Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama

Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi

Početna stranicaFAQRegistracijaLogin

Share | 

Koliko ste dugo na ovom forumu i što vas je zadržalo?

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster
Broj postova : 87726
Godine : 37
Datum registracije : 24.09.2008

PostajNaslov: Koliko ste dugo na ovom forumu i što vas je zadržalo?   4/16/2010, 15:52

First topic message reminder :

Pošto sam mu tata od prvog dana sam, zadržale me drage osobe koje su došle ovdje i s kojima imam divne odnose. Zadržala me i želja da što veći broj ljudi motiviramo zajedno na sklapanje prijateljstava, zabavu i edukaciju. big smile

Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija

Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica

Female
Gemini Broj postova : 77916
Godine : 168
Datum registracije : 21.01.2009

PostajNaslov: Re: Koliko ste dugo na ovom forumu i što vas je zadržalo?   5/1/2013, 21:18

vise od 4 godine ... veseli a zadrzalo me to sto sam gazdarica Laughing Laughing

[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-poe
Kikica
VIP član

Female
Taurus Goat
Broj postova : 44778
Godine : 39
Datum registracije : 04.03.2009

PostajNaslov: Re: Koliko ste dugo na ovom forumu i što vas je zadržalo?   5/1/2013, 21:18

..dosta dugo ..4 godine respect
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica

Female

PostajNaslov: Re: Koliko ste dugo na ovom forumu i što vas je zadržalo?   5/1/2013, 21:22

svaka cast i tebi Kiki bravo a sto to sama sebi respect jel za to sto izdrza tu toliko Laughing

[Vrh] Go down
Kikica
VIP član

Female
Taurus Goat
Broj postova : 44778
Datum registracije : 04.03.2009

PostajNaslov: Re: Koliko ste dugo na ovom forumu i što vas je zadržalo?   5/1/2013, 21:33

..je sama sebi ehhheheh Laughing
.. da mi nisi to napomenula nebi nikada skužila što sam uradila, mislila sam respect forumu i gazdama foruma, jer su me uspjeli toliko dugo ovdje zadržati, pošto stvarno nisam nikada ni bila, niti imala namjeru na nekom forumu toliko vremena provesti kao ovdje i zato evo još jedan veliki respect i veliko hvala gazdi, jer da nije njega puno toga bi propustila. Mislim pritome i na dobru zabavu, i dobre informacije, i što sam puno toga naučila o svemu, o životu i ljudima, a bome i o sebi samoj.
Eto veliki hug2 i flw
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Koliko ste dugo na ovom forumu i što vas je zadržalo?   5/4/2013, 22:19

koliko sam dugo to ne znam jer odem pa se vratim,a zadržalo me najviše igrice što se igraju
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član

Male
Aquarius Horse
Broj postova : 36562
Godine : 51
Datum registracije : 31.03.2011

PostajNaslov: Re: Koliko ste dugo na ovom forumu i što vas je zadržalo?   6/28/2013, 09:27

gotov 4g sam tu, zadrzala me je ona na svoj nacin, njeni postovi i jos par ljudi...kafa
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Koliko ste dugo na ovom forumu i što vas je zadržalo?   6/28/2013, 21:49

ne bih znala, igrice su me zadržale
[Vrh] Go down
Otelo
Ljubitelj foruma

Male
Leo Buffalo
Broj postova : 5499
Godine : 57
Datum registracije : 10.05.2012

PostajNaslov: Re: Koliko ste dugo na ovom forumu i što vas je zadržalo?   7/2/2013, 22:28

imam oko dve hiljade postova a ne znam sto me zadrzalo ovdje ako me nesto uopce zadrzalo mislim da su to igrice..
[Vrh] Go down
Riječanka
Zlatni VIP član

Female
Scorpio Goat
Broj postova : 72869
Datum registracije : 17.07.2010

PostajNaslov: Re: Koliko ste dugo na ovom forumu i što vas je zadržalo?   7/3/2013, 17:02

uskoro ce bit tri godine...veseli I love you 

svake godine po nesto..Laughing 

ali kaladont veseli  je na prvom mjestu Laughing  Laughing  Laughing 
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član

Male
Aquarius Horse

PostajNaslov: Re: Koliko ste dugo na ovom forumu i što vas je zadržalo?   7/18/2013, 03:56

par ljudi i netko koga sam zavolio tu ko nikoga u svom životu...
[Vrh] Go down
irko
Ljubitelj foruma

Male
Broj postova : 4474
Datum registracije : 10.08.2010

PostajNaslov: Re: Koliko ste dugo na ovom forumu i što vas je zadržalo?   7/19/2013, 17:05

cini mi se 3 god
al nisam konstantno ovdje xD
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Koliko ste dugo na ovom forumu i što vas je zadržalo?   9/6/2014, 17:28

Ponoć je napisao/la:
koliko sam dugo  to ne znam jer odem pa se vratim,a zadržalo  me  najviše igrice što se igraju
Dobre osobe  sa ovog  Foruma  me  drže tu. flw flw flw flw Hvala im za to  znam da će se  one  prepoznati same  u ovom mom postu.
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica

Female

PostajNaslov: Re: Koliko ste dugo na ovom forumu i što vas je zadržalo?   9/6/2014, 17:43

5 godina i sad ce 8 mjeseci ....zadrzala me ljubav ..dobra atmosfera bez svada i prepucavanja i par forumskih prijatelja Smile

[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član

Male
Aquarius Horse

PostajNaslov: Re: Koliko ste dugo na ovom forumu i što vas je zadržalo?   9/6/2014, 23:06

mašilo 4g...zadržalo par likova, da Bog sačuva su, ali ih volim i birtija di mi nitko čaj ne naspe... Laughing Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Koliko ste dugo na ovom forumu i što vas je zadržalo?   9/7/2014, 22:42

Blago nama s igricama, skoro sve one zadržale.

Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
Mihica
Totalno relaxiran

Female
Cancer Broj postova : 1078
Godine : 138
Datum registracije : 28.03.2013

PostajNaslov: Re: Koliko ste dugo na ovom forumu i što vas je zadržalo?   9/8/2014, 00:17

nesto sitno..ali moram da kazem da je najtopliji forum koji sam do sada obisla,jest da nisu bili puno al ovaj je jaj naj..mala je steta sto ima mali broj posjetitelja zaboravio
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član

Male
Aquarius Horse

PostajNaslov: Re: Koliko ste dugo na ovom forumu i što vas je zadržalo?   10/27/2014, 07:40

5-ta godina s prekidima...
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Koliko ste dugo na ovom forumu i što vas je zadržalo?   12/21/2014, 19:58

Sumrak veteran big smile

[Vrh] Go down
Kristina92
Totalno relaxiran

Female
Cancer Buffalo
Broj postova : 1996
Godine : 45
Datum registracije : 13.09.2014

PostajNaslov: Re: Koliko ste dugo na ovom forumu i što vas je zadržalo?   12/21/2014, 22:54

tek nekoliko mj. a zadržala me njegova opuštenost,zabava i simpatičnost...mogla bi do sutra nabrajati al mi se ne da Laughing sve u svemu,ovaj je forum čudo u pozitivnom smislu,eto veseli
[Vrh] Go down
Otelo
Ljubitelj foruma

Male
Leo Buffalo
Broj postova : 5499
Godine : 57
Datum registracije : 10.05.2012

PostajNaslov: Re: Koliko ste dugo na ovom forumu i što vas je zadržalo?   12/22/2014, 20:33

od sredine maja mjeseca 2012..uglavnom djelujem neovisno sto daje sirok dijapazon mogucnosti..s tim sam zadovoljan zato sam i ostao na forumu
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Koliko ste dugo na ovom forumu i što vas je zadržalo?   1/29/2015, 19:39

Od 24.09.2008., zadržala me Blizz rekla da ne mrdam nikud cerekalo ljubav

[Vrh] Go down
Angarila
Početnik
Početnik

Female
Capricorn Cat
Broj postova : 17
Godine : 18
Datum registracije : 25.01.2015

PostajNaslov: Re: Koliko ste dugo na ovom forumu i što vas je zadržalo?   1/30/2015, 22:52

Jako malo.Oko 10 sati.Za razliku od nekih koji su otprilike 5-6 godina...to je puno!
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član

Male
Aquarius Horse

PostajNaslov: Re: Koliko ste dugo na ovom forumu i što vas je zadržalo?   5/8/2015, 13:52

dugo, mada me sve manje i manje će i biti...ipak kad uđem uteknu svi...neki podviju i repinu, iako su grlati na forumu...a, jbg. nismo svi isti...Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Koliko ste dugo na ovom forumu i što vas je zadržalo?   10/25/2016, 09:07

lijepe  uspomene  Smile
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica

Female

PostajNaslov: Re: Koliko ste dugo na ovom forumu i što vas je zadržalo?   10/25/2016, 17:36

Goran je napisao/la:
Od 24.09.2008., zadržala me Blizz rekla da ne mrdam nikud cerekalo  ljubav
Laughing Laughing
Nakon godinu i po skoro tek sad vidim ovo
Sto si mrdo mrdo si Laughing
Zadrzala me pozitiva i toplina koja se razlila i van plave podloge ljubav
a tu sam od 21.01.2009 i ne mrdam stolica

[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Koliko ste dugo na ovom forumu i što vas je zadržalo?   

[Vrh] Go down

Koliko ste dugo na ovom forumu i što vas je zadržalo?
[Vrh] 
Stranica 7 / 8.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next