Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama

Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi

Početna stranicaFAQRegistracijaLogin

Share | 

Post godine

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster
Broj postova : 87726
Godine : 37
Datum registracije : 24.09.2008

PostajNaslov: Post godine   2009-03-26, 22:21

First topic message reminder :

Odlični postovi često brzo padnu u zaborav čim se otvori druga stranica na temi. Ovdje možete citirati postove za koje mislite da su posebno kvalitetni ili su vas posebno nečim dirnuli. Adry je divna pozitivka koja uvijek popravi raspoloženje svima svojom vedrinom i maštovitošću, ovaj njen post mi je predivan! Smile respect
Adry je napisao/la:
Dobra vecer svima

O da mi je mudrosti Bozje
Divne bih pjesme ispjevala tada.
Hvalospjeve gorde uputila bih Bogu,
Ali bez mudrosti Njegove
Ja to ne mogu.

Bez mudrosti Tvoje,
Poput bezvodne zemlje
Suhe su i mrtve
Ove rijeci moje...

Mudrost mi dragi Boze stvori
Jer za njom...
Cijela mi dusa cezne i gori

rapidshare.com Adry_vs.Madonna-Like_a_prayer.mp3.html

Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija

Autor/icaPoruka
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Post godine   2011-01-18, 15:02

looool looool

nisam looool
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Post godine   2011-01-18, 18:07

blizanka je napisao/la:

Citat :
Teškoća je s ljudima u tome što oni ne znaju da se u njihovu srcu skriva
čarobna kuhinja. Sva ta patnja postoji samo zato što smo nekada davno
zaključali svoje srce i više u njemu ne osjećamo ljubav.

zaista ga mnogi zakljucaju i zivotare i misle da su dosegli plafon zivota....
kad ga otvorimo i spoznamo tu ljubav koju imamo u sebi i shvatimo da smo puni ljubavi ..shvatimo koliko ljubavi ima oko nas ..tad tek pocinjemo da zivimo i da shvatamo da ljubav ne treba traziti niti moliti za nju ...
ne treba traziti potvrdu sebe u drugima niti zavisiti od njihove ljubavi ...takva ljubav postaje opsesija i potreba i gubi svoj smisao..zato ako nam je srce puno ljubavi prvo za nas same onda cemo tek moci je dijeliti i uzivati u ljubavi sa partnerom bez ikakvih uvijeta...i kad partner nije u fazi nekoj da nam pokazuje svoju ljubav mi necemo patiti ..jer imamo vec srce puno ljubavi

bravo

Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Post godine   2011-01-19, 22:57

Riječanka je napisao/la:
Najštetniji
su i najodvratniji, a u isto vreme i najviše za žaljenje, oni ljudi
koji ne umeju i ne mogu da žive drukčije do lažući i varajući, jer su im
laž i varanje sav alat i jedini zanat.
Ovaj citat mi se jako sviđa bravo

[Vrh] Go down
Ketica
Ljubitelj foruma

Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 4397
Godine : 28
Datum registracije : 10.12.2010

PostajNaslov: Re: Post godine   2011-01-19, 23:57

da,citat je moćan respect
[Vrh] Go down
http://uradilako4you.forumcroatian.com/
Oleg520
Ljubitelj foruma

Male
Broj postova : 5213
Datum registracije : 29.07.2010

PostajNaslov: Re: Post godine   2011-01-27, 22:52

tija je napisao/la:
ma kakvi..ne skidam dekicu .ebeš sex Laughing

Mislim da ovaj post zbog svoje originalnosti zaslužuje da se nadje u ovoj temi...
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Post godine   2011-02-08, 10:10

Riječanka je napisao/la:

Ljudi ulaze u tvoj život s razlogom – nakratko ili za cijeli život.
Kad budeš znao o kome se radi, znaćeš šta učiniti za tu osobu.
Kad neko uđe u tvoj život s razlogom, obično je to stoga da ti pomogne ispuniti želju.
Došli su ti pomoći kroz teškoće, pružiti ti ruku i biti ti podrška.
Pomoći ti fizički, emocionalno ili duhovno.
Mogu ti se činiti kao da su poslani od Boga, i jesu.
Tu su s razlogom jer ih ti tu trebaš.
Ponekad umru. Ponekad odu.
Ponekad te prisile da zauzmeš novi stav.
Ono što moramo shvatiti je da su naše potrebe spoznate, naše želje zadovoljene, njihov posao učinjen.
Molitva koju si poslao je uslišena, a sad je vrijeme da kreneš dalje.
Neki ljudi ulaze u tvoj život nakratko, jer je na tebe došlo vrijeme da daješ, rasteš i učiš.
Donose ti iskustvo mira ili da te samo nasmeju.

uregod
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica

Female
Gemini Broj postova : 77896
Godine : 168
Datum registracije : 21.01.2009

PostajNaslov: Re: Post godine   2011-02-12, 09:00

Riječanka je napisao/la:
Kada god ljudi stupe na naš put, donose nam neku
poruku. Slučajni susreti ne postoje.Ali, da li ćemo biti u stanju da
primamo poruku, zavisi od toga kako ćemo odgovarati na ove susrete. Ako
razgovaramo sa nekim ko je stupio na naš put i ne vidimo poruku koja se
odnosi na naš trnutni problem, to ne znači da poruka ne postoji. To samo
znači da smo je iz nekog razloga propustili.

Da li ti se ikada desilo da naletiš na nekog straog prijatelja ili
poznanika, razgovaraš sa njim minit i nastaviš dalje, a onda ga ponovo
sretneš istog dana ili iste nedelje? I šta obično kažeš? " Zanimljivo je
što smo se ponovo videli, - nasmeješ se i nastaviš dalje.

Rukopis , medjutim, kaže da u takvoj situaciji moramo da se zauststavimo
i da otkrijemo poruku koju ta osoba ima za nas, i poruku koju mi imamo
za nju. Rukopis kaže da kada ljudi jednom budu shvatili takvu realnost ,
naši susreti će se usporiti i postati mnogo smisleniji. "

istina bravo

[Vrh] Go down
http://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-poe
Blizanka
Administratorica
Administratorica

Female

PostajNaslov: Re: Post godine   2011-02-14, 13:40

Goran je napisao/la:
Nema mi komičnijih osoba od onih koji propagiraju lažnu sliku o meni. Pri tome očekuju točno određene reakcije od mene. Unaprijed u svojim ograničenim mozgovima i sitnim dušama stvaraju gotovu sliku.
Najčešća reakcija koju od mene mogu dobiti je totalno ignoriranje. Čemu trošiti vrijeme i energiju na osobe koje nisu dostojne da potrošim ijednu stotinku svog vremena na njih? Svjestan sam svojim vrijednosti i svog puta. Imam svoj život. A u životu svakoga od nas se ponekad nađe neki prolaznik kojeg susretnemo, prolaznik koji nema svoj život, pa pokušava živjeti tuđi. Treba biti svjestan da su takve osobe na vrlo niskoj intelektualno duhovnoj razini, nesposobne izgraditi vrijednosti unutar sebe koje će rezultirati kvalitetnim životom. Kad ugledaju uspješnu i sretnu, izgrađenu osobu, postanu joj momentalno zavidne. Izmišljaju joj nepostojeće mane, stvaraju slike u svojim ograničenim mozgovima koje nemaju veze sa realnošću. I naravno da je ignoriranje jedino što možete u susretu s takvom osobom. Ignoriranje i pouka. I nastavak vlastitog puta, jači za još jedno iskustvo i neusporedivo odlučniji u dostizanju novih vrhunaca. Smile

"Ne sudite! I nećete biti suđeni.
Jer kakvim sudom sudite, onakvim će vam se suditi, i
kakvom mjerom mjerite, onakvom će vam se mjeriti"
(Matej, 7:1)

svaka cast bravo

[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Post godine   2011-02-14, 14:05

Kikica je napisao/la:
..a joj kako lijepo od njega..moj meni za takve prigode kada se nešto poklanja kaže..jel ima love na računu..ako ima počasti se nečim Laughing Laughing

bravo uregod
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član

Female
Taurus Goat
Broj postova : 44778
Godine : 39
Datum registracije : 04.03.2009

PostajNaslov: Re: Post godine   2011-02-14, 14:30

..aaaa Vitez idi u dupe Laughing Laughing ..sviđa ti se što je on takav ili što ima tako dobru ženu koja prihvača to što je takav Laughing
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Post godine   2011-02-14, 15:20

Hot chili Yana je napisao/la:
Ispisao si smisao, jednim potezom prsta, po mojem čelu, smisao koji mi je nadohvat ruke - bio stoljećima.

Jer, tako je jednostavno bilo, a nisam spoznala da smisao si oduvijek bio ti - u ljubav pretvoren.

I ne dozvoljavam više strahovima da me, oku nepojmljivim lancima, sputavaju u mojoj nakani da zaplešem na kiši, bosonoga, unatoč začuđenim pogledima bezbojnih prolaznika.

Čvršća sam od stabla koje raste u visine, jer ono će ipak posljednji dan doživjeti u kolijevci svoga rođenja.

Ja, međutim…neću.

Slobodna sam.

Ništa ljepše nisam odavno pročitao, iz tvog srca izviru najdivnije riječi. ljubav

[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Post godine   2011-02-14, 15:30

hvala ljubi
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Post godine   2011-02-19, 20:42

''Luke, mi smo nevjerojatno krhke, osjetljive životinje. Možemo se probuditi s pjesmom na usnama, s radošću iščekivati sate koji su pred nama, a tada dopustiti da nam cijeli dan upropasti prolivena šalica kave ili probušena automobilska guma ili nečija gruba riječ. Isto tako čini mi se da živimo u svijetu u kojem su zavist i mržnja, na žalost, jedino za što su neki ljudi sposobni, i oni koji su tom bolešću zaraženi, najčešće zbog toga što su u ovoj životnoj igri već doživjeli neuspjeh, učinit će sve što je u njihovoj moći da bi te povukli na svoju razinu kod god im se za to pruži mogućnost. Ne obraćaj na njih pozornost. Nikad ti ništa ne mogu pokvariti ako im to ne dopustiš. A tako je i sa zbivanjima koja tako često donose nesreću i tugu i u onim gotovo savršenim životima. Hoćeš li u svakoj teškoj nepredviđenoj situaciji pokleknuti i poput djeteta se predati samosažaljenju? Ili ćeš uvijek tragati za dobrime, čak i u najtežim nedaćama, podsjetiti samog sebe na to da će se ono što možda danas izgleda kao nesreća već sutra pokazati kao zaobilazni put kojim ćeš dospjeti do uspjeha još većega no što je onaj koji bi postigao da si ostao na prvotnom putu? Zapamti, ništa izvanjskoga, nijedan čovjek, nijedan događaj, nema nad tobom nikakve moći, osim ako to ti ne dopustiš, jer ti vladaš svojim mislima!''

Og Mandino, Zadatak: Uspjeh!
Izuzetno mudro i poučno. bravo

[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Post godine   2011-02-19, 20:46

blizanka je napisao/la:
"...Vede kazu kako je mnogo važnije da stvaramo iz ljubavi nego iz ne ljubavi. One objavljuju da su ljudi "rođeni u blaženstvu, održavani u blaženstvu i poslje smrti se ponovo vraćaju u blaženstvo". Radi se o drastićnom odmaku od savremene psihologije. Međutim, zaista živjetiu ljubavi uvijek znači promijeniti zapažanje- svako može da potvrdiiznenadnu ekstazu i blaženstvozbog kojih je romansa tako slatka. Ali, imati potpunu viziju ljubaviznači biti voljan proći mnogo potpuniju promjenu zapažanja.

Kada se doživljavate duhom, nećete samo osećati ljubav - bićete ljubav.

Rečeno duhovnim nazivom, prirodno je biti ljubav. Odvajanje od ljubavi je neprirodno..."

"...Život je ljubav i ljubav je život.
Šta je želja ako ne ljubav prema sebi?
I štaje znanje ako ne ljubav prema istini?
Sredstva i oblici mogu biti pogrešni, ali motiv iza njih uvijek je ljubav - ljubav prema meni i mom. Meni i moje može biti malo, ili mogu eksplodiratii obuhvatiti svemir, ali ljubav će ostati..."

Dipak Čopra

Put do ljubavi
Ovdje su napisane neke temeljne životne mudrosti i istine, volio bi pročitati tu knjigu. Smile

[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Post godine   2011-02-21, 14:40

Goran je napisao/la:
Ljubavi moja
Djevojka upita svog dečka:"Da li si zaljubljen u mene?"
On odgovori: Ne!
Ona ga upita: "Misliš li da sam lijepa?"
Ona ga opet upita: "Da li sam ja u tvom srcu?"
Na kraju ga upita: "Da te napustim, da li bi plakao za mnom?" a on opet odgovori: Ne!

Okrenula se veoma tužna i odlučila da ode od njega.
On je na to zagrli i reče joj: "Ja nisam zaljubljen u tebe - ja te volim."
Ja mislim da ti nisi lijepa - ja jednostavno mislim da si prekrasna.

Ti nisi u mom srcu - ti si moje srce.

Ja ne bih plakao da me napustiš - ja bih umro zbog tebe.

predivno ljubi
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Post godine   2011-02-21, 15:31

Ketica je napisao/la:
ne,bilo bi mi nespretno popeti se na njega Laughing Laughing Laughing

looool looool
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Post godine   2011-02-21, 19:09

Duša nam je stvorena za let ljubi
i za slobodu.....

IGRAČKA VJETROVA

Pati bez suze, živi bez psovke,
i budi mirno nesretan.
Tašte su suze, a jadikovke
ublazit neće gorki san.

Podaj se pijanom vjeru života,
pa nek te vije bilo kud;
pusti ko listak nek te mota
u ludi polet vihor lud.

Leti ko lišće što vir ga vije
za let si, dušo stvorena.
Za zemlju nije, za pokoj nije
cvijet što nema korijena.

Tin Ujević

Neopisivo me dirnula ova pjesma... ljubav

[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Post godine   2011-02-25, 10:53

predivna pjesma, a autorica ima samo 15 godina
svaka čast

Goran je napisao/la:

USUDI SE BITI UMJETNIK

Nacrtaj slikovnicu života…

Ja ću ti posuditi boje.

Pa oboji život tako da bude pun šarenih

pustolovina,

oboji pogled na svijet tako da u svemu vidiš nešto

posebno,

oboji dan duginim bojama u trenutke za pamćenje,

a ljubav spektrom osjećaja za koje vrijedi živjeti.

Oboji sebe i sve oko sebe blještavilom osmijeha,

misli oboji toplim, čistim bojama sreće,

vrijeme bojama vedrog neba koje razvedrava teške

odluke,

oboji sebe iznutra i izvana, da zračiš i sjajiš dok

hodaš kroz život.

Puno je boja.

Usudi se biti umjetnik…

Alma Maglajlić, 15 godina

;)
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica

Female

PostajNaslov: Re: Post godine   2011-03-03, 18:39

Goran je napisao/la:
Citat :
kontradikcija - (lat. contradictio = protuslovlje), izriče potpuno protuslovlje jednog suda nekom drugom, nastaje kad se za neku stvar u isto vrijeme i pod istim vidikom tvrdi da jest i da nije. Označuje odnos između tvrdnje i nijekanja koji imaju isti subjekt i predikat. Kontradikcija je istovremena tvrdnja i nijekanje neke iste stvari, označuje radikalnu suprotnost između tvrđenja i negiranja. Dvije su rečenice kontradiktorne onda i samo onda ako je jedna negacija druge ili je logički ekvivalentna negaciji druge. Tako su rečenice „Kiša pada" i „Nije točno da kiša pada" kontradiktorne. Njihova konjunkcija „Kiša pada i kiša ne pada" jest kontradikcija. Princip ne-kontradikcije je logičko-metafizički zakon, po kome je nemoguće spajanje dviju suprotnih tvrdnji, pojmova ili vrijednosti. Nemoguće je da isto pripada i ne pripada istome u isto vrijeme i u istom odnosu. U logici: nemoguće je da neki iskaz istovremeno i u istom smislu bude istinit i neistinit. Princip je formulirao Aristotel: "nemoguće je da nešto istodobno i jest i nije" (Metaf., III,2,996 b 30) i određuje ga kao vrhovni princip mišljenja i bića.

Citat :
"Čovjek uvijek može navući masku na lice, a u sebi ostati onaj koji je bio. Ali što ako maska sraste s licem? S vremenom ti postane sve teže igrati dvostruku igru, pa počneš sam sebe uvjeravati da doista i misliš to što govoriš, kako bi u vlastitim očima ostao čist. Ukratko, mozak ti se okameni."

Ivo Brešan

Grozite li se ovoga? Što vi mislite o dvoličnim ljudima, jer... maske kad-tad padnu? Biste li mogli živjeti u "dva svijeta" i živjeti s činjenicom da obmanjujete ljude oko sebe?

Neki poistovjećuju dvoličnost i kontradiktornost. Postoje osobe koje svjesno kriju svoje pravo lice, a postoje i osobe koje uživaju u svjesnoj kontradiktornoj igri u odnosima s nekim osobama ili u globalu. Ako nešto ne podnosim, to je kontradiktorno ponašanje pojedinaca, najveća tragikomedija je što pojedinci umisle da su majstori kontradiktorne igre i nesvjesni su koliko je to bijedno i prozirno. Često u toj bijednoj igri izgube sebe i sve oko sebe.

Odlican post nismo ni svijesni koliko ih krije svoje pravo lice bravo

[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Post godine   2011-03-06, 22:51

blizanka je napisao/la:
Ovo je bas predivna poucna prica ...koju bi svi trebali procitati i podijeliti s drugima ...

Citat :
Već suprotno od toga – da su greške samo dobra prilika za saznavanje nečega novog.
Receno je da u zivotu se ne desavaju teske situacije i greske ..zato da nam zivot bude tezak ..nego da kroz to naucimo kako da ubuduce budemo bolji u slicnim situacijama ...da je sve u redu ne bi valjalo ne bi imali sta uciti i nauciti ...iz svih situacija treba uvijek izvuc neku pouku i nesto novo nauciti
Bravo, dobro shvaćena poanta one priče. bravo

[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Post godine   2011-03-11, 13:27

Ako osjećaj ljubavi koji je u našoj duši, ni od čega ne ovisi, tada smo zdravi i doista sretni. Kod čovjeka su osjećaji, njegove emocije i želje, vezani za vanjski svijet i od njega ovise. Samo osjećaj ljubavi ni od čega ne ovisi. Ako ga pokušavamo učiniti ovisnim od nečega, taj osjećaj se gasi, a mi počinjemo bolovati i umiremo.

S. N. Lazarev
Bravo, predivno rečeno. bravo respect

[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica

Female

PostajNaslov: Re: Post godine   2011-03-28, 20:05

Riječanka je napisao/la:
..pristajem....
biti Hram prijateljstva našeg
svetionik ljubavi
kiša jesenja
more kestenja
...luka mira
šuma iznenađenja
cvet nadanja
put neizvesnosti
srce ludosti
oluja strasti
vetar radosti
sunce strpljivosti
jezero mudrosti
romantična žena
prijateljica draga
pomalo tajanstvena
ali... sretna veseli

predivno bravo

[Vrh] Go down
Kikica
VIP član

Female
Taurus Goat

PostajNaslov: Re: Post godine   2011-04-19, 14:27

Do 100 pre admina

blizanka je napisao/la:
2

looool respect
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica

Female

PostajNaslov: Re: Post godine   2011-04-19, 14:33

Laughing sta se smijes ja bih se igrala Laughing

[Vrh] Go down
Kikica
VIP član

Female
Taurus Goat

PostajNaslov: Re: Post godine   2011-04-19, 15:02

..pa da da te pustimo da se zakamufliraš i na 99 da pokažeš pravo lice i fino nam središ igru looool
..ali trebala sam vas pustiti do nekih 50 pa to sve onda u post stoljeća looool
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Post godine   

[Vrh] Go down

Post godine
[Vrh] 
Stranica 6 / 8.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next