Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama

Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi

Početna stranicaFAQRegistracijaLogin

Share | 

Da li su ljudi bili sretniji prije ili sada?

Go down 
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka

Female
Gemini Broj postova : 77942
Godine : 168
Datum registracije : 21.01.2009

PostajNaslov: Da li su ljudi bili sretniji prije ili sada?   6/6/2009, 14:16

mislim da su bili sretniji .... zbog toga što se nisu nikamo žurili i nisu bili pod takvim stresom kao mi danas....jednostavno zadovoljavali su se sa manje stvari nego sad mi...sad je i djetetu od 2-3 godine dosadno...
Smile

[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-poe
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Da li su ljudi bili sretniji prije ili sada?   6/6/2009, 14:23

Prije,ja smatram u doba kad je bila moja mama u mojim godinama da je bilo 100 puta bolje,kad mi pričaju događaje,ma to je život,kakva dosada,s malim stvarima su bili zadovoljni,pa i kad sam ja bila manja bilo je drugačije.Sad se ima na izbor puno stvari evo ta tehnika recimo tv,priča mi mama kad su bili manji u ulici su imali jedan tv i svi su išli njega gledati,šalili se ,zabavljali,a sad svako u svojoj sobi i bleji kao tele.
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Da li su ljudi bili sretniji prije ili sada?   6/6/2009, 14:46

I prije je bilo sretnih i nesretnih,kao i sada...
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Da li su ljudi bili sretniji prije ili sada?   6/6/2009, 14:46

Kate je napisao/la:
I prije je bilo sretnih i nesretnih,kao i sada...

potpisujem Smile
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka

Female
Gemini Broj postova : 77942
Godine : 168
Datum registracije : 21.01.2009

PostajNaslov: Re: Da li su ljudi bili sretniji prije ili sada?   6/6/2009, 14:53

pitam kate da li su sretniji ...a ne je li bilo .... Smile znam i ja da ima i sad ko i prije i sretnih i nesretnih ...samo me interesuje vase misljenje o tome koliko je danasnjica uticala na nas...da li smo danas sretniji ili su to ljudi prije bili ...

[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-poe
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Da li su ljudi bili sretniji prije ili sada?   6/6/2009, 15:00

Pa to je to Blizanka ... uvijek čeznemo za nekim "sretnijim" vremenima. Sve je to relativno ...
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Da li su ljudi bili sretniji prije ili sada?   6/6/2009, 15:04

I dalje sam kod svog prvog odgovora...meni je tamo sve jasno... Smile
[Vrh] Go down
ajmeivana
Ljubitelj foruma
ajmeivana

Female
Virgo Rooster
Broj postova : 3736
Godine : 37
Datum registracije : 09.03.2009

PostajNaslov: Re: Da li su ljudi bili sretniji prije ili sada?   6/9/2009, 10:13

nema razlike, od prije ili poslije, sve je to isto

mada sam ja sretnija sada nego prije ljubav
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran

Male
Cancer Rooster
Broj postova : 87726
Datum registracije : 24.09.2008

PostajNaslov: Re: Da li su ljudi bili sretniji prije ili sada?   6/24/2009, 11:35

Ovisi u kojem podneblju se ova pitanje postavi, na Balkanu nikad nije bilo pretjerane sreće.

Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Da li su ljudi bili sretniji prije ili sada?   6/24/2009, 12:08

looool Gogy ova ti valja Laughing
[Vrh] Go down
Ary
VIP član
Ary

Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16533
Datum registracije : 16.04.2009

PostajNaslov: Re: Da li su ljudi bili sretniji prije ili sada?   6/24/2009, 12:11

Neznam možda su i bili sretniji,al se ja svejedno nebi mjenjala za njihove živote...meni je dobro sada...baš uživam u životu... Smile
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Da li su ljudi bili sretniji prije ili sada?   6/24/2009, 12:15

Meni idu na penis priče o tome kako su ljudi prije bili sretniji, još ti biser koji se bavio poljoprivredom počne priču kako su ručno kosili travu od tri ujutro do deset navečer, kaže bilo je veselje i pjesma; jebo ti to veselje, veselije je danas obaviti isti posao za sat vremena. Ili one priče kako su ljudi bili bolji, bili su vraga bolji, danas ima dobrih i loših u gotovo istom omjeru.

Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Da li su ljudi bili sretniji prije ili sada?   6/24/2009, 12:15

Prije su bili sretniji mislim, manje su bili pod stresom gradovi nisu bili toliko naseljeni kao danas zato ljudi na selu i danas žive pod manjim stresom. A nisu niti bili bombandirani vijestima kao danas radio, televizija mediji.... pa se s nekim stvarima nisu unaprijed opterećivali Smile
[Vrh] Go down
Ary
VIP član
Ary

Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16533
Datum registracije : 16.04.2009

PostajNaslov: Re: Da li su ljudi bili sretniji prije ili sada?   6/24/2009, 12:18

Upravo to Gorane...ustvari mislim da im je možda bilo i lošije,al normalno je da se sječeš dobrih trenutaka u životu i pamtiš te trenutke,a ove loše pokušavaš zaboravit...i sad ti starci kad se sjećaju toga normalno da je kao bilo lijepo...i danas se ljudi druže i veseli su samo na drugačije načine (na veselom forumu) Laughing
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Da li su ljudi bili sretniji prije ili sada?   6/24/2009, 12:37

Što se tiče veče količine stresa danas, treba si dati malo više truda da si odredimo jasne prioritete i realne ciljeve, ne treba biti ni pretjerano ambiciozan, to često donese extra dozu stresa - previše nepotrebnih obaveza. A što se tiče negativnih vijesti, baš ih zato ponekad više dana i ne pratim. Danas samo negativne vijesti dižu tiražu i gledanost.
Da Ariela, veseli forum je veselje novog doba.... cerekalo:

[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica

Female
Taurus Goat
Broj postova : 44778
Godine : 39
Datum registracije : 04.03.2009

PostajNaslov: Re: Da li su ljudi bili sretniji prije ili sada?   7/11/2009, 21:48

Svakako se živjelo usporenije, ali ne vjerujem da se bolje živjelo. Možda u velikim gradovima...možda,jer je bilo više posla i tako i više novca. Ali ženama definitivno nije bilo bolje prije, jer i sada ih se gazi i dalje, a kao izborile smo se za neka prava, a kamoli tek onda kada nisu imale maltene nikakva prava. zaboravio
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka

Female
Cancer Rat
Broj postova : 4293
Godine : 22
Datum registracije : 31.12.2009

PostajNaslov: Re: Da li su ljudi bili sretniji prije ili sada?   1/7/2010, 08:43

Zavisi kako koji.
Po prici mojih roditelja tad im je bilo lepse, ali opet teze se zivelo.
Ne znam....mada necu ni da razmisljam o tome..ja sam sad srecna i to je najbitnije
[Vrh] Go down
goc
Ljubitelj foruma
goc

Male
Aries Goat
Broj postova : 4407
Godine : 27
Datum registracije : 21.07.2009

PostajNaslov: Re: Da li su ljudi bili sretniji prije ili sada?   4/10/2010, 01:37

čovjek sam stvara svoju sreću....u bilo kojem trenutku...
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Da li su ljudi bili sretniji prije ili sada?   4/11/2010, 14:11

sada, sada..za druge ne znam...
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Da li su ljudi bili sretniji prije ili sada?   6/2/2010, 00:07

Neznam dali su bili sretnije ali su bili zadovoljniji a zadovoljstvo donosi sreću.
[Vrh] Go down
Dita von Teese
Ljubitelj foruma
Dita von Teese

Leo Dog
Broj postova : 3347
Godine : 108
Datum registracije : 12.02.2010

PostajNaslov: Re: Da li su ljudi bili sretniji prije ili sada?   6/2/2010, 00:32

Ah,svako vreme svoje breme ima..mozda ce sutra nasa djeca za nas reci da smo srecni bili,a mi kukamo na sva zvona..jednostavno mislim da ljudi imaju sklonost da nesto sto je proslo okarakterisu kao lijepo,pa bila to i neka muka koja ih je snasla.Prosla je,pa im se cini bezazlena valjda.
[Vrh] Go down
mihaela
Ljubitelj foruma
mihaela

Female
Libra Tiger
Broj postova : 3477
Godine : 32
Datum registracije : 25.11.2009

PostajNaslov: Re: Da li su ljudi bili sretniji prije ili sada?   6/2/2010, 00:37

Dita von Teese je napisao/la:
Ah,svako vreme svoje breme ima..mozda ce sutra nasa djeca za nas reci da smo srecni bili,a mi kukamo na sva zvona..jednostavno mislim da ljudi imaju sklonost da nesto sto je proslo okarakterisu kao lijepo,pa bila to i neka muka koja ih je snasla.Prosla je,pa im se cini bezazlena valjda.

Svaka ti je ka Njegosheva
[Vrh] Go down
Dita von Teese
Ljubitelj foruma
Dita von Teese

Leo Dog
Broj postova : 3347
Godine : 108
Datum registracije : 12.02.2010

PostajNaslov: Re: Da li su ljudi bili sretniji prije ili sada?   6/2/2010, 00:42

Slusaj mene,dobro ces proci!
[Vrh] Go down
mihaela
Ljubitelj foruma
mihaela

Female
Libra Tiger
Broj postova : 3477
Godine : 32
Datum registracije : 25.11.2009

PostajNaslov: Re: Da li su ljudi bili sretniji prije ili sada?   6/2/2010, 00:47

Ne sumnjam Smile
[Vrh] Go down
Nenad
Zagrijao tipkovnicu
Nenad

Aries Snake
Broj postova : 133
Godine : 41
Datum registracije : 15.05.2010

PostajNaslov: Re: Da li su ljudi bili sretniji prije ili sada?   6/2/2010, 01:15

ljudi su uvek sretniji vise ili manje,pre ili kasnije,zavisi koliko su spremni..
[Vrh] Go down
http://www.maximumweb.info
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Da li su ljudi bili sretniji prije ili sada?   

[Vrh] Go down

Da li su ljudi bili sretniji prije ili sada?
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next