Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama

Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi

Početna stranicaFAQRegistracijaLogin

Share | 

Mračne tajne!

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
Gost
Gost

PostajNaslov: Mračne tajne!   2010-04-26, 11:43

Za nepunu godinu dana zaposleni u Upravi za zajedničke poslove Vlade Srbije bili akteri dve tragedije u kojima su tri osobe ubijene.

BEOGRAD - Uprava za zajedničke poslove Vlade Srbije kao da je kutija puna mračnih tajni! Za nepunu godinu dana zaposleni u ovom Vladinom sektoru bili su glavni akteri dve tragedije. Da podsetimo, zbog navodnih neraščišćenih finansijskih odnosa, Predrag Novaković (53) ubio je 22. aprila po podne Milana Medojevića (59) pa sebe. Njihova beživotna tela pronađena su u Vladinom “audiju A6”, registracije BG 12-11, ispred zgrade na Bulevaru Arsenija Čarnojevića 124. Novaković je bio vozač u Ministarstvu za dijasporu, dok je njegov prijatelj i kolega bio neraspoređen.

Navodno je u prošlom sazivu bio zamenik načelnika Odeljenja za zajedničke poslove. Prema prvim zvaničnim pretpostavkama, motiv je novčani dug. Ipak, neki detalji u ovoj tragediji ostali su nedorečeni - koliki je to dug trebalo da bude da bi zbog njega neko rešio da presudi i prijatelju i sebi. Ako je u pitanju ozbiljna suma - otkud ljudima sa platama vozača tolike pare?...
Da li će i ovaj slučaj ostati pod velom tajne, kao što je već bivalo sa incidentima u kojima su učestvovali službenici Vlade, ostaje da se vidi. Na opasnost od “zataškavanja” ukazuje i primer vozača Uprave za zajedničke poslove Željka Golea (28), kojem se zvanično svaki trag “izgubio” posle 9. juna prošle godine kada je službenom “škodom superb” i pod dejstvom 1,5 promila alkohola usmrtio Marka Đorđevića (22). Perspektivni kikbokser poginuo je na Pančevačkom mostu kada je Gole, oko jedan sat noću, velikom brzinom pokosio skuter na kojem se vozio sa drugom.

Od tog trenutka porodica Đorđević svakodnevno čeka informacije o tome šta se dešava s istragom. Iako je Gole zbog te nesreće dobio otkaz, u Višem sudu u Beogradu kažu da istraga još nije pokrenuta. Prema zvaničnom obrazloženju, njemu nije uručen poziv za saslušanje jer nije na adresi koju je prijavio! Sada MUP pokušava da utvrdi gde se on nalazi, kako bi sud mogao dalje da postupa. Međutim, roditelji poginulog mladića sumnjaju da Golea neko krije. Markov otac Goran nedavno je u jednoj televizijskoj emisiji izjavio da mu je sam ušao u trag:
- Pogledao sam u telefonski imenik i pronašao broj na kom sam dobio Željkovu majku. Kažem: “Dobar dan, gospođo, mogu li da dobijem Željka?” A ona meni odgovara: “Nije tu, sine, doći će kasnije. “Znači, ja sam ga našao, a oni ne mogu i kažu da nije tu!

IZVOR
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster
Broj postova : 88138
Godine : 36
Datum registracije : 24.09.2008

PostajNaslov: Re: Mračne tajne!   2010-04-27, 23:26

Dobro je dok se mračne tajne počinju otkrivati i sankcionirati.

Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija

Mračne tajne!
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.