Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama

Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi

Početna stranicaFAQRegistracijaLogin

Share | 

Oproštaji od foruma

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster
Broj postova : 87726
Godine : 37
Datum registracije : 24.09.2008

PostajNaslov: Oproštaji od foruma   2009-08-05, 19:33

First topic message reminder :

Vrlo mi je zanimljivo vidjeti kad netko pravi dramaturgiju oko svog odlaska sa foruma. Meni kad više nije zanimljivo na nekom forumu ili mi se atmosfera ne sviđa više, jednostavno se više ne pojavim na njemu. Ili se pojavim prativši ono što me još zanima, pojedine teme i druženje s nekim osobama.
Kad se s nekim osobama sprijateljim, ako je to istinsko prijateljstvo, ono traje. I nema toga što bi me otjeralo s nekog foruma ako mi je zanimljiv i ako se dobro zabavljam sa pojedinim osobama. Svugdje se može pojaviti nešto što mi nije sasvim po volji, ali ako na to ne mogu utjecati, ignoriram to.
Onaj tko radi scene od svog odlaska sa foruma je nezreo, željan pažnje ili ima nečistu savjest. Ovaj forum ne ovisi o nikome. Niti mi je važan broj postova ili članova. Bitno je da se oni koji su na njemu zabavljaju zajedno u prijateljskoj atmosferi. Vrijeđanje, podmetanja i zlobu ne toleriram. Ovo je samo jedan od mnogih foruma, ništa ne treba shvačati ozbiljno.
Zato poruka svima koji su se oprostili od foruma i onima kojima će to možda u buduće pasti na pamet. Zadržite dostojanstvo. Sa onima koje smatrate prijateljima ćete tako i tako nastaviti komunikaciju, a javno na forumu nema potrebe da radite drame i scene od toga što više ne želite boraviti ovdje. Svatko tko želi neka ide kad mu više nije zanimljivo tu, može se vratiti kad želi i ne mora ako neće.

Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija

Autor/icaPoruka
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Oproštaji od foruma   2010-07-01, 16:17

goc je napisao/la:
daj mi prije spavanja

Laughing Laughing Laughing

znala sam da ćeš se oglasiti Laughing
[Vrh] Go down
goc
Ljubitelj foruma

Male
Aries Goat
Broj postova : 4407
Godine : 27
Datum registracije : 21.07.2009

PostajNaslov: Re: Oproštaji od foruma   2010-07-01, 16:17

zato si me i namamila namjerno, da ne odem spavat
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Oproštaji od foruma   2010-07-01, 16:18

tako je. sjedni. pet. looool
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Oproštaji od foruma   2010-07-02, 10:38

Pošto je dramatiziranje oko odlaska s foruma opet kod pojedinaca uzelo maha, evo nekoliko mojih riječi oko toga. Zrela osoba, ako joj se neki forum više ne sviđa - jednostavno prestane dolaziti na njega. Oni koji žele napraviti spektakl od toga, žele brisanje ovog ili onog, puno melju oko odlaska, jednostavno su željni pažnje, žele si pridodati vrijednost koju realno nemaju. Zato pamet u glavu i razmišljajte zrelo, a ne kao neki egoistični balavanderi.

Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Oproštaji od foruma   2010-07-20, 15:16

Slažem se...svako najavljivanje, busanje u grudi, taetralno napuštanje, to je za razlog da privuče pažnju...

ako je već neko rešio da napusti forum, neće ga imati više...to je na dostojanstvo koje svako može da priuštiti sebi...
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Oproštaji od foruma   2010-07-20, 16:05

Ovaj forum je mjesto na koje svatko može doči kad poželi; otiči i vratiti se opet ako ne krši pravila.
Zadnju rečenicu nisi posve jasno napisao Tornado; što si točno mislio poručiti njome?

[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica

Female
Gemini Broj postova : 77896
Godine : 168
Datum registracije : 21.01.2009

PostajNaslov: Re: Oproštaji od foruma   2010-07-20, 19:55

Ti se Tornado spetlja brate...kao da ces ti napisati oprostaj Laughing Laughing

Gorane slazem se s tobom i u onom gore predhodnom postu..koji oprostaji .. ..do kad ti se svida ostani ..kad mislis otici sa razlogom ili bez nema oprastanja..ako se ko zeli vratiti ..vrata su uvijek otvorena ...a ne vidim razlog oprastanja ..ali mozda nekome znaci nesto ako napises pozdrav ...zao mi je sto odlazis

[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-poe
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Oproštaji od foruma   2010-07-28, 19:06

Tornado je napisao/la:

ako je već neko rešio da napusti forum, neće ga imati više...to je na dostojanstvo koje svako može da priuštiti sebi...

da ali postoje osobe koje zele namerno da privucu paznju...mozda misle da ce ih neko moliti da ostanu...e tu se varaju
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica

Female

PostajNaslov: Re: Oproštaji od foruma   2010-08-29, 01:13

mihaela je napisao/la:
Dragi moji, bilo mi je lepo s vama al ja nepravdu ne mogu da podnesem.

Pojedini i sami znaju koliko radim, koje obaveze imam i koliko vredim !

Ne volim da mi neko nesto utrpa i da posle ja budem kriva....

I bas zato sto se samo jednom zivi , ne zelim da trosim energiju na nesto sto meni ne treba.

Zelim vam svako dobro, jos puno godina rada i jos puno puno clanova.

bye

cist primjer dramatiziranja oko odlaska s foruma ....

bye

[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Oproštaji od foruma   2010-08-29, 01:21

Da, baš sam nepravedan kad nekome skinem status moderatora, a napisao je tri posta u dva mjeseca u svom pdf. Idi tamo gdje vlada pravda onda Mihaela i ti i svatko kome ne odgovara bilo što na ovom forumu.

[Vrh] Go down
Kikica
VIP član

Female
Taurus Goat
Broj postova : 44778
Godine : 39
Datum registracije : 04.03.2009

PostajNaslov: Re: Oproštaji od foruma   2010-10-04, 15:20

Ide netko neide...mislim da ne ide nitko hug2

Ja ću se oprostiti od vas......kroz par minutica..na par sati Laughing
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica

Female

PostajNaslov: Re: Oproštaji od foruma   2010-10-05, 09:09

Ako odlucim da odem ..nema oprostaja od foruma .. jednostavno nema me ...koje gluposti ..mozda neki vole zamisljati da su u spanskim serijama ..pa praviti oprostaje ....

[Vrh] Go down
Procyon
Totalno relaxiran

Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1360
Godine : 28
Datum registracije : 26.07.2010

PostajNaslov: Re: Oproštaji od foruma   2010-10-05, 15:16

Nekome se forum, kako da kažem, zavuče pod kožu, pa se želi i oprostiti. Nije to sad nekakva djetinjarija ili nešto. Druga je stvar ako se prilikom oproštaja rade scene.
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Oproštaji od foruma   2010-10-05, 15:39

ukoliko mi Kikić uskoro ne odgovori na pitanje, opraštam se od foruma u suzama cerekalo
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Oproštaji od foruma   2010-10-05, 15:40

ma ja se nisam ni imao kad pozdraviti...vec bilo zatvoreno... looool
[Vrh] Go down
bodomiere
Ljubitelj foruma

Male
Sagittarius Horse
Broj postova : 4213
Godine : 27
Datum registracije : 30.05.2010

PostajNaslov: Re: Oproštaji od foruma   2010-10-05, 18:44

NeoSky je napisao/la:
A ko se to oprašta od foruma ...ma ko bi se od vas oprostio cccccc

da je 99% forumaša sa ovog foruma prema men zlobno da me pljuju zbog gluposti jer sam metalac il emo opet bi osto zbog par ljudi...čak ni tad odavde ne bi išo...a ko je tih par ljudi mislim da to i sami znaju ko su...
i ono što je goran reko dramatizirat,ja idem sa foruma eto vam ga sad šta ćete bez mene,takvi ljudi su za mene budale...ako ti se ne sviđa nemoj dolazit i gotovo al i ne pizdi ko da si zrak u plućima i krv u žilama foruma.
[Vrh] Go down
http://dzungla-forum.forumcroatian.com/
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Oproštaji od foruma   2011-01-03, 23:11

Ova zadnja rečenica ti je baš dobra. Prisjetila me na prvi val odlazaka s ovog foruma i bisera koji su mislili da će bez njih propasti ovaj forum. Laughing

[Vrh] Go down
Ary
VIP član

Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16533
Datum registracije : 16.04.2009

PostajNaslov: Re: Oproštaji od foruma   2011-01-04, 01:44

Ja ću se morat oprostit od foruma....

meni je jako žao al to je za dobrobit moje tipkovnice ....da ju ne poslinim spavajući na njoj... looool

laku noć društvo Smile

lijepo mi spavajte...i nebudete se mene tako skoro riješili samo da znate .... ;)
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Oproštaji od foruma   2011-01-04, 01:46

Dobra si Smile Sanjaj nešto lijepo, laku noć frends

[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Oproštaji od foruma   2011-01-08, 13:59

Poručio bi onima koji su se već oprostili od foruma da su dosadni s tim dolascima pod drugim nickovima. Kloniranje više nije in. looool

[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Oproštaji od foruma   2011-01-08, 14:01

i ja bih se oprostio od zivota kad dodje vrijeme
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Oproštaji od foruma   2011-01-08, 17:43

Od života se nikad ne oprašta, život je vječan Smile

[Vrh] Go down
Ketica
Ljubitelj foruma

Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 4397
Godine : 28
Datum registracije : 10.12.2010

PostajNaslov: Re: Oproštaji od foruma   2011-01-08, 17:45

slažem se...i kad nas ne bude fizički ipak će nas biti dokle god budemo živjeli u nečijim mislima i srcu
[Vrh] Go down
http://uradilako4you.forumcroatian.com/
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Oproštaji od foruma   2011-01-08, 19:07

nitko nije nezamjenjljiv i kad bi htjela otići otišla bi bez riječi..niko ne bi ni primijetio Laughing
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Oproštaji od foruma   2011-01-08, 19:15

Bome bi primjetili, srećom da do toga nikada neće doći vjerujem Tijo ljubi hug2 frends

[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Oproštaji od foruma   

[Vrh] Go down

Oproštaji od foruma
[Vrh] 
Stranica 4 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next