Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama

Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi

Početna stranicaFAQRegistracijaLogin

Share | 

Koja aktivnost je za vas najveće gubljenje vremena?

Go down 
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster
Broj postova : 87726
Godine : 37
Datum registracije : 24.09.2008

PostajNaslov: Koja aktivnost je za vas najveće gubljenje vremena?   4/16/2010, 15:50

Za mene je to definitivno posjeta kasinu, kockanje je ne samo gubitak vremena nego najčešće i novca.

Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Koja aktivnost je za vas najveće gubljenje vremena?   4/16/2010, 15:50

'sedenje' na Wc šolji...i spavanje...
[Vrh] Go down
Wind
Totalno relaxiran

Female
Aquarius Rooster
Broj postova : 1760
Godine : 36
Datum registracije : 09.12.2009

PostajNaslov: Re: Koja aktivnost je za vas najveće gubljenje vremena?   4/16/2010, 15:58

tornado je napisao/la:
'sedenje' na Wc šolji...i spavanje...

Pitala bih te ja da cijeli zivot imas zatvor i insomniju koliko bi onda cijenio wc solju i jastuk

I "dosadne" stvari, imaju svoju vaznost
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Koja aktivnost je za vas najveće gubljenje vremena?   4/16/2010, 16:01

mnogo je gore kad imaš kontra od 'zatvora' to jest proliv.. Laughing ee onda možeš slobodno da uzmeš jastuk i spavaš dok si na Wc šolji jer nećeš brzo ustati.. Laughing
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Koja aktivnost je za vas najveće gubljenje vremena?   4/16/2010, 16:02

Haha ova ti je dobra Tornado... Laughing bravo

Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Koja aktivnost je za vas najveće gubljenje vremena?   4/16/2010, 16:05

Laughing Laughing pa Gorane, zar nije tako??.. looool stolica
[Vrh] Go down
Wind
Totalno relaxiran

Female
Aquarius Rooster
Broj postova : 1760
Godine : 36
Datum registracije : 09.12.2009

PostajNaslov: Re: Koja aktivnost je za vas najveće gubljenje vremena?   4/16/2010, 16:26

tornado je napisao/la:
mnogo je gore kad imaš kontra od 'zatvora' to jest proliv.. ee onda možeš slobodno da uzmeš jastuk i spavaš dok si na Wc šolji jer nećeš brzo ustati..

Eh ovo se zove izvuci korist iz lose situacije
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Koja aktivnost je za vas najveće gubljenje vremena?   4/16/2010, 16:32

treba biti oportunista za takve situacije.. Laughing

jednostavno rečeno 'multi-praktik'.. Laughing
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma

Female
Cancer Rat
Broj postova : 4293
Godine : 22
Datum registracije : 31.12.2009

PostajNaslov: Re: Koja aktivnost je za vas najveće gubljenje vremena?   4/16/2010, 20:26

Namestanje kreveta...sta ga namestam kad cu uvece opet da legnem u njega -.-
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Koja aktivnost je za vas najveće gubljenje vremena?   4/16/2010, 21:51

spavanje definitivno
[Vrh] Go down
teaa
Totalno relaxiran

Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 2440
Godine : 48
Datum registracije : 05.02.2010

PostajNaslov: Re: Koja aktivnost je za vas najveće gubljenje vremena?   4/16/2010, 22:11

spavanje...
[Vrh] Go down
Slatka tajna
Totalno relaxiran

Male
Capricorn Pig
Broj postova : 1529
Godine : 34
Datum registracije : 14.04.2010

PostajNaslov: Re: Koja aktivnost je za vas najveće gubljenje vremena?   4/22/2010, 17:38

pranje tepiha
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Koja aktivnost je za vas najveće gubljenje vremena?   4/23/2010, 18:15

Razmišljanje o tome što drugi misle o nama.

[Vrh] Go down
Kikica
VIP član

Female
Taurus Goat
Broj postova : 44778
Godine : 39
Datum registracije : 04.03.2009

PostajNaslov: Re: Koja aktivnost je za vas najveće gubljenje vremena?   4/23/2010, 19:38

Mimi Smile je napisao/la:
Namestanje kreveta...sta ga namestam kad cu uvece opet da legnem u njega -.-
Jaooo..carice moja...

..za mene je trčanje čisto gubljenje vremena..ja ne vidim ništa u trošenju zglobova..i rastezanju tetiva..
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Koja aktivnost je za vas najveće gubljenje vremena?   4/23/2010, 21:49

Razmišljanje o prošlosti.
[Vrh] Go down
teaa
Totalno relaxiran

Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 2440
Godine : 48
Datum registracije : 05.02.2010

PostajNaslov: Re: Koja aktivnost je za vas najveće gubljenje vremena?   4/23/2010, 22:36

...u biti mi je tračanje traćenje vremena...sam je gubitak to slušati od neke osobe.Kaže mi u povjerenju sve moguće informacije...onda vidim da ću logičkim slijedom biti i ja meta ogovaranja.Jer će sutra sresti isto tako vrhunsku prijateljicu i sve joj isto ispričati i usput i mene dodati
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član

Female
Taurus Goat

PostajNaslov: Re: Koja aktivnost je za vas najveće gubljenje vremena?   5/3/2010, 22:50

Največe gubljenje vremena po meni je gledanje u tuđu gomilu smeča preko svoje...pa tračanje i bezobrazno širenje lažnih informacija uokolo...trošenje energije i vremena na zavist ..
..disati i živjeti a ništa ne naučiti u životu..ne steći barem malo enciklopedijskog znanja o bilo čemu.
.. trošenje vremena na šoping i peglanje po kreditnim karticama..zbog multipraktika...aparata za sokove..i ostalih gluposti
[Vrh] Go down
mihaela
Ljubitelj foruma

Female
Libra Tiger
Broj postova : 3477
Godine : 32
Datum registracije : 25.11.2009

PostajNaslov: Re: Koja aktivnost je za vas najveće gubljenje vremena?   5/3/2010, 23:13

Razmishljanje o glupostima...i ono sta bi bilo kad bi bilo...
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Koja aktivnost je za vas najveće gubljenje vremena?   5/3/2010, 23:18

vrludanje fejsom

[Vrh] Go down
Dita von Teese
Ljubitelj foruma

Leo Dog
Broj postova : 3347
Godine : 108
Datum registracije : 12.02.2010

PostajNaslov: Re: Koja aktivnost je za vas najveće gubljenje vremena?   5/3/2010, 23:56

Odlazak na posao i boravak u prisustvu ljudi koji me smaraju.To me ubije u pojam,krv mi popiju.
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Koja aktivnost je za vas najveće gubljenje vremena?   5/15/2010, 20:04

kada punim glavu sebi glupostima..
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član

Female
Taurus Goat

PostajNaslov: Re: Koja aktivnost je za vas najveće gubljenje vremena?   6/27/2010, 21:35

..tračanje za dokumentima
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica

Female
Gemini Broj postova : 77907
Godine : 168
Datum registracije : 21.01.2009

PostajNaslov: Re: Koja aktivnost je za vas najveće gubljenje vremena?   6/27/2010, 21:46

tracanje Laughing nikad nisam tracala dokumente Laughing

brisanje prasine Laughing Sizifov posao Laughing

[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-poe
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Koja aktivnost je za vas najveće gubljenje vremena?   6/27/2010, 21:47

..jesam li vec spomenula spavanje ?
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član

Female
Taurus Goat

PostajNaslov: Re: Koja aktivnost je za vas najveće gubljenje vremena?   6/27/2010, 21:50

Jaooooooo tračam za dokumentima..e baš sam našla za čim ću..ne volim o ljudima pa o dokumetima tračam
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Koja aktivnost je za vas najveće gubljenje vremena?   

[Vrh] Go down

Koja aktivnost je za vas najveće gubljenje vremena?
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next