Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama

Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi

Početna stranicaFAQRegistracijaLogin

Share | 

Što radite kad vas netko razljuti ili kad ste nervozni?

Go down 
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster
Broj postova : 87726
Godine : 37
Datum registracije : 24.09.2008

PostajNaslov: Što radite kad vas netko razljuti ili kad ste nervozni?   4/8/2009, 17:35

Kad me netko pošteno razljuti, najbolji lijek za izbacivanje negativne energije mi je sjesti u auto ili na motor, otići na gradsku zaobilaznicu koja je često pusta i voziti se neko vrijeme što je brže moguće. auto

Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Blizanka
Administratorica
Administratorica

Female
Gemini Broj postova : 77907
Godine : 168
Datum registracije : 21.01.2009

PostajNaslov: Re: Što radite kad vas netko razljuti ili kad ste nervozni?   4/8/2009, 17:41

ne znam jeli ti to pametno ...i koliko ti je pametno...ja se povucem i gledam kakav dobar film ili knjigu koja mi je zanimljiva da skrenem misli...a najvise volim sjest za komp i igrat igrica a najdraze mi je kad imam lovu novcanik i put trgovackih centara ...fala bogu ima ih koliko hoces ne mozes ni sve obic ...al zato kad skontam kolko sam potrosila padnem u depru Laughing tako da je najbolji lijek igrice big smile

[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-poe
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Što radite kad vas netko razljuti ili kad ste nervozni?   4/8/2009, 17:45

Nije pametno i ne činim to prečesto. :;): Poprilična sam flegma i teško me nešto razljuti. Kad me doista netko ili nešto razočara, onda su ponekad lijek bosanske sevdalinke i pivkan. Smile A ponekad i hard rock. gitara

Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica

Female

PostajNaslov: Re: Što radite kad vas netko razljuti ili kad ste nervozni?   4/8/2009, 17:46

tako ...nemoj da se sekiram ako te neko na forumu naljuti... hug2

[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Što radite kad vas netko razljuti ili kad ste nervozni?   4/8/2009, 17:50

Nemoj se sekirati, teško mene netko na internetu može naljutiti. :;): frends

[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica

Female

PostajNaslov: Re: Što radite kad vas netko razljuti ili kad ste nervozni?   4/8/2009, 17:56

svaka cast ...to cijenim ...jer meni sluzi da se zabavim opustim lakse ti je nekad komunicirati sa nepoznatim nego sa najrodenijim...ali ne volim da se neko istresa na forumima to mi je bas nekako bolesno... ne kazem da te neko nesto pecne pa i ti odgovoris ali nervirat se i ljutiti ili reagovati kao ludak to ne svatam Smile

[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Što radite kad vas netko razljuti ili kad ste nervozni?   4/8/2009, 18:49

Kad me netko razljuti,moram toj osobi da kažem šta mislim i to obavezno,ako ne mogu,skuham si kavu,zapalim i mislim šta ču joj reći kad je vidim ili čujem,a kad sam nervozna pušim,pušim,pušim... :rasta:
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Što radite kad vas netko razljuti ili kad ste nervozni?   4/8/2009, 21:21

Moj saxan,ja u njemu,glazba,cesta...gas...
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Što radite kad vas netko razljuti ili kad ste nervozni?   4/8/2009, 21:23

Slični smo onda Kate. Smile

[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Što radite kad vas netko razljuti ili kad ste nervozni?   4/8/2009, 21:25

Vidi stvarno,nisam ni zamjetila... cerekalo:
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Što radite kad vas netko razljuti ili kad ste nervozni?   4/8/2009, 21:53

ili prošetam šumom ili sjednem u auto i prođiram se....
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Što radite kad vas netko razljuti ili kad ste nervozni?   4/8/2009, 21:55

Znači, svima su nam slične metode opuštanja. Smile

[Vrh] Go down
Kikica
VIP član

Female
Taurus Goat
Broj postova : 44778
Godine : 39
Datum registracije : 04.03.2009

PostajNaslov: Re: Što radite kad vas netko razljuti ili kad ste nervozni?   4/8/2009, 22:00

Joj, ja čistim po cijeloj kući sve spičim da se sjaji u par poteza.
Nitko me ništa onda ne pita, on većinom pokupi kćer i odu na sladoled. A ja ribam pa ribam Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Što radite kad vas netko razljuti ili kad ste nervozni?   4/8/2009, 22:05

Ja obično stvari držim u sebi koje me ljute no kad mi pukne film sve leti iz mene van.
Šetnja me opušta u takvim situacijama
[Vrh] Go down
boomba
Zagrijao tipkovnicu

Male
Broj postova : 838
Datum registracije : 12.10.2008

PostajNaslov: Re: Što radite kad vas netko razljuti ili kad ste nervozni?   4/9/2009, 08:07

dobro premlatim prvog tko naiđe Laughing
[Vrh] Go down
ajmeivana
Ljubitelj foruma

Female
Virgo Rooster
Broj postova : 3736
Datum registracije : 09.03.2009

PostajNaslov: Re: Što radite kad vas netko razljuti ili kad ste nervozni?   4/9/2009, 08:43

volim riješiti problem, al ako ne ide onda volim pivat na sav glas, maknit se u đir il se provozat dalekoooooo
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Što radite kad vas netko razljuti ili kad ste nervozni?   4/9/2009, 16:57

Teško se naljutim, ali' kad nekome to pođe za rukom onda bolje da se makne od mene jer ... ufff
a inače rolanje, fizička aktivnost ...to mi je modus za izbacivanje negativne energije ... i vožnja isto tako Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Što radite kad vas netko razljuti ili kad ste nervozni?   4/9/2009, 17:38

u zadnje vrijeme počeo sam gristi usnicu sa unutarnje strane....Smile
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Što radite kad vas netko razljuti ili kad ste nervozni?   4/11/2009, 17:04

To ti baš i nije zdrava navika korny. Smile

[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Što radite kad vas netko razljuti ili kad ste nervozni?   4/15/2009, 22:08

trenutno sam u banani...tužni
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Što radite kad vas netko razljuti ili kad ste nervozni?   4/15/2009, 22:11

korny je napisao/la:
u zadnje vrijeme počeo sam gristi usnicu sa unutarnje strane....Smile
pazi možeš dobiti afte na usni, nije ti to baš pametno
[Vrh] Go down
sarah
Početnik
Početnik

Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 97
Godine : 44
Datum registracije : 18.04.2009

PostajNaslov: Re: Što radite kad vas netko razljuti ili kad ste nervozni?   4/19/2009, 09:23

kad sam nervozns šizim na sve oko mene...
izazivam svađu,prigovaram za gluposti..
užasna sam,ali na sreću nisam često nervozna..
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Što radite kad vas netko razljuti ili kad ste nervozni?   4/19/2009, 10:10

Ma forumske igrice su najbolja relaksacija u tim situacijama! cerekalo: skočko

[Vrh] Go down
Teioo
Totalno relaxiran

Female
Leo Dog
Broj postova : 1677
Godine : 24
Datum registracije : 15.04.2009

PostajNaslov: Re: Što radite kad vas netko razljuti ili kad ste nervozni?   4/19/2009, 17:14

ja kad sam nervozna il kad me neko baš jako razljuti, stavim slušalice na uši i naviknem glazbu na najjače (nije baš dobro za uši, al me smiruje)...ili idem čitat neku knjigu da skrenem misli...ili igrice na kompu (samo moram pazit da ne razbijem tipkovnicu kolko udaram po njoj cerekalo: )...
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Što radite kad vas netko razljuti ili kad ste nervozni?   4/21/2009, 14:48

pobrinem se da je s bebanom sve u redu, i onda šmugnem u sobu i plačem, plačem, plačem, plačem..... Dok suze ne presuše, i onda nastavljam dalje sa životom
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Što radite kad vas netko razljuti ili kad ste nervozni?   

[Vrh] Go down

Što radite kad vas netko razljuti ili kad ste nervozni?
[Vrh] 
Stranica 1 / 7.Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next