Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama

Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi

Početna stranicaFAQRegistracijaLogin

Share

Najbolja osoba za trač

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran

Male
Cancer Rooster
Broj postova : 87086
Godine : 37
Datum registracije : 24.09.2008

Najbolja osoba za trač - Page 2 Empty
PostajNaslov: Najbolja osoba za trač   Najbolja osoba za trač - Page 2 I_icon_minitime3/24/2009, 13:06

First topic message reminder :

Tko vam je najbolja osoba za trač, bilo u RL, bilo virtualno? Volite li tračati? Ja osobno ne volim tračati pretjerano, imam jednu susjedu koja uživa u tračanju i svaki razgovor joj se bazira na traču, pa nju smatram najboljom osobom za tračanje. cerekalo: :blablabla: :zabava:

Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija

Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka

Female
Gemini Broj postova : 77735
Godine : 168
Datum registracije : 21.01.2009

PostajNaslov: Re: Najbolja osoba za trač   Najbolja osoba za trač - Page 2 I_icon_minitime8/15/2009, 18:00

bas lijepo niko ne traca...... Laughing Laughing Laughing Laughing ...

Najbolja osoba za trač - Page 2 3329p4i
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-poe
Goran
Administrator
Administrator
Goran

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Najbolja osoba za trač   Najbolja osoba za trač - Page 2 I_icon_minitime8/15/2009, 18:27

Da, super je kad nema tračera na forumu... looool

Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica

Female
Taurus Goat
Broj postova : 44696
Godine : 39
Datum registracije : 04.03.2009

PostajNaslov: Re: Najbolja osoba za trač   Najbolja osoba za trač - Page 2 I_icon_minitime9/16/2009, 16:17

Nema nema..nitko na forumu više, svi mimo njega Najbolja osoba za trač - Page 2 12363 ma šalim se..nije lijepo tračati...može se pričati o drugim ljudima, ali zbilja tko je vidio pričati ružne gluposti o nekim ljudima koje ne poznajemo zapravo..zato svi vi tračeri ako vas ima.... guze vamo.....i ja ću se nag..iti, po spenk Najbolja osoba za trač - Page 2 27368
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka

Female
Cancer Rat
Broj postova : 4244
Godine : 22
Datum registracije : 31.12.2009

PostajNaslov: Re: Najbolja osoba za trač   Najbolja osoba za trač - Page 2 I_icon_minitime1/7/2010, 08:59

U pravom zivotu...(a ko da je ovo kriv zivot...ne znam ni sto se koristi taj izraz xD) moja nazovi najbolja drugarica...ona brate samo gleda ko je sta obuko, kako se ko ponasa. Mrzela sam da tracarim, dok nisam pocela da se druzim s njom...jer da bi je ucutkao moras da uzvratis istom merom... Najbolja osoba za trač - Page 2 776231
A ovako imam jednu drugaricu sa chat-a....ona je bila zaljubljena u mog brata a ja u njenog komsiju do pre neki dan Najbolja osoba za trač - Page 2 12363 Tako da mozete da zamislite...
Ja nju pozovem i onda nas dve ra\zglabamo, sta su oni radili, s kim su bili, gde....jos plus ona 10 godina starija od mene Najbolja osoba za trač - Page 2 776231
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka

Female

PostajNaslov: Re: Najbolja osoba za trač   Najbolja osoba za trač - Page 2 I_icon_minitime2/22/2010, 22:38

ali pika ...to nije trac ...kad pricas s nekim gdje je ko bio ...sta je radio ..mislim one stvari sto svi znaju ...ili ako mi kiki kaze danas se niki vozala a nije mi se javila ...ili ...kaze niki gdje je ana ne javlja se ...to mi nije trac ...

vrlo je tesko reci sta je trac ...ali za mene trac je poluistina ili potpuna laz kad neko o nekome ko nije tu govori ....trac je uvijek postojao i postojace ...samo sto ih ljudi iz razlicitih stvari sire ..neko iz zabave ...neko iz zlobe ...neko iz ljubomore ...ko je dozivio da ga neko otraca zna koliko trac bola donese ...i na nama je da znamo kako se odbraniti od traca ..jer trac nikad nece nestati
a ovo o cemu ti ppika pises
to su obicni razgovori s kojima ubijas dosadu ...ne povrjedujes nikoga ...Smile

[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica

Female
Taurus Goat

PostajNaslov: Re: Najbolja osoba za trač   Najbolja osoba za trač - Page 2 I_icon_minitime2/24/2010, 21:57

Pikachu je napisao/la:
U pravom zivotu...(a ko da je ovo kriv zivot...ne znam ni sto se koristi taj izraz xD) moja nazovi najbolja drugarica...ona brate samo gleda ko je sta obuko, kako se ko ponasa. Mrzela sam da tracarim, dok nisam pocela da se druzim s njom...jer da bi je ucutkao moras da uzvratis istom merom... Najbolja osoba za trač - Page 2 776231
A ovako imam jednu drugaricu sa chat-a....ona je bila zaljubljena u mog brata a ja u njenog komsiju do pre neki dan Najbolja osoba za trač - Page 2 12363 Tako da mozete da zamislite...
Ja nju pozovem i onda nas dve ra\zglabamo, sta su oni radili, s kim su bili, gde....jos plus ona 10 godina starija od mene Najbolja osoba za trač - Page 2 776231

Ja i moja prijateljica s cheta isto tako starija od mene kao i tvoja..mi ti protračamo sve žive i nežive..a ne to nije trač to su obicni razgovori s kojima ubijas dosadu.... Najbolja osoba za trač - Page 2 73820 a kada se prozovemo to je super razgovor upoče se ne razumijemo.. Najbolja osoba za trač - Page 2 73820 ..a prave tračeve ne volimo ni ona niti ja..jer jedna drugu nadopunjujemo.
Mada sam i ja kao i ti Pikice jednom se družila dosta s osobom koja je za svakog morala imati neku glupu izjavu..nije mi se to sviđalo..a kada sam shvatila da je ona obična zavidna koza..rasputile smo se.. Najbolja osoba za trač - Page 2 73820
[Vrh] Go down
teaa
Totalno relaxiran
teaa

Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 2432
Godine : 49
Datum registracije : 05.02.2010

PostajNaslov: Re: Najbolja osoba za trač   Najbolja osoba za trač - Page 2 I_icon_minitime2/24/2010, 23:40

Imam ih i ja.Samo volim male slatke tračeve za koje znam da će ostati i neće se širiti dalje.Ko ne voli dobru informaciju...da mi je znati.:)Samo kad ide u nedogled i kad nema mjere i kad baš vrijeđa drugu osobu,ne zanima me taj trač i prekidam takvu vrstu razgovora.
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica

Female
Taurus Goat

PostajNaslov: Re: Najbolja osoba za trač   Najbolja osoba za trač - Page 2 I_icon_minitime3/20/2010, 21:15

Ne kužim tračane upče..to mi je fuj..
Ali vjerujem da netko u traču nalazi odmor kao i ja u svojim razogvorima..boli me glava nakon puta došla kući i sjednem pričati opušteno bez smicalica..i razmišljanja i prođe me bol ..jednstavno opuštajući razgovori su blagotvorni...tako možda neke nalaze blagotvornost u tračanju... Najbolja osoba za trač - Page 2 12363
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Najbolja osoba za trač   Najbolja osoba za trač - Page 2 I_icon_minitime5/14/2010, 21:52

Ne volim traceve tako da...gledam da takve osobe izbegavam Najbolja osoba za trač - Page 2 969280
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Najbolja osoba za trač   Najbolja osoba za trač - Page 2 I_icon_minitime5/14/2010, 22:18

Ne volim traceve ni ja....
[Vrh] Go down
Dita von Teese
Ljubitelj foruma
Dita von Teese

Leo Dog
Broj postova : 3343
Godine : 108
Datum registracije : 12.02.2010

PostajNaslov: Re: Najbolja osoba za trač   Najbolja osoba za trač - Page 2 I_icon_minitime5/14/2010, 23:46

Po nekoj definiciji,pricanje o trecoj osobi kada ona nije tu je trac.Tako da svi to rade,svi tracare.Ja to isto radim,prokomentarisem druge kad nisu tu,kazem da li mi se nesto dopada kod njih,ili ne..bilo sta u tom stilu,kao i svi uostalom.E sad,covjek stvarno treba biti pazljiv pred kim sta prica,ne ici od jednog do drugog.I naravno u tom tracarenju paziti da se ipak ne vredja dostojanstvo osobe koja nije tu.Ne volim osobe koje su u stanju da iznose neciju intimu,licne stvari..to mi je vec nisko.Ono vidi ovog,vidi ove..sve je to normalno,cak relaksirajuce.
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Najbolja osoba za trač   Najbolja osoba za trač - Page 2 I_icon_minitime5/14/2010, 23:47

trac je fitnes za usta.
[Vrh] Go down
Dita von Teese
Ljubitelj foruma
Dita von Teese

Leo Dog
Broj postova : 3343
Godine : 108
Datum registracije : 12.02.2010

PostajNaslov: Re: Najbolja osoba za trač   Najbolja osoba za trač - Page 2 I_icon_minitime5/14/2010, 23:49

Najbolja osoba za trač - Page 2 969280
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Najbolja osoba za trač   Najbolja osoba za trač - Page 2 I_icon_minitime5/14/2010, 23:59

da nije traca,usta bi odrvenila.
[Vrh] Go down
Niky
VIP član
Niky

Female
Aries Rat
Broj postova : 13604
Godine : 35
Datum registracije : 07.07.2009

PostajNaslov: Re: Najbolja osoba za trač   Najbolja osoba za trač - Page 2 I_icon_minitime5/15/2010, 11:59

Dita von Teese je napisao/la:
Po nekoj definiciji,pricanje o trecoj osobi kada ona nije tu je trac..Ne volim osobe koje su u stanju da iznose neciju intimu,licne stvari..to mi je vec nisko.

Slažem se sa ovim što je Dita napisala
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Najbolja osoba za trač   Najbolja osoba za trač - Page 2 I_icon_minitime5/15/2010, 19:42

Ne tračam... tajna Laughing

[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Najbolja osoba za trač   Najbolja osoba za trač - Page 2 I_icon_minitime5/15/2010, 20:27

ne volim ljude koji ispiraju usta drugima..
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica

Female
Taurus Goat

PostajNaslov: Re: Najbolja osoba za trač   Najbolja osoba za trač - Page 2 I_icon_minitime5/20/2010, 09:43

@cinderella je napisao/la:
trac je fitnes za usta.
Najbolja osoba za trač - Page 2 12363 Najbolja osoba za trač - Page 2 12363
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Najbolja osoba za trač   Najbolja osoba za trač - Page 2 I_icon_minitime10/29/2010, 19:54

Maza je napisao/la:
Ne volim traceve ni ja....
99% ljudi će to reći, a 80% ljudi trača. Smile

[Vrh] Go down
svilena
Zagrijao tipkovnicu
svilena

Female
Gemini Goat
Broj postova : 951
Godine : 51
Datum registracije : 05.08.2010

PostajNaslov: Re: Najbolja osoba za trač   Najbolja osoba za trač - Page 2 I_icon_minitime10/29/2010, 19:59

ma, svi tračaju..

..volim tračati s prijateljicama, a još više i s muškarcima.. sramko Smile ;)
[Vrh] Go down
http://mojainternetgalerija.blog.hr/
Kikica
VIP član
Kikica

Female
Taurus Goat

PostajNaslov: Re: Najbolja osoba za trač   Najbolja osoba za trač - Page 2 I_icon_minitime10/29/2010, 20:02

Ma tko ne trača taj lažov obični looool
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka

Female

PostajNaslov: Re: Najbolja osoba za trač   Najbolja osoba za trač - Page 2 I_icon_minitime12/29/2010, 16:04

Ja ne tracam .. tease ne podnosim tracare ...

[Vrh] Go down
mobile
VIP član
mobile

Male
Virgo Horse
Broj postova : 17461
Godine : 28
Datum registracije : 23.04.2011

PostajNaslov: Re: Najbolja osoba za trač   Najbolja osoba za trač - Page 2 I_icon_minitime5/30/2011, 13:55

ne tracarim
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica

Female
Taurus Goat

PostajNaslov: Re: Najbolja osoba za trač   Najbolja osoba za trač - Page 2 I_icon_minitime5/30/2011, 16:17

Ne tračam ni ja u onom pravom ružnom smislu na koji se misli kad se kaže tračanje, to pričanje ružno o nekome i prepričavanje njihovih riječi, mi ne pričinjava nikakvo zadovoljstvo.
[Vrh] Go down
mobile
VIP član
mobile

Male
Virgo Horse
Broj postova : 17461
Godine : 28
Datum registracije : 23.04.2011

PostajNaslov: Re: Najbolja osoba za trač   Najbolja osoba za trač - Page 2 I_icon_minitime6/1/2011, 23:41

tako je kikice ni meni
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Najbolja osoba za trač   Najbolja osoba za trač - Page 2 I_icon_minitime

[Vrh] Go down

Najbolja osoba za trač
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next