Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama

Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi

Početna stranicaFAQRegistracijaLogin

Share | 

Da li su ljudi zasičeni forumima

Go down 
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica

Female
Gemini Broj postova : 77882
Godine : 168
Datum registracije : 21.01.2009

PostajNaslov: Da li su ljudi zasičeni forumima   2009-12-16, 09:52

otvorih ovu temu jer me potaklo jaranovo razmisljanje s kojim se danima ne slazem :;):
Citat :
Nisu ljudi sramezljivi vec su zasiceni od raznih foruma koji nicu kao gljive poslije kise
Ako pogledate nekadasnje velike forume vidjecete da od nekoliko hiljada clanova aktivno je samo desetak
Kada sam ovo govorio Blizanki ona kaze da foumi nisu izgubili popularnost ali eto ja mislim suprotno jer sam svaki dan prisutan na internetu

dragi moj jarane ...da si zasicen i da su forumi izgubili popularnost ne bi bio vise na netu ...i ulazio na forume ...ne slazem se s tobom ...nego jednostavno mislim da trenutno ljudi imaju puno obaveza ...takav je ritam zivota...posao ... dolaze praznici ..a kako znamo za praznike svi imaju posla...jednostavno od obaveza ne stizu ....ali kad god nadu vremena uvijek naleta na par trenutaka da odmore dusu i mozak ...zato ne raspravljaju puno ...nego koji komentar i to je to sto se tice rasprava ...jer siti su problema...ovde dodu da se zabave i odmore ...zato i jeste ovo nas relax forum ...jesmo mali ali uvijek zadovoljni i veseli kad smo skupa...i barem meni je draze ova vrsta rasprava ...uvijek sala i zezanje ...dosta mi problema na koje zaboravim kad sam ovde uz vas tako drage ljude ...a nekad sam i sama ovde ali mi ne smeta ..lutam ...citam sto jos nisam stigla procitat ...i tako mi prode vrijeme ...i volim forume ...ne forume nego ovaj nas foruim ...koji mi je mnogo dao radosti u zivotu ...i moje misljenje je da ljudi koji vole forum nece nikad biti zasiceni ...izuzev onih koji nisu sami sa sobom trenutno zadovoljni pa im sve ide na zivce .... :;):

PS ne znam da li je ovoj temi ovde mjesto ..ako neko misli da nije nek kaze ...pa je premjestim ... cerekalo:

[Vrh] Go down
http://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-poe
jaran
Zagrijao tipkovnicu

Male
Sagittarius Dog
Broj postova : 275
Godine : 23
Datum registracije : 07.12.2009

PostajNaslov: Re: Da li su ljudi zasičeni forumima   2009-12-16, 10:00

Citat :
dragi moj jarane ...da si zasicen i da su forumi izgubili popularnost ne bi bio vise na netu
Biti na netu ne znaci biti na forumu
to sto ja dodjem na ovaj forum je nesto drugo
Recimo ja uopste nisam aktivan na drugim forumima gdje sam clan veoma dugo, cak te forume i ne posjecujem vise
Ako kazem da su forumi izgubili na popularnosti onda to mogu i argumentovati
vec sam napisao da foumu sa vise hiljada clanova se gase ili rade ali sa desetak aktivnih clanova
koliko je ovdje aktivno od ukupnog broja registrovanih
Ma nemam vremena sve napisati sto zelim jer se priblizava vrijeme kada se treba spremati za posao inace bi daleko vise argumenata postavio; od facebook-a gdje je sve vise raje pa nadalje a forumi zive ali jedva
[Vrh] Go down
http://www.brka56.com/index.htm
Blizanka
Administratorica
Administratorica

Female

PostajNaslov: Re: Da li su ljudi zasičeni forumima   2009-12-16, 10:15

Citat :
Biti na netu ne znaci biti na forumu
slazem se s ovim ...pogresno sam se izrazila ali nema veze .... :;): tvoje misljenje je takvo i ja nemam nista protiv tvog misljenja ...imas pravo tako razmisljati ..ali ja razmisljam drugacije ...forumi uvijek ostaju za one ko ih voli ...i ko zeli malo da se opusti ...to ti dode kao da uzmes malo krizaljku da se opustis ...samo sto ovde imas drage ljude ...s kojim se smijes ..places ...ili suosjecas ....koliko ih dode samo malo prije posla da vide sta ima novo ...koga ima ...i meni nije nikad bila bit foruma da ima puno clanova ...bit je u jednom toplom druzenju i stjecajem novih prijatelja ..a dok to ljudi zele nikad forumi nece nestati ...a od 50 registrovanih ...nek ostane 5 koji zele prijateljstvo i zabavu ...ja zadovoljna...ovaj forum je mali ...ali nije bitno koliko nas je aktivnih koliko god dosta.. jer se svi lijepo druzimo ...zar tebi nije lijepo sa nama ..bez obzira koliko nas bude .... :;):

[Vrh] Go down
jaran
Zagrijao tipkovnicu

Male
Sagittarius Dog

PostajNaslov: Re: Da li su ljudi zasičeni forumima   2009-12-16, 10:29

Citat :
..zar tebi nije lijepo sa nama ..bez obzira koliko nas bude ...
Naravno da volim druzenje ali smo govorili generalno o popularnosti foruma i tu ostajem pri misljenju da forumi nisu popularni kao prije jer se pojavila alternativa forumima
drugo;danas svako hoce da ima svoj licni forum bez obzira bio aktivan ili ne, bio kvalitetan ili ne i tako se clanovi razbjeze jer ih ti novopeceni vlasnici foruma pozivaju sebi
kad pogledas niko nema dovoljno clanova da bi forum radio normalno i kvalitetno
Ipak mogu reci da ja kontaktiram sa dragim osobama i na drugi nacin, npr. skype, msn, facebook i drugo
[Vrh] Go down
californiamen
Totalno relaxiran

Scorpio Broj postova : 2469
Godine : 117
Datum registracije : 17.11.2009

PostajNaslov: Re: Da li su ljudi zasičeni forumima   2009-12-16, 10:51

Ne vjerujem u "zasićenost" forumima...
Postoji toliko zanimljivih i atraktivnih i sadržajnih tema/pitanja...i toliko različitih stavova o istima..
Vjerujem u jake osobnosti koje znaju postavljati i varirati intrigantno, radi se samo o našoj radoznalosti i spremnosti da prihvatimo drugačije stavove i mišljenja..
Oni "okamenjeni" u svoja mišljenja nikada nisu niti trebali razmjenu - to jest, FORUME u kojima će saznati što drugi misle o tome i postoje li i kvalitetniji i sadržajniji stavovi i mišljenja..
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica

Female

PostajNaslov: Re: Da li su ljudi zasičeni forumima   2009-12-16, 10:53

za mene ne postoji alternativa forumu ...niti ce postojati ...ne razumijem ljude koji po svaku cijenu hoce svoj forum...i da meni fejs nikad ne moze biti kao forum ...kad sam najtuznija pobjegnem na forum ..i ipak mislim dok je ovakvih kao ja ili slicnih meni nikad se nece ugasiti forumi...moze trenutno ono malo izgledati prazni ...ali uvijek ce forumasi proviriti sta ima i komentirati nesto ...jer forumas ostaje uvijek forumas... :;):ali mislim ipak da ti pomalo imas onu boljku ...koju svaki vlasnik foruma ima ... :;):

[Vrh] Go down
californiamen
Totalno relaxiran

PostajNaslov: Re: Da li su ljudi zasičeni forumima   2009-12-16, 10:58

blizanka je napisao/la:
za mene ne postoji alternativa forumu ...niti ce postojati ...ne razumijem ljude koji po svaku cijenu hoce svoj forum...i da meni fejs nikad ne moze biti kao forum ...kad sam najtuznija pobjegnem na forum ..i ipak mislim dok je ovakvih kao ja ili slicnih meni nikad se nece ugasiti forumi...moze trenutno ono malo izgledati prazni ...ali uvijek ce forumasi proviriti sta ima i komentirati nesto ...jer forumas ostaje uvijek forumas... :;):ali mislim ipak da ti pomalo imas onu boljku ...koju svaki vlasnik foruma ima ... :;):

Aaaa..kako se zove ta boljka?
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica

Female

PostajNaslov: Re: Da li su ljudi zasičeni forumima   2009-12-16, 11:06

ma nemam pojma ...to ces ti znati ... :;): ali znam da su svi tuzni i padaju ako im forumi ne funkcionisu kako treba ...i svi zude za sto vecim brojem clanova ...a po meni nije nikad mjerilo broj ...meni je dobro i 5 aktivnih ali kvalitetnih ...

[Vrh] Go down
jaran
Zagrijao tipkovnicu

Male
Sagittarius Dog

PostajNaslov: Re: Da li su ljudi zasičeni forumima   2009-12-16, 11:11

blizanka je napisao/la:
...i svi zude za sto vecim brojem clanova ...a po meni nije nikad mjerilo broj ...meni je dobro i 5 aktivnih ali kvalitetnih ...
Ne slazem se da svi zude za sto vecim brojem clanova, ja vise volim aktivne i kvalitetne
recimo , licno sam 'izbrisao' profile vise od 260 clanova koji nisu imali nijednog komentara a bili su clanovi vise od nekoliko mjeseci
uvijek cu tako raditi, jer ne trebaju nam 'citaci' vec oni koji zele da se druze
[Vrh] Go down
californiamen
Totalno relaxiran

PostajNaslov: Re: Da li su ljudi zasičeni forumima   2009-12-16, 11:12

blizanka je napisao/la:
ma nemam pojma ...to ces ti znati ... :;): ali znam da su svi tuzni i padaju ako im forumi ne funkcionisu kako treba ...i svi zude za sto vecim brojem clanova ...a po meni nije nikad mjerilo broj ...meni je dobro i 5 aktivnih ali kvalitetnih ...

Pa ne vidim u tome ništa loše - ako je čovjek otvorio forum, uložio trud, brine se o oglašavanju, održavanju, prati ga - tada ima i potrebu da to njegovo djelo živi i traje, to je težnja svih stvaraoca, da stvaraju za nekoga, da "odbrane" svoj trud..
Krleža je za knjige rekao da su to "olovna slova" koja je "čovjek izgradio u odbranu svog ponosa..."
Tako i svaki vlasnik foruma ima težnju da svoj ponos - svoje djelo : ODBRANI pred sobom...

Slažem se da omasovljenje može imati pogubne posljedice i da nije nužno: važno je da se svi brinu o tome da uvažavaju različita mišljenja te da u neslaganjima ne koriste riječi koje bi mogli uvrijediti ili poniziti sugovornika..
Tako je lako rušiti, tako teško graditi - možda to najplastičnije vrijedi za ljudske odnose, to jest, FORUME kao "arene" istih..
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica

Female

PostajNaslov: Re: Da li su ljudi zasičeni forumima   2009-12-16, 11:28

ne kazem ja da je tu ista lose ...samo zao mi sto neki izgube nadu ako nema veliki broj clanova.....jer ako napravis forum ..i u njemu bude tako lijepo bez velikog clanstva i svi se osjecaju opusteni ...i ako uspijes nekom izmamiti jedan osmijeh ...meni je to nagrada..i ja bih bila presrecna za jedan takav forum ...poput ovoga ...ne bih tezila za vecim brojem clanova ...ja ovde govorim o teznji za sto vecim brojem clanova ...a ne o potrebi da njegovo djelo zivi i traje...jer njegovo djelo moze odlicno zivit i trajat uz malo aktivnih clanova koji se osjecaju ugodno i lijepo i koji zaborave na masu problema kad su ovde ...ali ovo je vec druga tema ...

[Vrh] Go down
Kikica
VIP član

Female
Taurus Goat
Broj postova : 44778
Godine : 39
Datum registracije : 04.03.2009

PostajNaslov: Re: Da li su ljudi zasičeni forumima   2009-12-16, 13:09

Pa ne..ja mislim da nisu..onaj tko želi na forum..a nešto malo kuži što je forum..onda i dolazi na iste s istom željom stalno..ne baš istom..ali razlog je isti..razmijenjivanje ..dijeljenje mišljenja ..stavova..rasprave..
Tko voli takav vid razbibrige...i takav naćin komunikacije...nikad neće postati zasićen.
Postoji fejs i skype, msn..i razne druge razbijalice dosade i monotnije u našim malim životima..ali forum je forum..to je kao..stara vinilska ploća..ima svega ..ali ipak ona je nekima najdragocjenija. Koja poredba..ali tako to meni izgleda.
Jesu fejs i skaypovi i msn..brži..i možda nekima zanimljiviji..ali ja fejs ne doživljavam ozbiljno to je mi je više ajd kud svi tud i mali Mujo..imaju svi..pa i ja ništa bitno..Skype nemam..možda u skorijoj budučnosti postavim....Msn je brži..ali služi mi čisto za moj privatan život..drage dobre razgovore s meni posebnim ljudima.

A forum će mi uvijek biti forum..nisam ni jednom drugom osim na ovom i neplaniram se seliti na drugi. Ne smeta mi što nema stotine korisnika ovdje..što nas je uvijek par ..to i je ono što mi se na ovom toliko sviđa..
Oni koji dolaze često dobro ih več poznajem..a novije koji odluće dolaziti i dalje možda upoznam.
Tu se osječam kao da dođem na nešto moje iako nisam vlasnik..ali dajem koliko mogu za ovja naš mali forum..i dok sam tu davati ću i dalje bez obzira na broj korisnika..i neće mi nikada pasti na pamet praviti svoj forum..za mene će on uvijek biti aktualan..i ako nas ostane kraju svega četvero.. petero meni će i tad odgovarati.
[Vrh] Go down
Niky
VIP član

Female
Aries Rat
Broj postova : 13609
Godine : 34
Datum registracije : 07.07.2009

PostajNaslov: Re: Da li su ljudi zasičeni forumima   2009-12-19, 10:59

Mislim da nisu..sve to ovisi od osobe do osobe....evo na primjer ja...bila sam jednom davno na t-portalu na forumu i bilo mi je ok....i onda sam jednostavno otišla...valjda mi nije bila dobra ekipa..osim jednog forumaša s kime sam raspravlja na temema koje su nas zanimale...na drugim forumima s se osječaš kao netko stran teško te prihvačaju...često su to skupine...
I onda sam nakon toliko godina došla slučajno na ovaj forum...u početku mi je bilo malo čudno..pa sam pisala jako malo ili ništa...i onda sam shvatila da te ovdje prihvate od prvog trenutka pogotovo kad si malo čaknut ko ja ..i meni se ovdje sviđa...i mislim da se nikad neču zasititi ovog foruma....ovdje mogu brbljati koliko želim..nema bezveznog baniranja..jednostavno ovo je slobodan forum kako ga ja volim okolo predstavljati..mnogima pričam o njemu....ovdje se baš možeš opustiti a možeš ako želiš i nešto pametno pisati...sve u svemu ovaj forum je odličan i dizajnom meni jedan od najljepših
[Vrh] Go down
californiamen
Totalno relaxiran

PostajNaslov: Re: Da li su ljudi zasičeni forumima   2009-12-19, 11:02

Mene jaaako opušta ova ugodna plava boja..
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica

Female

PostajNaslov: Re: Da li su ljudi zasičeni forumima   2009-12-19, 13:16

niky
Citat :
.u početku mi je bilo malo čudno..pa sam pisala jako malo ili ništa...i onda sam shvatila da te ovdje prihvate od prvog trenutka pogotovo kad si malo čaknut ko ja

jaooo koliko sam muke s tobom imala Laughing Laughing Laughing ma ko caknut... spank ma volim te i caknutu i pametnu hug2

nikad ljudi koji vole forum nece biti zasiceni ...jer ako steknes prijatelje uvijek ti je zabavno s njima zezat se na forumu ...bez obzira na MSN..ne kazem da nekad dodu dani ono sve ti beze ...vrtis ...a nista ne vidis...ali ne bih to nazvala zasicenosti...mi koji volimo tu smo uvijek i druzimo se ...a oni koji nisu nesto za forumima registruju se i nikad i ne dodu ....a to je za mene nesto nesvatljivo ...koji davo se registruju ako nisu za druzit se .... Smile

[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Da li su ljudi zasičeni forumima   2010-02-23, 04:17

mislim da nisu,jednostano ih zaokupiraju druge obaveze..
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica

Female

PostajNaslov: Re: Da li su ljudi zasičeni forumima   2010-02-23, 07:44

ko voli forume nikad nece biti zasicen ...ako mu dodije na jednom ode na drugi...a opet ima nas koji smo na jednom stalno ...i ne moze nam dodijati ... Laughing kao npr meni ...uvijek nadem nesto cime se zabavim na forumu ....ili starim postovima...cak nekad i arhiva mi je interesantna ...ili jednostavno postavljam slike....meni je uvijek interesantno ljulja

[Vrh] Go down
Kikica
VIP član

Female
Taurus Goat
Broj postova : 44778
Godine : 39
Datum registracije : 04.03.2009

PostajNaslov: Re: Da li su ljudi zasičeni forumima   2010-02-23, 11:47

..da slažem se s tobom..mrzim pisati ispod tebe. .ali neće mi ovdje dosaditi dolaziti nikada..jer ne drži me ovdje samo ugodna atmosfera..več i neki posebni ljudi s koijma mi nikada neće ovdje dosaditi..
[Vrh] Go down
teaa
Totalno relaxiran

Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 2440
Godine : 48
Datum registracije : 05.02.2010

PostajNaslov: Re: Da li su ljudi zasičeni forumima   2010-02-24, 11:56

Bila sam na dosta foruma.Bitan je duh toga koji ga vodi i njegov stil.Iskrenost se osjeti i dobre vibracije i onda su i članovi aktivniji i otvoreniji.Opet...ovisi i o kvalitetnim forumašima koji imaju svoje iskustvo i ne boje ga se prenijeti.Svakako na ovom forumu ima dobrih vibracija i prije svega neopterećenost.Sve mi je dobro...i kad ima nekoga...pisat ću...i kad su svi nekud otišli,u svakom slučaju volim bacit koje slovo Smile
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma

Female
Cancer Rat
Broj postova : 4293
Godine : 21
Datum registracije : 31.12.2009

PostajNaslov: Re: Da li su ljudi zasičeni forumima   2010-04-17, 14:04

Meni se čini da je prestalo da bude zanimljivo iz prostog razloga što svi imaju svoje forume...nekako sad je to postalo popularno...i ljudima više i dosadilo...
Mada, eto, u zadnje vreme imamo dosta novih članova ovde, tako da ipak ima zainteresovanih... A kako i ne bi bili kad je ovaj forum najbolji...
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Da li su ljudi zasičeni forumima   2010-05-05, 23:31

Ma gde se zasitinli ?
[Vrh] Go down
teaa
Totalno relaxiran

Female
Capricorn Rooster

PostajNaslov: Re: Da li su ljudi zasičeni forumima   2010-05-05, 23:33

Ma sve zavisi od foruma i ekipe.Jedno sam se vrijeme baš zasitila...pa samo neki post bacim.Evo sad sam malo više...koliko mi vrijeme dozvoljava.
Forum mi je draga vrsta komunikacije.
[Vrh] Go down
Mixi
Zagrijao tipkovnicu

Male
Libra Cat
Broj postova : 310
Godine : 54
Datum registracije : 25.04.2010

PostajNaslov: Re: Da li su ljudi zasičeni forumima   2010-05-05, 23:51

Bio sam na jednom Srpskom forumu i kao novajlija docekan na noz.Vise nisam isao ali mi se isto desilo i na ex-yu.E tu se nisam dao i ostao sam iako sam jednog clana ipak morao staviti na ignore.Zanimljivo da ovde nije taj slucaj iako je hrvatski forum.Mislim da ljudima mozda dosadi ili odu kao i ja sa Srpskog zbog nekog loseg iskustva na startu.
[Vrh] Go down
teaa
Totalno relaxiran

Female
Capricorn Rooster

PostajNaslov: Re: Da li su ljudi zasičeni forumima   2010-05-05, 23:53

Bila sam i ja na ex-yu forumu...samo opet...negdje više pišem...negdje dozirano.Dosad sve dobro.
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Da li su ljudi zasičeni forumima   2010-05-06, 08:26

Mixi je napisao/la:
Bio sam na jednom Srpskom forumu i kao novajlija docekan na noz.Vise nisam isao ali mi se isto desilo i na ex-yu.E tu se nisam dao i ostao sam iako sam jednog clana ipak morao staviti na ignore.Zanimljivo da ovde nije taj slucaj iako je hrvatski forum.Mislim da ljudima mozda dosadi ili odu kao i ja sa Srpskog zbog nekog loseg iskustva na startu.

Bila sam na jednom tako forumu gdje te dočekaju tako da samo što ti ne kažu šta si uopće došao iako te ni ne znaju,to je strašno s obzirom da svaki forum traži više članova i onda kad se tako ponašaju naravno da se ne može tamo ni ostati,grozno..Zato ovdje i je odlično jer svakoga se primi kao da je oduvijek tu tako da ja zasićenost osjetim na forumima koji se drže sami sebe,a ovdje mi se to još nije desilo veseli
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Da li su ljudi zasičeni forumima   

[Vrh] Go down

Da li su ljudi zasičeni forumima
[Vrh] 
Stranica 1 / 4.Go to page : 1, 2, 3, 4  Next