Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama

Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi

Početna stranicaFAQRegistracijaLogin

Share | 

Da li bi svoje dijete uputili da se registrira na Relax forum?

Go down 
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster
Broj postova : 87726
Godine : 37
Datum registracije : 24.09.2008

PostajNaslov: Da li bi svoje dijete uputili da se registrira na Relax forum?   2010-04-16, 15:35

Ja svakako bi, jer svatko ima puno za naučiti ovdje, vlada topla prijateljska atmosfera i dobra zabava. cheers

Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Rokerka
Ljubitelj foruma

Female
Cancer Rat
Broj postova : 4293
Godine : 22
Datum registracije : 31.12.2009

PostajNaslov: Re: Da li bi svoje dijete uputili da se registrira na Relax forum?   2010-04-16, 20:39

Ja ne bi nikako...ne samo svoje dete(da ga imam xD) nego bilo koga....ima dosta stvari ovde o meni koje malo ko zna...tako da...ne!
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Da li bi svoje dijete uputili da se registrira na Relax forum?   2010-04-17, 20:23

Mimi Smile je napisao/la:
Ja ne bi nikako...ne samo svoje dete(da ga imam xD) nego bilo koga....ima dosta stvari ovde o meni koje malo ko zna...tako da...ne!

slazem se
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica

Female
Gemini Broj postova : 77896
Godine : 168
Datum registracije : 21.01.2009

PostajNaslov: Re: Da li bi svoje dijete uputili da se registrira na Relax forum?   2010-04-17, 20:43

uputila sam bila i onda smo se dogovorile da nije to ok ...jer ni ona ni ja ne bi pisale ono sto bi htjele ..mislim da ne bi bile iskrene ovdje ...slazem se Gorane sa tobom ima svasta za nauciti...cak i ja svasta naucim ..ali hvala ne bih bila sa svojim djetetom na istom forumu ne valja

[Vrh] Go down
http://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-poe
Kikica
VIP član

Female
Taurus Goat
Broj postova : 44778
Godine : 39
Datum registracije : 04.03.2009

PostajNaslov: Re: Da li bi svoje dijete uputili da se registrira na Relax forum?   2010-04-19, 22:16

JA bih..da nisam ja več na njemu.. zapravo nebi bile opuštena..pa bi morale izbjegavati neke teme..a onda to gubi smisao.
Brat mi se regao(sve si mislim da ga BANam )..ali sreča pa nije baš često tu..odrekao bi me se preko Facebooka..
Sestra mi je na Faceu i molim boga da ne vidi negdje link do nas i da joj ne padne na pamet da dođe tu..kada sam kod njih i nešto me traže da im pokažem na kompu ne pada mi na sek na pamet da looknem do tu.. da u njihovom kopu ne ostane trag do Relaxa...jao koja mjere predostrožnosti poduzimam..od svih vas nas sakrivam...

Ali jednostavno neću da se osječam sputana ni od koga tu..to je moje mjesto za sve i svašta i ne treba mi špija tu da me kontrolira..
[Vrh] Go down
mihaela
Ljubitelj foruma

Female
Libra Tiger
Broj postova : 3477
Godine : 31
Datum registracije : 25.11.2009

PostajNaslov: Re: Da li bi svoje dijete uputili da se registrira na Relax forum?   2010-04-19, 22:21

Bravo Kikice ! Cuvaj nas Smile
[Vrh] Go down
Ary
VIP član

Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16533
Datum registracije : 16.04.2009

PostajNaslov: Re: Da li bi svoje dijete uputili da se registrira na Relax forum?   2010-04-19, 23:09

Meni baš svejedno ko se registrira tu ...moja seka je isto registrirana ja sam ju nagoorila ...i uopće mi ne smeta...može se registrirat ko hoće...može i muž što se mene tiće Smile
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Da li bi svoje dijete uputili da se registrira na Relax forum?   2010-04-24, 12:42

Daj nagovori imenjaka mog da se registrira Ary... cerekalo: :;):

Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Da li bi svoje dijete uputili da se registrira na Relax forum?   2010-05-17, 23:40

Bleky je napisao/la:
Mimi Smile je napisao/la:

slazem se

predomislila sam se

Naravno da bi
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Da li bi svoje dijete uputili da se registrira na Relax forum?   2010-05-18, 00:40

nebi, jer forumi nisu za dijecu, odrasli se vec tesko snadu i
lako padaju na lazi, tako da ja svojoj dijeci nebi nikad dozvolila
bilo koji forum, jer nezna se ko se krije iza lijepog nicka i avatara
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Da li bi svoje dijete uputili da se registrira na Relax forum?   2010-05-18, 00:43

pa sad zavisi cije dete koliko ima godina, nekima su deca vec odrasna pa zasto ne onda Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Da li bi svoje dijete uputili da se registrira na Relax forum?   2010-05-18, 00:56

to je drugo, mislim na manju dijecu, ali uputila nebi
ni vecu tamo gdje sam ja..
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Da li bi svoje dijete uputili da se registrira na Relax forum?   2010-05-18, 00:57

a to je ok
[Vrh] Go down
Zoki
Zagrijao tipkovnicu

Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 453
Godine : 30
Datum registracije : 19.04.2010

PostajNaslov: Re: Da li bi svoje dijete uputili da se registrira na Relax forum?   2010-05-18, 12:48

naravno da bih,prijatniju atmosferu nisam odavno imao na forumu nego ovde,nažalost imam obaveze i na svom forumu pa samo navratim na kratko ali sa guštom
[Vrh] Go down
http://zoki61.do-goo.net/index.htm
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Da li bi svoje dijete uputili da se registrira na Relax forum?   2010-05-18, 13:34

da, uputila bi ga čim još malo odraste, ovo je jedini forum na kojemu vlada tolerancija, prijateljstvo, uvažavanje različitosti, pozitivna atmosfera. za dijete je bolje da boravi na ovom forumu, nego na kojekakvim stranicama na netu gdje ima svega i svačega.
[Vrh] Go down
Mixi
Zagrijao tipkovnicu

Male
Libra Cat
Broj postova : 310
Godine : 54
Datum registracije : 25.04.2010

PostajNaslov: Re: Da li bi svoje dijete uputili da se registrira na Relax forum?   2010-05-18, 14:03

Moj mladji zna za ovaj forum,mozda je vec tu ko bi ga znao.Furku je vec prerastao, kaze tamo su klinci.Mada ponekad razmisljam da "nestanem" - promenim k. ime,posto ponekad bas znam da se otvorim.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Da li bi svoje dijete uputili da se registrira na Relax forum?   2010-08-14, 22:58

Nema ni tebe ni sina... No

[Vrh] Go down
irko
Ljubitelj foruma

Male
Broj postova : 4474
Datum registracije : 10.08.2010

PostajNaslov: Re: Da li bi svoje dijete uputili da se registrira na Relax forum?   2010-08-15, 11:41

hhaha zasto ne
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Da li bi svoje dijete uputili da se registrira na Relax forum?   2010-08-16, 14:58

E bravo Irko, to ti je još jedan plus. cerekalo:

[Vrh] Go down
irko
Ljubitelj foruma

Male

PostajNaslov: Re: Da li bi svoje dijete uputili da se registrira na Relax forum?   2010-08-16, 15:38

hahaha ma jasta cerekalo:
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Da li bi svoje dijete uputili da se registrira na Relax forum?   2010-10-21, 21:12

Znao sam da ćeš to napisati looool

[Vrh] Go down
irko
Ljubitelj foruma

Male

PostajNaslov: Re: Da li bi svoje dijete uputili da se registrira na Relax forum?   2010-10-22, 17:15

tek sam sad vidio da si mi vako prije mjesec dana nap da loma pretjerujem s ovim ma jasta

bgm si u pravu odsad cu s vremena na vrijeme pisat cerekalo
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica

Female
Gemini Broj postova : 77896
Godine : 168
Datum registracije : 21.01.2009

PostajNaslov: Re: Da li bi svoje dijete uputili da se registrira na Relax forum?   2010-12-29, 16:43

Irko nisi morao zbog jasta prestati pisati ... cerekalo Laughing

da uvijek.. ovodje moze svasta nauciti ..ima tema kao u bajci ..ali samo kad ja odem Laughing Laughing

[Vrh] Go down
http://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-poe
cinnamon duckie
Totalno relaxiran

Female
Capricorn Broj postova : 1283
Godine : 118
Datum registracije : 11.10.2010

PostajNaslov: Re: Da li bi svoje dijete uputili da se registrira na Relax forum?   2011-01-03, 19:33

Da imam dijete, ne bih. Djeci nije mjesto na forumima.
[Vrh] Go down
bodomiere
Ljubitelj foruma

Male
Sagittarius Horse
Broj postova : 4213
Godine : 27
Datum registracije : 30.05.2010

PostajNaslov: Re: Da li bi svoje dijete uputili da se registrira na Relax forum?   2011-01-03, 19:37

pustio bih ga ako želi na koji god oće.djetetu na volju

cinnamon duckie je napisao/la:
Djeci nije mjesto na forumima.
ovo me zanima zbog čega je tvoje mišljenje da djeci nije mjesto na forumima,ne razumijem?ko što blizz kaže može svašta naučiti.neke stvari koje nisam imo pojma sam ovdje sazno
[Vrh] Go down
http://dzungla-forum.forumcroatian.com/
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Da li bi svoje dijete uputili da se registrira na Relax forum?   

[Vrh] Go down

Da li bi svoje dijete uputili da se registrira na Relax forum?
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Vaše dijete puši
» Mehanotehnika Modeli