Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama

Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi

Početna stranicaFAQPretraľnikRegistracijaLogin
Share | 

Kad vas pravi prijatelj izneveri

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
Rokerka
VIP član
VIP član

Female
Cancer Rat
Broj postova: 4341
Godine: 17
Datum registracije: 31.12.2009

PostajNaslov: Kad vas pravi prijatelj izneveri   sri tra 21 2010, 17:05

First topic message reminder :

Vodila sam se onim, da kazem "pravilom", Jedan - ali vredan. Mislila sam da sam dobro izabrala. Imam, ili imala sam drugaricu...prijateljicu, pravu prijateljicu. Bila je uvek tu za mene, ako nista drugo barem da me saslusa i kaze mi kako sam budala jer se nerviram oko sitnica. Sto se kaze i u dobru i u zlu, uvek smo sve radile zajedno...bile smo samo NAS DVE...za treceg mesta nikad nije imalo. Ali, u poslednje vreme primetila sam kako se nas odnos hladi. Ustvari, neki njeni postupci, koji nimalo ne prilice pravoj prijateljici su me naterali da razmislim, da li mi je ona uopste i prijatelj.
Sad me zanima, sta onda kada shvatite da vas "pravi prijatelj" nije cak ni prijatelj? Sta da uradim? Sta bi ste vi uradili da shvatite da onaj sa kim se druzite ne zasluzuje vase poverenje?
[Vrh] Go down

Autor/icaPoruka
mobile
VIP član
VIP član

Male
Virgo Horse
Broj postova: 17577
Godine: 23
Datum registracije: 23.04.2011

PostajNaslov: Re: Kad vas pravi prijatelj izneveri   ned srp 31 2011, 18:09

ja gateram u p.m i tu je kraj
[Vrh] Go down
Blonde
VIP član
VIP član

Female
Pisces Tiger
Broj postova: 8325
Godine: 28
Datum registracije: 30.08.2011

PostajNaslov: Re: Kad vas pravi prijatelj izneveri   čet ruj 01 2011, 11:35

Desilo mi se jednom, u pitanju su bile neke gluposti, dva puta sam presla preko toga a treci put je bio kraj. Jer mi je nekad teze preci preko sitnice upravo zbog toga sto je to toliko nebitno da se zaprepastim zasto je to uradila... Godinama smo bile zajedno, dijelile sve sto imamo (osim decka naravno ) a ona pada na testu gluposti... Vise nismo ni u kakvom kontaktu i ne gledamo se...Jednom kad iznevjeri, opet ce, kad-tad!
[Vrh] Go down
Kikica
Živa legenda foruma
Živa legenda foruma

Female
Taurus Goat
Broj postova: 48009
Godine: 34
Datum registracije: 04.03.2009

PostajNaslov: Re: Kad vas pravi prijatelj izneveri   uto ruj 06 2011, 14:30

Kada me iznevjeri i jako me povrijedi ne prelazim preko toga.
Jednom sam u jednom danu prije 13 zatvorila sva vrata jednom prijateljici. Dogodilo se što se dogodilo, nije bio nikakav dečko ili neka gluparija u pitanju, jednostavno neznam, krive smo obje jer nismo dovoljno komunicirale, brdo stvari smo prešučivale jedna drugoj u dobroj ili nekoj drugoj namjeri sad je gotovo, i bilo je valjda samo pitanje dana.
Znam samo da i danas kad se sretnemo, a sretnemo se jednom u 3 godine jedna drugoj se ispričavamo i žao nam je i postoji ona neka veza što nas je vezala i tada , ali jednostavno ja to nisam i dan danas njoj ne mogu preko toga prijeći.
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica

Female
Gemini Broj postova: 79945
Godine: 163
Datum registracije: 21.01.2009

PostajNaslov: Re: Kad vas pravi prijatelj izneveri   ned ruj 18 2011, 17:58

Kad me iznevjeri ...ne mozemo vise biti prijatelji nego samo poznanici koji se s vremena na vrijeme sretnu u prolazu sva sreca nemam takvih puno

Osho Rajneesh
[Vrh] Go down
http://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-poe
mobile
VIP član
VIP član

Male
Virgo Horse
Broj postova: 17577
Godine: 23
Datum registracije: 23.04.2011

PostajNaslov: Re: Kad vas pravi prijatelj izneveri   ned ruj 18 2011, 20:24

samo zaćutim i tu je kraj
[Vrh] Go down
Gracija...
VIP član
VIP član

Female
Libra Cat
Broj postova: 5089
Godine: 26
Datum registracije: 10.08.2011

PostajNaslov: Re: Kad vas pravi prijatelj izneveri   uto lis 18 2011, 20:25

Čačne, zagrebe, napravi ono što zaista ne treba i na kraju krajeva iznevjeri -
nema tu vamo-tamo - tu je kraj..
Nema opraštanja, mirenja.. Proradi inat i onda ga možeš j---!
[Vrh] Go down
LuckyM5
VIP član
VIP član

Female
Capricorn Horse
Broj postova: 4093
Godine: 35
Datum registracije: 25.10.2011

PostajNaslov: Re: Kad vas pravi prijatelj izneveri   čet pro 08 2011, 00:16

prijatelj je kao vino. Što stariji to bolji. Za prijatelja pravog steći trebaju godine. Za mene je to dug proces. Ne mogu u jednom danu nekog upoznati i skočiti mu oko vrata kao da smo 100 god prijatelji. I onda kad to postigneš a taj te netko iznevjeri. Boli. Ja sam za oprost iako taj ti više nikad neće biti kao prije ali ni onaj novi prijatelj ti neće biti ni upola kao taj stari iako si se opekao. Prijateljstvo treba njegovati kao i sve ostalo. Nikad nećeš naći osobu koja te ama baš u ničemu neće iznevjeriti. Jer takva osoba ne postoji . E sad je samo pitanje preko čega možeš i želiš preći a preko čega nemožeš.
[Vrh] Go down
Goran
Rođen za pobjede
Rođen za pobjede

Male
Cancer Rooster
Broj postova: 94422
Godine: 32
Datum registracije: 24.09.2008

PostajNaslov: Re: Kad vas pravi prijatelj izneveri   čet svi 17 2012, 22:07

Svakom se desi greška, ako nije pretjerana i prijatelj se zbog nje ispriča i pokaje onda se pređe preko toga. A ako te svjesno iznevjeri i ne kaje se zbog toga onda ti nikada i nije bio prijatelj.

Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Otelo
VIP član
VIP član

Male
Leo Buffalo
Broj postova: 3112
Godine: 52
Datum registracije: 10.05.2012

PostajNaslov: Re: Kad vas pravi prijatelj izneveri   pon ruj 02 2013, 10:11

desava se i to no to nije proces koji se zavrsava.. sve se vrti u krug... danas ce on mene sutra ce neko drugi njega,,i sve u krug...
[Vrh] Go down

Kad vas pravi prijatelj izneveri

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3

Similar topics

-
» Esoterica Tobacciana: Stonehaven
» Grog...
» Rugobnica No.2 - Real Buvljak briar