Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama

Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi

Početna stranicaFAQRegistracijaLogin

Share | 

Što biste ucinili da imate još 24 h života?

Go down 
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster
Broj postova : 87726
Godine : 37
Datum registracije : 24.09.2008

PostajNaslov: Što biste ucinili da imate još 24 h života?   2008-09-27, 01:00

Pitanje iz naslova postavila je Mala Maca na forum.hr.
Tipicni muški odgovori bili su: posjetio bi obitelj i prijatelje, probao bungee jumping, unajmio kurvu, razbio auto bivšem šefu, najeo se omiljene hrane, zadnjih 10 minuta bi ukrao neki super auto i divljao do smrti...
Ženski odgovori bili su: otišla bi tipu kojeg volim i rekla mu sve što mislim o njemu, šetala bi gradom, posjetila bi mjesta koja imaju poseban znacaj za mene, mislila na drage osobe...
Što bi vi ucinili?

cerekalo
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da imate još 24 h života?   2008-09-27, 02:17

Ja bi uhvatio zlatnu ribicu i poželio da budem macka. cerekalo
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da imate još 24 h života?   2008-10-03, 19:02

otišla u beauty centar da me cijelu srede... depilacije, manikura, pedikura, piling, masaža, frizura, šminka, kvarcanje.... skinula se do gola samo u štiklama i prošetala takva gradom ... ušla u prvi dučan i ukrala flašu đegija... onda bih za ruku uhvatila najzgodnijeg lika na kojeg naiđem na cesti... odgurnula ga u prvi stan..izbacila ljude iz tog stana... zaključala vrata i poševila se do iznemoglosti uz sve otvorene prozore u tom stanu.... nakon dobre jebačine zapalila bih cigaru u i uz ispijenje ostatka đegija čekala da odem... cerekalo cerekalo cerekalo cerekalo cerekalo cerekalo
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da imate još 24 h života?   2008-10-05, 02:29

Otišla bi na posao, napravila party, svima podjelila petarde i onda bismo plesali po stolovima. Onda bi otišla doma, izljubila sve i rekla im da ih volim. Onda bi zvala sve prijatelje i pokazala im koliko mi znače. E onda bi našla onog nekog sa onim nečim i....mislim da bismo radili ono nešto do isteka 24 sata. cerekalo
[Vrh] Go down
boomba
Zagrijao tipkovnicu

Male
Broj postova : 838
Datum registracije : 12.10.2008

PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da imate još 24 h života?   2008-10-14, 12:04

sexao bi do iznemoglosti
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da imate još 24 h života?   2008-10-14, 14:16

boomba je napisao/la:
sexao bi do iznemoglosti

To i bilo prvih 10 min, a poslje? Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da imate još 24 h života?   2008-10-14, 21:59

tana17 je napisao/la:
boomba je napisao/la:
sexao bi do iznemoglosti

To i bilo prvih 10 min, a poslje? Laughing

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
vanja
Zagrijao tipkovnicu

Female
Pisces Snake
Broj postova : 206
Godine : 29
Datum registracije : 12.10.2008

PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da imate još 24 h života?   2008-10-20, 11:05

boomba je napisao/la:
sexao bi do iznemoglosti
I ja isto. cerekalo ⭐
[Vrh] Go down
mala mazica
Zagrijao tipkovnicu

Female
Virgo Goat
Broj postova : 548
Godine : 27
Datum registracije : 02.11.2008

PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da imate još 24 h života?   2008-11-04, 21:33

hm..ne znam, napila bi se, ludovala, uživala, otišla do bivšega, još jjjednom se poj... s njim, jer je tako dobar u krevetu... :oops: ,onda bi nazvala mamu,tatu, brata i seku, pozdravila se snjima, kupila sladoled, upalila tv i čekala istek vremena... cerekalo
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da imate još 24 h života?   2008-11-06, 10:16

mala mazica je napisao/la:
hm..ne znam, napila bi se, ludovala, uživala, otišla do bivšega, još jjjednom se poj... s njim, jer je tako dobar u krevetu... :oops: ,onda bi nazvala mamu,tatu, brata i seku, pozdravila se snjima, kupila sladoled, upalila tv i čekala istek vremena... cerekalo
Ma bravo mazo! ;)

Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
Zlatko
Totalno relaxiran

Male
Scorpio Monkey
Broj postova : 2774
Datum registracije : 15.10.2008

PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da imate još 24 h života?   2008-11-06, 10:36

Napijo bi se,jebo bi sve i svakoga,tuko bi se..
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da imate još 24 h života?   2008-11-06, 10:44

zlatko-terorist je napisao/la:
Napijo bi se,jebo bi sve i svakoga,tuko bi se..
Zašto bi se tukao? Laughing

Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
Lajka
Zagrijao tipkovnicu

Female
Broj postova : 759
Datum registracije : 02.11.2008

PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da imate još 24 h života?   2008-11-06, 10:48

Što nisi stavio 48h lol!
A ne znam premalo mi vremena što bi napravila jer bi napravila dosta,ali prvo bi poriješavala neke ovako stvari,roditelji i to,pokupila bi ekipu i onda bi se s njima zajebavala onako kao i do sada,napravila bi još par ludih stvari ( da me pamte i da još o meni pričaju kasnije kako sam bila luda lol! ) a onda bi za kraj samo ovaj rad :smoke: i :rockon: i tako bi eto to dočekala.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da imate još 24 h života?   2008-11-06, 10:51

lady in black je napisao/la:
Što nisi stavio 48h lol!
A ne znam premalo mi vremena što bi napravila jer bi napravila dosta,ali prvo bi poriješavala neke ovako stvari,roditelji i to,pokupila bi ekipu i onda bi se s njima zajebavala onako kao i do sada,napravila bi još par ludih stvari ( da me pamte i da još o meni pričaju kasnije kako sam bila luda lol! ) a onda bi za kraj samo ovaj rad :smoke: i :rockon: i tako bi eto to dočekala.
Ma ti si legenda! ;)

[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da imate još 24 h života?   2008-11-06, 23:05

probala bi stvari koje nisam još do tad nikako...
napravila party, al samo za mene i dečka, zatim otišla sebi nesh kupiti a ak ne bi imala love onda bi ukrala,jer me ionako poslije neće biti. i zadnjih 30min. bi ostavila za dobar sex... šlag na kraju.. : :bounce: cerekalo
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da imate još 24 h života?   2008-11-11, 22:45

Napisao bih oporuku. :suspect:
[Vrh] Go down
DaRkAnGeL
Zagrijao tipkovnicu

Female
Scorpio Buffalo
Broj postova : 629
Godine : 32
Datum registracije : 07.10.2008

PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da imate još 24 h života?   2008-11-11, 23:55

nemam pojma ne razmišljam baš o tome
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da imate još 24 h života?   2008-11-23, 17:23

Ajmeeeee...hmmm...šta bi radila...eeeee neznam,nadam se da neću ni doznati...jer bila sam blizu toga jako blizu...
[Vrh] Go down
Zlatko
Totalno relaxiran

Male
Scorpio Monkey
Broj postova : 2774
Datum registracije : 15.10.2008

PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da imate još 24 h života?   2008-12-01, 18:40

Kupijo bi Kati aparat za šišanje. lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da imate još 24 h života?   2008-12-01, 19:17

zlatko-terorist je napisao/la:
Kupijo bi Kati aparat za šišanje. lol!

lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da imate još 24 h života?   2008-12-01, 19:25

napisao oporuku, proveo dan sa svojima, izludirao se....
[Vrh] Go down
Slavonac
Zagrijao tipkovnicu

Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 254
Godine : 31
Datum registracije : 11.11.2008

PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da imate još 24 h života?   2009-01-18, 04:35

ubio bi se odmah da si skratim muke
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da imate još 24 h života?   2009-07-30, 10:02

Pripremio bi se na najbolji mogući način za napuštanje tijela i ovog svijeta, svjestan toga što me nakon fizičke smrti čeka poslije. duga

[Vrh] Go down
Meh
Početnik
Početnik

Male
Broj postova : 78
Datum registracije : 28.07.2009

PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da imate još 24 h života?   2009-07-30, 10:34

Sjeo na vlak i pravac Sisak.... mornar
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član

Female
Taurus Goat
Broj postova : 44778
Godine : 39
Datum registracije : 04.03.2009

PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da imate još 24 h života?   2009-07-30, 13:24

...našamarala bi se, zbog sve što nisam napravila prije, a trebala sam..
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da imate još 24 h života?   

[Vrh] Go down

Što biste ucinili da imate još 24 h života?
[Vrh] 
Stranica 1 / 5.Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next