Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama

Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi

Početna stranicaFAQRegistracijaLogin

Share | 

Koliko ste dugo na ovom forumu i što vas je zadržalo?

Go down 
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster
Broj postova : 87726
Godine : 37
Datum registracije : 24.09.2008

PostajNaslov: Koliko ste dugo na ovom forumu i što vas je zadržalo?   2010-04-16, 15:52

Pošto sam mu tata od prvog dana sam, zadržale me drage osobe koje su došle ovdje i s kojima imam divne odnose. Zadržala me i želja da što veći broj ljudi motiviramo zajedno na sklapanje prijateljstava, zabavu i edukaciju. big smile

Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Koliko ste dugo na ovom forumu i što vas je zadržalo?   2010-04-16, 16:42

Ovdje sam godinu i dva mjeseca,zadržali me ljudi koji su na njemu... :;):
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član

Female
Taurus Goat
Broj postova : 44778
Godine : 39
Datum registracije : 04.03.2009

PostajNaslov: Re: Koliko ste dugo na ovom forumu i što vas je zadržalo?   2010-04-16, 20:56

Prošla je godina i nešto malo jače koliko sam tu.....i na svakakvim forumima uletim izletam...ali nekako tu mi je oaza i najdraže mi tu doći...kada uđem kao da sam kod kuće.
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Koliko ste dugo na ovom forumu i što vas je zadržalo?   2010-04-16, 21:00

Od avgusta prosle godine sam ovde Smile
Steta sto imam malo vremena inace se ne bih odvajala od ovih divnih ljudi Smile

Sto rece Kiki prava oaza...
[Vrh] Go down
mihaela
Ljubitelj foruma

Female
Libra Tiger
Broj postova : 3477
Godine : 31
Datum registracije : 25.11.2009

PostajNaslov: Re: Koliko ste dugo na ovom forumu i što vas je zadržalo?   2010-04-16, 23:06

Ko kaze da sam ja na forumu
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma

Female
Cancer Rat
Broj postova : 4293
Godine : 22
Datum registracije : 31.12.2009

PostajNaslov: Re: Koliko ste dugo na ovom forumu i što vas je zadržalo?   2010-04-17, 14:40

Ja nemam pojma kolko sam ovde...a zadržala me je dobra atmosfera i što nije prenatrpano raznim sranjima, nekim žurkama i glupostima...Naravno, ekipa se podrazumeva...
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Koliko ste dugo na ovom forumu i što vas je zadržalo?   2010-05-10, 22:38

mihaela je napisao/la:
Ko kaze da sam ja na forumu
Ja kažem, vidimmmm te cerekalo:

Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
mihaela
Ljubitelj foruma

Female
Libra Tiger

PostajNaslov: Re: Koliko ste dugo na ovom forumu i što vas je zadržalo?   2010-05-10, 22:39

Ih sad...sve ti vidis...ne ne, nisam ja tu Smile
[Vrh] Go down
Mixi
Zagrijao tipkovnicu

Male
Libra Cat
Broj postova : 310
Godine : 54
Datum registracije : 25.04.2010

PostajNaslov: Re: Koliko ste dugo na ovom forumu i što vas je zadržalo?   2010-05-10, 22:58

Kratko,a zadrzala me kultura ponasanja clanova foruma. Mislim da fali malo varnica u diskusijama ali ne i vredjanje.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Koliko ste dugo na ovom forumu i što vas je zadržalo?   2010-05-10, 23:03

Jako mi je drago što si se zadržao. :;): chirio bravo

[Vrh] Go down
Dita von Teese
Ljubitelj foruma

Leo Dog
Broj postova : 3347
Godine : 108
Datum registracije : 12.02.2010

PostajNaslov: Re: Koliko ste dugo na ovom forumu i što vas je zadržalo?   2010-05-10, 23:06

Mixi,kako bre nema varnica?Ja kad se pojavim sve prsti od varnica!
[Vrh] Go down
mihaela
Ljubitelj foruma

Female
Libra Tiger

PostajNaslov: Re: Koliko ste dugo na ovom forumu i što vas je zadržalo?   2010-05-10, 23:20

Mixi je napisao/la:
Kratko,a zadrzala me kultura ponasanja clanova foruma. Mislim da fali malo varnica u diskusijama ali ne i vredjanje.

Mixi, ajde da ti i ja rasplamsamo te varnice koje ti nedostaju, pa da ti bude skroz lepo Smile Moze?
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Koliko ste dugo na ovom forumu i što vas je zadržalo?   2010-05-10, 23:22

Od prvog mjeseca sam tu i zadrzalo me dobro drustvo....pozitivno raspolozenje i dobra zezancija...iako znamo biti i ozbiljni...rijetko ali da......
[Vrh] Go down
Mixi
Zagrijao tipkovnicu

Male
Libra Cat

PostajNaslov: Re: Koliko ste dugo na ovom forumu i što vas je zadržalo?   2010-05-10, 23:35

Mihaela, mislim da sam ja za tebe imao bolji predlog.Ako ne gresim?
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Koliko ste dugo na ovom forumu i što vas je zadržalo?   2010-05-10, 23:36

Ohoho, vamo neke ljubavne varnice... cerekalo:

[Vrh] Go down
mihaela
Ljubitelj foruma

Female
Libra Tiger

PostajNaslov: Re: Koliko ste dugo na ovom forumu i što vas je zadržalo?   2010-05-10, 23:47

Mixi je napisao/la:
Mihaela, mislim da sam ja za tebe imao bolji predlog.Ako ne gresim?

Koji predlog, podseti me...
[Vrh] Go down
Dita von Teese
Ljubitelj foruma

Leo Dog

PostajNaslov: Re: Koliko ste dugo na ovom forumu i što vas je zadržalo?   2010-05-10, 23:49

Ja sam vec uzela kokice i nestrpljivo cekam da Mixi odgovori!
[Vrh] Go down
Mixi
Zagrijao tipkovnicu

Male
Libra Cat

PostajNaslov: Re: Koliko ste dugo na ovom forumu i što vas je zadržalo?   2010-05-10, 23:53

Na drugom forumu Mihaela, i napisao sam "ako ne gresim"- mozda nisi ista osoba?
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Koliko ste dugo na ovom forumu i što vas je zadržalo?   2010-05-10, 23:55

Dita von Teese je napisao/la:
Ja sam vec uzela kokice i nestrpljivo cekam da Mixi odgovori!

daj malo kokice
[Vrh] Go down
Dita von Teese
Ljubitelj foruma

Leo Dog

PostajNaslov: Re: Koliko ste dugo na ovom forumu i što vas je zadržalo?   2010-05-10, 23:58

Evo uzmi..cuti da vidimo sta ce dalje biti!Ostali posluzite se slobodno!
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Koliko ste dugo na ovom forumu i što vas je zadržalo?   2010-05-11, 00:06

Evo uzeo i ja malo dok čekamo odgovore... cerekalo:

[Vrh] Go down
Mixi
Zagrijao tipkovnicu

Male
Libra Cat

PostajNaslov: Re: Koliko ste dugo na ovom forumu i što vas je zadržalo?   2010-05-11, 00:06

Dita nista strasno, u pitanju je preporuka za jednog decka koji joj po godinama prilici.Zadovoljna?
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Koliko ste dugo na ovom forumu i što vas je zadržalo?   2010-05-11, 00:07

Evo ja donela semenke hoce li neko?
[Vrh] Go down
Dita von Teese
Ljubitelj foruma

Leo Dog

PostajNaslov: Re: Koliko ste dugo na ovom forumu i što vas je zadržalo?   2010-05-11, 00:08

Tjaa..mislila sam da ce film biti bolji..
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Koliko ste dugo na ovom forumu i što vas je zadržalo?   2010-05-11, 00:09

i ja se nadala smrcccccccc
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Koliko ste dugo na ovom forumu i što vas je zadržalo?   

[Vrh] Go down

Koliko ste dugo na ovom forumu i što vas je zadržalo?
[Vrh] 
Stranica 1 / 8.Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next