Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama

Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi

Početna stranicaFAQRegistracijaLogin

Share | 

Zašto se teme rijetko aktiviraju kad padnu sa prve stranice?

Go down 
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster
Broj postova : 87726
Godine : 37
Datum registracije : 24.09.2008

PostajNaslov: Zašto se teme rijetko aktiviraju kad padnu sa prve stranice?   2009-08-01, 10:36

Volim diskusije o raznim temama, pa povremeno prolistam starije, uvijek se desi da mi nešto promakne, prolistam sve stranice neke kategorije (ili dobar dio ako ih ima puno na nekim forumuma). Tako listam na svim forumuma gdje sam aktivan, ne samo tu. To je zgodno da forum uvijek bude zanimljiv i dinamičan, da neke korisne teme ne padnu u zaborav i da se ne otvaraju duplo.
Ali primječujem da to rijetki čine. Čim tema padne na drugu stranicu, šanse su minimalne da je netko aktivira. Često se i vrte teme samo sa "aktualnog", na forumima gdje je ta opcija uključena. Da li volite listati i starije teme i odgovarati na njih ili odgovarate samo na najsvježije teme? Što mislite da li se stare teme ne aktiviraju zato što su istrošene ili zbog nečeg drugog? study

Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Zašto se teme rijetko aktiviraju kad padnu sa prve stranice?   2009-08-01, 10:39

Znam podigniti stare teme,pročitati malo,nadopisati još štogod...
[Vrh] Go down
Niky
VIP član

Female
Aries Rat
Broj postova : 13609
Godine : 34
Datum registracije : 07.07.2009

PostajNaslov: Re: Zašto se teme rijetko aktiviraju kad padnu sa prve stranice?   2009-08-01, 10:43

Ja valjda nemam sreće..otvorim temu..svi bježe od nje brzinom svjetlosti...što nisam ništa zanimljivo napisala hmmm
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Zašto se teme rijetko aktiviraju kad padnu sa prve stranice?   2009-08-01, 10:47

Jesi Niky, puno si toga zanimljivog napisala, svaka ti čast za teme i postove, nemoj očekivati da se odmah na sve odgovori. Ponekad prođu i kod mene dani, pa da primjetim neku zanimljivu temu. cerekalo: :;):

Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
Niky
VIP član

Female
Aries Rat

PostajNaslov: Re: Zašto se teme rijetko aktiviraju kad padnu sa prve stranice?   2009-08-01, 10:49

Laughing A što ču kad ne znam pisati nešto aktualno..kao što je šminka , kozmetika..i te gluposti....e pisat ču o autima....on line mehaničar.... Laughing
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Zašto se teme rijetko aktiviraju kad padnu sa prve stranice?   2009-08-01, 11:33

Piši Niky! cheers auto

[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Zašto se teme rijetko aktiviraju kad padnu sa prve stranice?   2009-08-01, 15:32

Ja kao i Kate,znam prolistati i nove da ima i tri strane,obično odgovorim na sve teme,pa ne dižem ih ponovo jer mišljenje mi je isto i šta da više onda pišem,tako da sve ovisi od teme do teme.
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica

Female
Gemini Broj postova : 77896
Godine : 168
Datum registracije : 21.01.2009

PostajNaslov: Re: Zašto se teme rijetko aktiviraju kad padnu sa prve stranice?   2009-08-15, 17:56

ja volim listat stare teme i podizat ...ali nekad jednostavno nemam vremena ...pa nastojim jedan dan jednu kategoriju dizat...krenem od zadnje stranice ...ka naprijed ...i svaki dan kazem sutra cu drugo ...ali s nekim se zatipkas i gotovo.....ali dajem sve od sebe... Smile

[Vrh] Go down
http://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-poe
Kikica
VIP član

Female
Taurus Goat
Broj postova : 44778
Godine : 39
Datum registracije : 04.03.2009

PostajNaslov: Re: Zašto se teme rijetko aktiviraju kad padnu sa prve stranice?   2009-08-15, 21:11

Jer smo lijeni...kliknemo na onu koja se vrti sastane..barem ja :;):
[Vrh] Go down
Niky
VIP član

Female
Aries Rat

PostajNaslov: Re: Zašto se teme rijetko aktiviraju kad padnu sa prve stranice?   2009-08-16, 11:25

Zbog lijenosti tako je Kiki.... :;):
[Vrh] Go down
boomba
Zagrijao tipkovnicu

Male
Broj postova : 838
Datum registracije : 12.10.2008

PostajNaslov: Re: Zašto se teme rijetko aktiviraju kad padnu sa prve stranice?   2009-09-12, 23:20

zato šta smo lijeni klikati dalje Laughing
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica

Female

PostajNaslov: Re: Zašto se teme rijetko aktiviraju kad padnu sa prve stranice?   2009-10-26, 22:30

ko kaze da se rijetko aktiviraju ...pogle ovih dana ...svi dizemo stare teme ... veseli veseli

[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Zašto se teme rijetko aktiviraju kad padnu sa prve stranice?   2009-10-26, 22:54

iskreno ja se rijetko znam vratiti na stare teme.. ne znam koji je razlog al vjerovatno zato što ima i previše novih tema koje jedva stignem pročitati pa jednostavno samo zaboravim na njih.. al zna se i to desiti da odg na neku staru temu, al kao što rekoh to je kod mene rijetkost.. iskrena da budem Smile
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član

Female
Taurus Goat
Broj postova : 44778
Godine : 39
Datum registracije : 04.03.2009

PostajNaslov: Re: Zašto se teme rijetko aktiviraju kad padnu sa prve stranice?   2009-12-06, 20:30

..i dalje mislim da je u pitanju čisti ljeningitis..
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica

Female

PostajNaslov: Re: Zašto se teme rijetko aktiviraju kad padnu sa prve stranice?   2010-02-21, 17:05

ja se malo malo vratim na stare teme i podizem ih ..ali kakva korist kad opet padnu ...kad svi idu vecinom na aktuelno..a tako lijepih ima tema koje su pale u zaborav ...i strasno me nervira sto malo ima rasprava i komentara ...svi su se ulijenili...cast izuzetcima Smile

[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma

Female
Cancer Rat
Broj postova : 4293
Godine : 22
Datum registracije : 31.12.2009

PostajNaslov: Re: Zašto se teme rijetko aktiviraju kad padnu sa prve stranice?   2010-03-03, 20:03

meni je zanimljivije da caprkam po tim "zaspalim" temama...
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica

Female

PostajNaslov: Re: Zašto se teme rijetko aktiviraju kad padnu sa prve stranice?   2010-03-15, 22:37

samo ti ceprkaj ljubi

u zadnje vrijeme svi su aktivni svi dizu teme ..svi ste divni skočko

[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Zašto se teme rijetko aktiviraju kad padnu sa prve stranice?   2010-04-09, 21:08

odoh i ja malo da procackam
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Zašto se teme rijetko aktiviraju kad padnu sa prve stranice?   2010-04-12, 01:06

dobro je dok se čačka cerekalo:

[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma

Female
Cancer Rat
Broj postova : 4293
Godine : 22
Datum registracije : 31.12.2009

PostajNaslov: Re: Zašto se teme rijetko aktiviraju kad padnu sa prve stranice?   2010-04-17, 14:33

A padaju kad ja nisam raspoložena...vidiš danas, raspoložena...i odma na zadnju stranu... Šalim se...
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Zašto se teme rijetko aktiviraju kad padnu sa prve stranice?   2010-05-10, 22:40

Evo aktiviram ovu malo... cerekalo:

[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Zašto se teme rijetko aktiviraju kad padnu sa prve stranice?   2010-05-10, 22:42

U zadnje vreme se bas aktiviraju
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Zašto se teme rijetko aktiviraju kad padnu sa prve stranice?   2010-05-10, 22:43

zato treba sve teme smestiti u prvu stranu.. Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Zašto se teme rijetko aktiviraju kad padnu sa prve stranice?   2010-05-10, 22:44

Tornado je napisao/la:
zato treba sve teme smestiti u prvu stranu.. Laughing

ova ti je zlatna
[Vrh] Go down
Mixi
Zagrijao tipkovnicu

Male
Libra Cat
Broj postova : 310
Godine : 54
Datum registracije : 25.04.2010

PostajNaslov: Re: Zašto se teme rijetko aktiviraju kad padnu sa prve stranice?   2010-05-10, 22:53

Mislim da bi glavni zadatak admina trebao biti da postojece teme osvezavaju novim informacijama.
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Zašto se teme rijetko aktiviraju kad padnu sa prve stranice?   

[Vrh] Go down

Zašto se teme rijetko aktiviraju kad padnu sa prve stranice?
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next