Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama

Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi

Početna stranicaFAQRegistracijaLogin

Share | 

Oprah Winfrey

Go down 
Autor/icaPoruka
Gost
Gost

PostajNaslov: Oprah Winfrey   11/23/2008, 16:54

[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Oprah Winfrey   11/26/2008, 15:41

Ma svaka njoj čast, napravila je biznis nema što. Osobno su mi njezine emisije malo too much. Previše preseravanja na američki način. A valjda je to ono što se prodaje :eh,da:
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster
Broj postova : 87726
Godine : 37
Datum registracije : 24.09.2008

PostajNaslov: Re: Oprah Winfrey   11/26/2008, 15:47

Lako je biti darežljiv kad imaš milione na razbacivanje, kao ona! cerekalo

Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Oprah Winfrey   11/26/2008, 18:59

slažem se s vama..
al opet ima i oni koji misle da je ona ok i da to radi zato što uistinu to želi, i pošto su mišljnja različita, željela sam da čujem i druge priče..
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Oprah Winfrey   11/26/2008, 19:02

Ne kažem ja da je ona loša, pogotovo s obzirom na njenu životnu priču...fakat je žena postigla nevjerovatno puno. Ima masu para, i lako joj je odvojit za one koje nemaju. Ali, ima onih koji imaju pa opet nisu darežljivi. Svaka čast Oprah !
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Oprah Winfrey   3/6/2009, 16:46

Ja mislim da je Oprah legenda.....i zaista ima još ljudi koji imaju novaca pa ne pomažu kao ona.Iako dugo nisam gledala još uvijek je za mene the best........ bravo
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Oprah Winfrey   3/6/2009, 17:18

Ne pratim Oprah Show ali dobre su mi emisije u kojima ima gosta dr. Oz ili ona financiska savjetnica neznam kako se zove koja pomaže ljudima kako lakše otpatiti kredite, što učiniti da se izbjegnu novo kreditiranje i zaduživanje i sl. Može se dosta toga naučiti.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Oprah Winfrey   3/16/2009, 18:25

Oprah je doista jedna od rijetkih bogataša koji su dobri u duši. respect bravo

Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član

Female
Taurus Goat
Broj postova : 44778
Godine : 39
Datum registracije : 04.03.2009

PostajNaslov: Re: Oprah Winfrey   5/1/2009, 15:43

Prava je bizniswoman, puno je zaradila svojim mozgom, znaš što se može prodati, porez joj ne mogu uzeti pošto ga podijeli, ali barem ne kupuje bezvezne slike, več nekom pomogne. Pravi je brend nema što. bravo
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Oprah Winfrey   6/24/2009, 04:53

Oprah Winfrey počastit će sve svoje zaposlenike i njihove obitelji luksuznim krstarenjem po Mediteranu, objavio je list Chicago Sun-Times. Ovo inače nije prvi put da šefica Oprah iskazuje svoju darežljivost: osoblje je povela na plaćeno putovanje na Havaje 2005. godine.

Krstarenjem po Mediteranu njeni će zaposlenici obići Španjolsku, Italiju, Tursku, Grčku i Maltu. List nije objavio koliko osoba ide na krstarenje ni ide li Oprah s njima, no poznato je da će svi troškovi biti plaćeni. Agencija Best Travel potvrdila je listu da cijena jednog aranžmana dođe 5400 dolara po osobi.
bravo
Da mi je takva šefica! cerekalo:

[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Oprah Winfrey   6/25/2009, 00:26

Da,to sam gledala na tv-u,svaka čast joj...ma legenda... bravo
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma

Female
Cancer Rat
Broj postova : 4293
Godine : 22
Datum registracije : 31.12.2009

PostajNaslov: Re: Oprah Winfrey   3/6/2010, 22:52

Ja njen show O-B-O-Z-A-V-A-M!
Samo ne mogu da povatam dal se sad prikazuje na nekom kanalu i u koliko sati...
ranije je bilo i uvek sam gledala...predobra je emisija skroz...
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Oprah Winfrey   

[Vrh] Go down

Oprah Winfrey
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.