Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama

Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi

Početna stranicaFAQPretraľnikRegistracijaLogin
Share | 

Sastavi za pismene zadatke

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next
Autor/icaPoruka
Rokerka
VIP član
VIP član

Female
Cancer Rat
Broj postova: 4344
Godine: 18
Datum registracije: 31.12.2009

PostajNaslov: Sastavi za pismene zadatke   uto oľu 16 2010, 17:49

Morala sam da otvorim ovu temu jer mi zesce treba pomoc...
Blokirao mi mozak
Trebam da napisem sastav na temu "Kad bi progovorila moja klupa" treba da pisem o ljubavi...ne znam ni ja...Smile
Ja napisala uvod

Secate li se kada smo se prvi put sreli, nasih prvih casova, odmora, prvih kontakta, ogovaranja, prigovaranja, poruka i leksikona? Secate li se toga? A, secate li se onda nasih nestasluka, prvih problema koje smo pravili razrednoj, prvih ukora, ocena, raznih anegdota sa casova i van njih, koje su nas zblizile, tek toliko da nas niko ne moze rastaviti? Ja znam nekoga ko se sigurno seca. Moja klupa.

I ne znam dalje... mislim, kako sad da okrenem ja na simpatiju...i to...ne znam
Ajde ljudi pliz...pomagajte...sutra imam pismeniiii
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica

Female
Gemini Broj postova: 81152
Godine: 164
Datum registracije: 21.01.2009

PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   uto oľu 16 2010, 17:59

jaoo Pika sad kad razmisljam kako da ti pomognem evo nista pametno da mi padne na pamet ...valjda do veceras nesto mi padne na pamet ....ili neko drugi ti pomogne :;):

Osho Rajneesh
[Vrh] Go down
http://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-poe
Blizanka
Administratorica
Administratorica

Female

PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   uto oľu 16 2010, 18:18

Pika iskoristi nesto

moja klupa pamti sve moje snove....koje sam imala prema tom jednom naočitom momku...moja klupa pamti moje tuge...ona pamti moje smjehove...pamti sva moja slova upučena njemu na onom starom listu papira....kojeg još uvijek čuvam na dnu ormara sakrivenog od moga pogleda

Osho Rajneesh
[Vrh] Go down
Niky
VIP član
VIP član

Female
Aries Rat
Broj postova: 13767
Godine: 30
Datum registracije: 07.07.2009

PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   uto oľu 16 2010, 18:24

Pitam je : sjećaš li onih naših razgovora ? razgovaram s njome...onda pamti sve...
sjeća li se ..našeg prvog sakrivenog...dodira..kada me primio za ruku i rekao da sam njegova djevojka...
tada je svijet izgledao lijepši, a moja klupa, naša klupa tada je procvjetala u najljepšem sjaju..bila je najljepša..zbog njega..zbog nas...

eto nešto od mene
[Vrh] Go down
Rokerka
VIP član
VIP član

Female
Cancer Rat

PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   uto oľu 16 2010, 18:27

Tooooo kraljice....
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica

Female

PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   uto oľu 16 2010, 18:32

sta ti god treba i tebi i ostalim skolarcima..pisi te na ovu temu ... hug2 ma zavrsit cemo i tu skolu sto bi kiki rekla misa mu Laughing Laughing

Osho Rajneesh
[Vrh] Go down
Niky
VIP član
VIP član

Female
Aries Rat
Broj postova: 13767
Godine: 30
Datum registracije: 07.07.2009

PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   uto oľu 16 2010, 18:45

nadam se da sam bar pomogla...mislim da bi ti sad inspiracija trebala krenuti...bitna je nit...kojom kreneš...
[Vrh] Go down
Kikica
Živa legenda foruma

Female
Taurus Goat
Broj postova: 48056
Godine: 35
Datum registracije: 04.03.2009

PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   uto oľu 16 2010, 19:31

..a Pikaaaaa ..a vas dvije.. puštajte dijete da vježba sive stanice..
Imam ideju nek nakon zadačnice donese teme kod nas..a vi ih sastavite sebi za dušu...da se vratite u prošlost za svoju školsku klupu...
[Vrh] Go down
Rokerka
VIP član
VIP član

Female
Cancer Rat

PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   sri oľu 17 2010, 14:09

Tema je savrsena...i ako je celo odeljenje skontalo ko mi se svidja...a on poceo da se vadi, al na kraju je odustao...de ce protiv njih 25...
Nego...da vam napisem temu...

Secate li se kada smo se prvi put sreli, nasih prvih casova, odmora, prvih kontakta, ogovaranja, prigovaranja, poruka i leksikona? Secate li se toga? A, secate li se onda nasih nestasluka, prvih problema koje smo pravili razrednoj, prvih ukora, ocena, raznih anegdota sa casova i van njih, koje su nas zblizile, tek toliko da nas niko ne moze rastaviti? Ja znam nekoga ko se sigurno seca. Moja klupa.
Moja klupa prati moje detinjstvo i odrastanje. Zna za moju prvu lutkicu, prvu skolsku drugaricu, pa i za prvu ljubav i sve nemire koje ona izaziva. Moja prva ljubav, jedna od najlepsih uspomena iz skolskih dana, bio je jedan plavi decak iz druge klupe koji me je stalno zadirkivao. Vukao me je za kosu kad sam sedela ispred njega, bockao me hemijskom olovkom, a kad bi mu to dosadilo pravio bi papirne kuglice i gadjao kroz praznu cev iste te hemijske. Mrzela sam ga iz dna duse, ali kad smo krenuli u sesti razred, on se nekako promenio. Na casu tehnickog uvek bi mi sekao lim ili busio rupe kad je bilo potrebno. "Vi devojcice ste smotane za to", pricao je dok je radio. Secam se kada me je prvi put uhvatio za ruku i pogledao me pravo u oci. Pomislila sam da mozda i on oseca isto sto i ja, ali on je samo zeleo svesku iz matematike. Smejala sam se na svaku njegovu rec, crvenela na svaki pogled uprt u mene i drhtala svaki put kad bi me slucajno okrzao po ruci prolazeci pored mene, a on se pravio da to ne primecuje. Nakog dana provedenog sa njim bila sam kao opijena. Nikoga nisam videla. Secam se samo da sam lezala na podu u sobi i gledala pola sata u plafon, a kroz telo su mi prolazile neke cudne vibracije.
Sutradan mi je vratio svesku. Kada mi je prisao, pitala sam ga da li je naucio, kao sto to obicno cinim, ali on je samo klimnuo glavnom i otisao nazad u svoju klupu, nastavljajuci da cavrlja sa drugom do sebe. Prolazili su dani, a on me je ignorisao. Kad bi ga nesto pitala, samo je klimao glavom ili pricao da ne zna, kad god bi pocela da ga zafrkavam, pravio se da je vrlo zauzet i da nema vremena. Ni sama nisam znala zasto.
Na narednom casu tehnickog nije se ponudio da mi pomogne. Sedela sam na mestu sa netaknutim parcetom lima u ruci, ne zato sto sam, kako on kaze, bila smotana, vec zato sto sam razmisljala u cemu sam pogresila. Verovatno to nikada necu ni saznati, ali duboko u meni ostace sacuvano secanje na plavog decaka iz druge klupe.

[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica

Female

PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   sri oľu 17 2010, 14:24

odlicno Pika nisam ja ni sumnjala da ces ti to super odraditi bravo ljubi

Osho Rajneesh
[Vrh] Go down
Bojana
Početnik
Početnik

Female
Gemini Dog
Broj postova: 12
Godine: 20
Datum registracije: 03.05.2010

PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   pon svi 03 2010, 12:33

treba mi sastav na temu "moja prva ljubav"..pomozite??
[Vrh] Go down
Goran
Rođen za pobjede
Rođen za pobjede

Male
Cancer Rooster
Broj postova: 95693
Godine: 33
Datum registracije: 24.09.2008

PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   pon svi 03 2010, 12:36

Hej pozdrav, daj nam neke natuknice o svojoj prvoj ljubavi pa ćemo sastaviti nešto cerekalo:

Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.

[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Bojana
Početnik
Početnik

Female
Gemini Dog

PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   pon svi 03 2010, 12:43

smislite bilo sta..treba mi za sutra.. Smile
[Vrh] Go down
Goran
Rođen za pobjede
Rođen za pobjede

Male
Cancer Rooster
Broj postova: 95693
Godine: 33
Datum registracije: 24.09.2008

PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   pon svi 03 2010, 12:45

Budemo nešto smislili u toku dana :;):
Hajde na kavu do birca i predstavi se na onoj temi za koju si dolila link u pp :passion

Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.

[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Bojana
Početnik
Početnik

Female
Gemini Dog

PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   pon svi 03 2010, 12:49

ok.. :P