Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama

Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi

Početna stranicaFAQRegistracijaLogin

Share | 

Što mislite zbog čega se ljudi registriraju na forume?

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster
Broj postova : 87726
Godine : 37
Datum registracije : 24.09.2008

PostajNaslov: Što mislite zbog čega se ljudi registriraju na forume?   4/16/2010, 15:21

First topic message reminder :

Zbog čega mislite da se ljudi u globalu registriraju na forume i zbog čega se vi osobno registrirate? Ja se registriram kako bi naučio nešto, zabavio se i stekao nova poznanstva, mislim da su to razlozi večine ljudi.

Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija

Autor/icaPoruka
Kikica
VIP član

Female
Taurus Goat
Broj postova : 44778
Godine : 39
Datum registracije : 04.03.2009

PostajNaslov: Re: Što mislite zbog čega se ljudi registriraju na forume?   6/15/2010, 09:09

Dargo mi je i trudimo se da ima za svakoga po nešto..a ako misliš da nešto fali javi pa će i to riješiti.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Što mislite zbog čega se ljudi registriraju na forume?   6/17/2010, 21:21

Dragance je napisao/la:
Ja sam naletila na ovaj forum radi inform.koja mi je trebala,a nakon divne dobrodoslice i upoznavanja divnih ljudi,nisam mogla ne ostati...
Iskreno,ovo je prvi forum na kojem provodim svoje vrijeme i na kojem sam aktivna ljubi
Ovo je baš lijepo za pročitati. Baš sam sretan što si se zadržala jer si iznimno pozitivna i simpatična, baš puno pridonosiš pozitivnoj atmosferi na forumu. hug2 frends ljubi

Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
Balkanac
Totalno relaxiran

Male
Virgo Goat
Broj postova : 1016
Godine : 27
Datum registracije : 15.06.2010

PostajNaslov: Re: Što mislite zbog čega se ljudi registriraju na forume?   6/17/2010, 21:25

Evo da i ja kazem verovatno zbog svega zanimljivoga ali posebno druzenja... I ja sam se registrovao ovdje i vidim da ima mnogo pozitivnih, dobrih, veselih ljudi sa kojima je uzitak komunicirati, pa mogu i da kazem da je ovo najbolji forum na koga na naisao, odkad sam na netu, covjek se moze opustiti i zaboraviti na razne probleme hehee i ako ja njih nemam ali svejedno! Svi admini ste cari i carice naravno... samo tako napred
[Vrh] Go down
http://www.planetbalkan.net/
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Što mislite zbog čega se ljudi registriraju na forume?   8/14/2010, 22:47

Hvala na komplimentima Balkanac, svrati češće. cerekalo: chirio

[Vrh] Go down
irko
Ljubitelj foruma

Male
Broj postova : 4474
Datum registracije : 10.08.2010

PostajNaslov: Re: Što mislite zbog čega se ljudi registriraju na forume?   8/15/2010, 11:44

da se druze,pricaju,smiju,zezaju etc.

eto vidite govorio sam istinu i balkanac je isto kore cerekalo:
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Što mislite zbog čega se ljudi registriraju na forume?   8/15/2010, 16:09

Na forumu sam je se volim igrati i družiti s pozitivnim ljudima, i u stvarnom životu i virtualno...
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Što mislite zbog čega se ljudi registriraju na forume?   10/21/2010, 21:10

Tako i ja isto. Smile

[Vrh] Go down
irko
Ljubitelj foruma

Male
Broj postova : 4474
Datum registracije : 10.08.2010

PostajNaslov: Re: Što mislite zbog čega se ljudi registriraju na forume?   10/22/2010, 17:15

da se druze
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Što mislite zbog čega se ljudi registriraju na forume?   10/24/2010, 01:40

To je najveći razlog kod svih izgleda. Smile

[Vrh] Go down
Kikica
VIP član

Female
Taurus Goat

PostajNaslov: Re: Što mislite zbog čega se ljudi registriraju na forume?   10/24/2010, 09:15

Neki traže ljubavi nove Smile
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Što mislite zbog čega se ljudi registriraju na forume?   10/24/2010, 21:43

Opaa, nije valjda cerekalo

[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Što mislite zbog čega se ljudi registriraju na forume?   10/24/2010, 21:46

zbog druženja :kavica:
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica

Female
Gemini Broj postova : 77916
Godine : 168
Datum registracije : 21.01.2009

PostajNaslov: Re: Što mislite zbog čega se ljudi registriraju na forume?   4/8/2011, 09:24

vecinom da se opuste uz druzenje...a uz to i procitaju i nauce nesto sto ih interesuje

[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-poe
Kikica
VIP član

Female
Taurus Goat

PostajNaslov: Re: Što mislite zbog čega se ljudi registriraju na forume?   4/9/2011, 14:44

Nekada se reg. jer tako zahtijeva administracija na forumu. Nema uzimanjala linkova bez registriranja.
[Vrh] Go down
mobile
VIP član

Male
Virgo Horse
Broj postova : 17464
Godine : 28
Datum registracije : 23.04.2011

PostajNaslov: Re: Što mislite zbog čega se ljudi registriraju na forume?   5/27/2011, 22:28

de znam cerekalo
[Vrh] Go down
Blonde
Ljubitelj foruma

Female
Pisces Tiger
Broj postova : 8265
Godine : 32
Datum registracije : 30.08.2011

PostajNaslov: Re: Što mislite zbog čega se ljudi registriraju na forume?   10/1/2011, 22:36

Svi imamo neke svoje razloge, ja recimo da se malo zabavim, opustim i pobjegnem od svakodnevnice
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Što mislite zbog čega se ljudi registriraju na forume?   10/19/2011, 23:22

To su i najljepši razlozi. ;)

[Vrh] Go down
Nesreča
Totalno relaxiran

Scorpio Horse
Broj postova : 2591
Godine : 28
Datum registracije : 02.11.2010

PostajNaslov: Re: Što mislite zbog čega se ljudi registriraju na forume?   11/5/2011, 21:04

da se zabave
[Vrh] Go down
Dusan
Ljubitelj foruma

Male
Pisces Pig
Broj postova : 5807
Godine : 23
Datum registracije : 10.09.2010

PostajNaslov: Re: Što mislite zbog čega se ljudi registriraju na forume?   11/6/2011, 11:00

Druzenja , i dobre atmosfere Smile
[Vrh] Go down
http://www.relax-forum.com
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Što mislite zbog čega se ljudi registriraju na forume?   6/17/2012, 21:03

Registriraju se sve manje, fejs sjebao sve.

[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Što mislite zbog čega se ljudi registriraju na forume?   6/20/2012, 18:24

ja znam da sam samo zbog zabave,
da se opustim da ne mislim samo na obaveze i posao,
želim za sebe pronaći Forum koji je ok, da mi nije sad neki politički
nešto di se mogu opustiti i zezati,ja se samo zbog toga Registriram na Forume,
ne volim Forume koji su pre natrpani sa svim i svačim,ovaj mi se za sad ćini ok,tu me najviše privukla ova tamno plava podloga ne volim jednostavne Forume. Smile
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica

Female
Gemini Broj postova : 77916
Godine : 168
Datum registracije : 21.01.2009

PostajNaslov: Re: Što mislite zbog čega se ljudi registriraju na forume?   6/20/2012, 20:31

ponoci ti si moja cura veseli ovo mi se dopalo
Citat :
privukla ova tamno plava podloga
i mene prije vise godina i godina ..privuklo me plavo ;)

ovde neces naci politiku sigurno...niti teske teme i rasprave ...ovo je relax i zato uzivaj sa nama i opustaj se u ovim vrelim danima .. frends

[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-poe
Blonde
Ljubitelj foruma

Female
Pisces Tiger
Broj postova : 8265
Godine : 32
Datum registracije : 30.08.2011

PostajNaslov: Re: Što mislite zbog čega se ljudi registriraju na forume?   12/16/2012, 17:19

ma sve se pitam toliko ljudi se registruje a nikad ne napisu ni jedan jedini post...bilo bi mi jasno da nije sve transparentno pa oce da vire, al ovako...valjda mi neko pojasni ovaj fenomen Laughing
[Vrh] Go down
Otelo
Ljubitelj foruma

Male
Leo Buffalo
Broj postova : 5499
Godine : 57
Datum registracije : 10.05.2012

PostajNaslov: Re: Što mislite zbog čega se ljudi registriraju na forume?   12/17/2012, 11:32

dosada...zabava..svako ima svoj razlog...neko da juri forumasice..ima i toga Smile
[Vrh] Go down
Luna2
Ljubitelj foruma

Female
Virgo Snake
Broj postova : 4316
Godine : 41
Datum registracije : 01.12.2012

PostajNaslov: Re: Što mislite zbog čega se ljudi registriraju na forume?   12/24/2012, 14:37

Zbog znatiželje, novih virtualnih prijateljstva, zezanje, pa to sve dovodi do opuštenosti forumaša...
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Što mislite zbog čega se ljudi registriraju na forume?   

[Vrh] Go down

Što mislite zbog čega se ljudi registriraju na forume?
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next