Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama

Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi

Početna stranicaFAQRegistracijaLogin

Share | 

Super Silva: Da, zaručit ću će s menadžericom!

Go down 
Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica

Female
Gemini Broj postova : 77895
Godine : 168
Datum registracije : 21.01.2009

PostajNaslov: Super Silva: Da, zaručit ću će s menadžericom!   2009-11-18, 10:51

Silvija Mišanović, poznatija kao Super Silva, najavila je povratak na pozornicu, ali i zaruke sa svojom menadžericom Brunom, i to pred kamerama.

Super Silva otkrila je i kako će se u četvrtak zaručiti sa svojom djevojkom, menadžericom Brunom, te kako će zaruke zabilježiti u svom spotu za novu pjesmu Bijeg.

"Stavit ćemo prstene s našim inicijalima, bit će to kruna naše veze koja je opisana i u pjesmi Bijeg. Postavljala su se pitanja jesmo li zajedno ili ne. No, sad sam kroz pjesmu ispričala sve, zašto baš Bruna i zašto život sa ženom. Ona je bila tu kad mi je bilo najteže. Zaista mi je pružila podršku", rekla je Silva, koja će u klubu Paradiso u Sesvetskom Kraljevcu 11. prosinca održati prvi koncert nakon prometne nesreće u kojoj je teško nastradala.

Silva se pohvalila i kako je pjesma Bijeg prva pjesma koju je u Hrvatskoj neka žena napisala za ženu.

"Kako je skoro godišnjica naše veze, odlučili smo napraviti autobiografski spot koji je priča o mom životu. Pjesmu sam posvetila Bruni, odnosno nama. Napisala sam je u bolnici u Splitu.

[Vrh] Go down
http://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-poe

Super Silva: Da, zaručit ću će s menadžericom!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.