - prava teta kometa, ja bi je nazvala štićenicom ovog foruma... "daj rakije, bečare" njen je slogan, voli zabavu i smijeh, ne upušta se u sukobe...
lajka - sad sam tu, sad nisam... ima je i nema, a kad upadne... upada sa stilom... curka za tulumarenje i zahebanciju....
miny - umiljata i draga djevojka, stalo joj je do mišljenja drugih, voli pomagati i činiti dobro, simpica je skroz
korny - hmmm....a što reći, virtualni prijatelj i zahebant, zna saslušati i savjet dati, stoji iza svojih riječi i u njegovom virtualnom društvu uz pićence nikad nije dosadno... Smile
teo - kukuriku.... kukuriku... hahha.... ne znam ga puno, ali dovoljno, zanimljiv je i pričljiv kad to želi, svima jednako daje pažnju, dečko na mjestu...
king - baby face... drag muškić.. autići su njegova furka i bez obzira na neke razlike u godinama ima mišljenja i stavove kojima i stariji mogu pozavidjeti...
MM - nema dlake na jeziku... kaže kaj koga snađe... ima svoj stav i drži se toga... dobrica totalna...
kenny - "sve što želiš znati vezano za informatiku, glazbu, a ne znaš... pitaj kennya" Smile ... pametan, drag, simpatičan i zanimljiv...
goran - slatkorječiv muškić, laskavac i dobar čovjek, pametan i zanimljiv, ponekad bubne bez razmišljanja, ali bez obzira na to nekad bubne i pametno, nema dlake na jeziku, što misli to kaže, pa kud puko da puklo...

ako sam koga izostavila... miša mu žao mi je.... nisam kriva, sve vas je više...ko bi vas sve popamtio,... ma svi ste mi ok.... nemam prigovora.. za sada... lol!

hvala destač... Smile
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   2009-01-05, 15:05

Mogao si joj zahvaliti i bez tog ogromnog citata! :P

[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   2009-01-05, 15:22

možda da...možda ne... Smile
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   2009-01-05, 15:40

korny je napisao/la:
možda da...možda ne... Smile
Nemoj da se ljutiš bato, ali mislim da bespotrebni veliki citati nagrđuju teme, a vi radite kako vam drago... :;): frends

[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   2009-01-05, 15:45

ja se ne ljutim.....uostalom, zašto da se zbog pizdarije naljutim? Smile

Ne smijemo više offtopičariti korny, nahebati ćemo od adminica! :;):

Goran cerekalo
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   2009-01-06, 16:15

korny je napisao/la:

hvala destač... Smile

frends
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?   

[Vrh] Go down

Po čemu su najviše prepoznatljivi određeni forumaši?
[Vrh] 
Stranica 1 / 4.Go to page : 1, 2, 3, 4  Next