Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama

Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi

Početna stranicaFAQRegistracijaLogin

Share | 

Koliko ste dugo na ovom forumu i što vas je zadržalo?

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster
Broj postova : 87726
Godine : 36
Datum registracije : 24.09.2008

PostajNaslov: Koliko ste dugo na ovom forumu i što vas je zadržalo?   2010-04-16, 15:52

First topic message reminder :

Pošto sam mu tata od prvog dana sam, zadržale me drage osobe koje su došle ovdje i s kojima imam divne odnose. Zadržala me i želja da što veći broj ljudi motiviramo zajedno na sklapanje prijateljstava, zabavu i edukaciju. big smile

Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija

Autor/icaPoruka
Zlatokosa
Zagrijao tipkovnicu

Female
Libra Buffalo
Broj postova : 306
Godine : 44
Datum registracije : 17.09.2010

PostajNaslov: Re: Koliko ste dugo na ovom forumu i što vas je zadržalo?   2010-10-19, 22:22

mislis Gorane? hmmm
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Koliko ste dugo na ovom forumu i što vas je zadržalo?   2010-10-19, 22:37

još malo pa će godina dana kako sam ovdje... veseli zadržali su me dragi ljudi koji borave ovdje...

Zlatokosa, ovaj forum ti se uvuče pod kožu, vjeruj mi... Ja došla samo malo, mislila bit ću kratko, a evo me već godinu dana...
[Vrh] Go down
svilena
Zagrijao tipkovnicu

Female
Gemini Goat
Broj postova : 953
Godine : 51
Datum registracije : 05.08.2010

PostajNaslov: Re: Koliko ste dugo na ovom forumu i što vas je zadržalo?   2010-10-19, 22:59

od 05.08.2010.
..a drži me moja ovisnost Smile
[Vrh] Go down
http://mojainternetgalerija.blog.hr/
Zlatokosa
Zagrijao tipkovnicu

Female
Libra Buffalo

PostajNaslov: Re: Koliko ste dugo na ovom forumu i što vas je zadržalo?   2010-10-19, 23:04

GricGric je napisao/la:
još malo pa će godina dana kako sam ovdje... veseli zadržali su me dragi ljudi koji borave ovdje...

Zlatokosa, ovaj forum ti se uvuče pod kožu, vjeruj mi... Ja došla samo malo, mislila bit ću kratko, a evo me već godinu dana...

To sam cula od drugih..
da je ovde super..
da je ekipa Relaxa,ekstra
Nisam dosla slucajno
Dosla sam da se druzim sa tako dobrom ekipom
Falilo mi to...
frends
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Koliko ste dugo na ovom forumu i što vas je zadržalo?   2010-10-19, 23:06

Dobro si čula bravo
[Vrh] Go down
Zlatokosa
Zagrijao tipkovnicu

Female
Libra Buffalo

PostajNaslov: Re: Koliko ste dugo na ovom forumu i što vas je zadržalo?   2010-10-19, 23:16

i uverila ;)
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Koliko ste dugo na ovom forumu i što vas je zadržalo?   2010-10-21, 19:18

Zlatokosa je napisao/la:
mislis Gorane? hmmm
Siguran sam Smile

Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Koliko ste dugo na ovom forumu i što vas je zadržalo?   2010-10-21, 19:21

nekih 6 mjeseci, društvo me zadržalo,većina ih je super veseli
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Koliko ste dugo na ovom forumu i što vas je zadržalo?   2010-10-21, 19:24

I ti si super draga Tijo ;) veseli flw hiphiphura

[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Koliko ste dugo na ovom forumu i što vas je zadržalo?   2010-10-21, 19:33

Hvala Gorane,s kim si takav si,moram bit ;)
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član

Female
Taurus Goat
Broj postova : 44778
Godine : 39
Datum registracije : 04.03.2009

PostajNaslov: Re: Koliko ste dugo na ovom forumu i što vas je zadržalo?   2010-10-21, 19:35

Baš mi je drago da vas ima toliko dobrih i dragih ovdje i da nema svađa i prepucavanja i grupiranja i što vam je večini ovdje s nama i kod nas ugodno ljubav big hug
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Koliko ste dugo na ovom forumu i što vas je zadržalo?   2010-10-22, 12:32

zadržali su me dobri ljudi, nema do ovog foruma ljubav
[Vrh] Go down
irko
Ljubitelj foruma

Male
Broj postova : 4474
Datum registracije : 10.08.2010

PostajNaslov: Re: Koliko ste dugo na ovom forumu i što vas je zadržalo?   2010-10-22, 16:57

sta me nije zadrzalo uvijek ponavljam
[Vrh] Go down
jaro1968
Ljubitelj foruma

Male
Pisces Monkey
Broj postova : 3086
Godine : 50
Datum registracije : 22.06.2009

PostajNaslov: Re: Koliko ste dugo na ovom forumu i što vas je zadržalo?   2010-10-23, 08:13

Duze od godinu dana
Tusam jednostavno jel je zasad sve oke
i stoje naj vaznije drustvo je za 5
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma

Female
Cancer Rat
Broj postova : 4293
Godine : 21
Datum registracije : 31.12.2009

PostajNaslov: Re: Koliko ste dugo na ovom forumu i što vas je zadržalo?   2010-10-23, 10:17

295 dana Laughing

Zadrzala me je ekipa definitivno... Smile
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Koliko ste dugo na ovom forumu i što vas je zadržalo?   2010-10-23, 11:53

Moramo proslaviti 300 seko veseli ljubi

[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica

Female
Gemini Broj postova : 77882
Godine : 168
Datum registracije : 21.01.2009

PostajNaslov: Re: Koliko ste dugo na ovom forumu i što vas je zadržalo?   2010-12-27, 21:00

Dvije godine ...zadrzali me divni ljudi na forumu i opustajuca atmosfera...ovde i kad sam sama odmaram uzivam ... bas volim ovaj forum ljubav

[Vrh] Go down
http://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-poe
Bobby
Totalno relaxiran

Female
Gemini Monkey
Broj postova : 2076
Godine : 62
Datum registracije : 06.11.2010

PostajNaslov: Re: Koliko ste dugo na ovom forumu i što vas je zadržalo?   2010-12-27, 21:05

Skoro 2 mjeseca...
Zadržali su me ovi dobri ljudi, zanimljive teme u kojima se
''mogu pronaći''... ma sve cerekalo
[Vrh] Go down
maca faca
Totalno relaxiran

Female
Pisces Broj postova : 1925
Godine : 118
Datum registracije : 25.11.2010

PostajNaslov: Re: Koliko ste dugo na ovom forumu i što vas je zadržalo?   2010-12-27, 21:07

ja sam jako kratko(cca mjesec dana) al obožavam pozitivnu vibru koja ovdje vlada i čini mi se da su forumaši fakat tolerantni i da smo si stvarno dragi međusobno confused
[Vrh] Go down
Bobić
Ljubitelj foruma

Male
Broj postova : 3380
Datum registracije : 29.07.2010

PostajNaslov: Re: Koliko ste dugo na ovom forumu i što vas je zadržalo?   2010-12-27, 21:40

Dosao dosta davno ša malo nestao pa se opet malo vratio a zasto
[Vrh] Go down
cinnamon duckie
Totalno relaxiran

Female
Capricorn Broj postova : 1283
Datum registracije : 11.10.2010

PostajNaslov: Re: Koliko ste dugo na ovom forumu i što vas je zadržalo?   2011-01-03, 19:34

Nemam pojma koliko dugo, ali me zadržavaju prijateljski raspoložene cure.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Koliko ste dugo na ovom forumu i što vas je zadržalo?   2011-01-03, 19:36

A dečki ništa CD? cerekalo

[Vrh] Go down
cinnamon duckie
Totalno relaxiran

Female
Capricorn Broj postova : 1283
Datum registracije : 11.10.2010

PostajNaslov: Re: Koliko ste dugo na ovom forumu i što vas je zadržalo?   2011-01-03, 19:40

Dečki ne još cerekalo
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Koliko ste dugo na ovom forumu i što vas je zadržalo?   2011-01-03, 19:43

nekih 8 mjeseci,zadržalo me to što uvjek imam s kim kavu popit ,čak i u piđžami veseli
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Koliko ste dugo na ovom forumu i što vas je zadržalo?   2011-01-06, 17:18

E to je baš lijepo Tijo, ti si jedna od dobrih vila foruma veseli

[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Koliko ste dugo na ovom forumu i što vas je zadržalo?   

[Vrh] Go down

Koliko ste dugo na ovom forumu i što vas je zadržalo?
[Vrh] 
Stranica 4 / 8.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next