Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama

Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi

Početna stranicaFAQRegistracijaLogin

Share | 

Moram da kažem...

Go down 
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Sumrak
VIP član

Male
Aquarius Horse
Broj postova : 36539
Godine : 51
Datum registracije : 31.03.2011

PostajNaslov: Moram da kažem...   2015-10-04, 14:21

sunce li vam kalisano, do kada ću ja tu sam sa sobom lupati igrice i biti u birtiji...?! Laughing Laughing Laughing

kukate kako nema članova itd. a, masa Vas tu dođe, samo pošpija i ode... Laughing Laughing Laughing

budete li nastavili tako, onda ću i ja kao Vi... Laughing Laughing Laughing

s tim što neću ni špijati... Laughing Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Moram da kažem...   2015-10-04, 14:22

tease
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član

Male
Aquarius Horse

PostajNaslov: Re: Moram da kažem...   2015-10-04, 14:24

Ponoć je napisao/la:
tease

evo i što sad da joj čovjek uradi, napiše mi smile...ništa drugo nego po goloj nalupati...upušćano pašće... Laughing Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Nastasja Filipovna
Zagrijao tipkovnicu

Female
Aquarius Dog
Broj postova : 463
Godine : 48
Datum registracije : 19.04.2015

PostajNaslov: Re: Moram da kažem...   2015-10-05, 21:48

ja na forumima volim raspravljati, razmijenjivati mišljenje i četati, ali nikad nisam bila posebno zainteresirana za igrice i nabijanje postova radi broja..

tako da često samo dođem, pogledam koje se teme vrte, i odem..
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Moram da kažem...   2015-10-08, 08:40

da me  danas   pukla  neka  pozitiva samo  tako 
 da bi   najradije  skakala  po  krevetu  i  mlatila se  sa  jastucima  Laughing
šta me  tako puklo u pm  Laughing
 a  san  sam imala  tako   ružan  tajna
[Vrh] Go down
Otelo
Ljubitelj foruma

Male
Leo Buffalo
Broj postova : 5499
Godine : 56
Datum registracije : 10.05.2012

PostajNaslov: Re: Moram da kažem...   2015-10-12, 21:23

bio danas na istoku MKD.. Sreo se sa starom prijateljicom koja je na estradi..malo se ispricali popili nesto i td..
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Moram da kažem...   2015-10-16, 10:48

Da sam jučer  zaplakala,kad  me  je pogledao u  oči    i rekao,
 za tobom  bi i na  kraj svijeta  pošao,nikad  ne bi odustao  od  tebe  i nema  te  sile koja bi  me  maknula od  tebe ni Bog  ni Vrag ne bi mi  mogli  stati na  put,za  tebe se iplati  i po trnju  hodati bos,svi mi imamo   mana,nitko nije savršen tako ni ti ni ja,ne  tražim  tvoje  greške,ne ljutim se na njih i ti si  samo  jedan obični  čovjek,ali  shvati  da  neki ljudi  nisu u tvom  rangu  i da te nikad neće voljeti  koliko god  se ti trudila,ti si  za njih  u njihovom  oku  trn  veliki,a  tebe  boli  ona stvar  ti se stalno  smiješ  bilo jutro ili noć  tebi se   osmjeh   nikad  ne skida  sa  lica,a  to   je nešto   što se ne može  kupiti  ni sa čime,  ni ti    toga  nisi  svjesna što radiš,zašto  susjedi   ne  nudi  pekar svako jutro  burek ili peciva   za poklon  nego samo tebi  jesi se ikad  upitala,bocka te  svako jutro  sa  riječima   a ti se okreneš  sa osmjehom i odeš  kao da  ga nisi  čula i tako  već   pune  dvije godine.
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Moram da kažem...   2015-10-19, 08:24

Da  sam se  jučer  na misi   točno   zaprepastila   o  čemu   naš  Fratar  govori,  tema  bila 
  izbori  nije li to žalosno ,on    za oltarom  govori 
ovakim  riječima Za   ovog Milanovića   sad   kad budu izbori    prvo   začepite  nos  pa  ga  zaokružite, druge nam nema 
Ja  stala i  gledam  koji mu je  bog, što  ovaj govori   i onda  sere  poslije kako nitko neće   da  dolazi na misu  pa kako da idem  kad  mi drži  predavanje  o  izborima  tko  će  za koga da se  glasa,  tko je  komunist a  tko nije, gdje se  moli   u kućama  a  gdje ne,  pa   točno  žalosno  ništa drugo.
Ali ako  već  idem na tu misu, i crkva je to  pa  u sebi se mislim   dok  sam  gledala  u Isusa  pa  koji  je  Bog  ovom  našem Fratru, od  tolikih svetaca   on  se  uhvatio izbora  jadno je to  ništa  drugo
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica

Female
Gemini Broj postova : 77896
Godine : 168
Datum registracije : 21.01.2009

PostajNaslov: Re: Moram da kažem...   2015-10-19, 18:35

Bogata sam jako sa mnogim sitnim stvarima koje su pune ljubavi ..ne trebaju velike stvari da bi bili puni i sretni dovoljno je jedan cvjetic koji i kad se osusi jos uvijek mirise ..jedna mala patkica ..medo i polako bogatstvo se povecava koje nema cijenu I love you

[Vrh] Go down
http://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-poe
Sumrak
VIP član

Male
Aquarius Horse

PostajNaslov: Re: Moram da kažem...   2015-10-23, 16:55

ne mogu nikako da se sjetim jedne sobe...non-stop ovih dana lupam glavu o toj famoznoj sobi, ali nikako da mi dođe u glavu...izgleda sam totale izlapio...idem polako mjesto u staračkom da rezerviram...Smile
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica

Female

PostajNaslov: Re: Moram da kažem...   2015-10-23, 19:50

da me ovaj mis na lapu jako nervira

[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član

Male
Aquarius Horse

PostajNaslov: Re: Moram da kažem...   2015-10-24, 22:02

da nisam bio 100g na misi...iskreno nemam volje slušati svećenika i njegovo trabunjanje...okolina me već proglasila jeretikom...kao kakvi sam ja Rvat katolik i ti fazoni...što se ne molim Bogu itd. ja ih tako slušam i onda im samo kažem u svom stilu ovo...ne mogu od vas katolika doći na red...nekada sam išao rado na misu...moram da priznam...samo tad su bila druga vremena...išlo se sa dušom i srcem...danas ide se samo da me vidi svećenik i još veći kler od njega...onda kad se sjetim sad ludnice koja dolazi za Božić i to sve...e, tek mi se onda ne ide...Božić je postao shopping praznik...glavno je to što će se kome kupiti za poklon...djeci ok, aj to mogu razumijeti...a, ovo nama klipanima ne...ma koji klinac i poklon...pa nije se Isus rodio u Avenue Mall ili Wastergate...i nije dobio Iphone 6+S na poklon...tako da se ja neću dugo pojaviti na misi...ispričam se ja s Bogom i bez nje...a, još kad tamo vidim "sriktane" mamice...jučer su cijeli dan pičile da kupe suknju ili haljinu i cipele nove pa da ih vide ini na misi...muževi opet neka odijela u kojima izgledaju ko da ih je ko popišao...ukoćeni, nesređeni...i da sad sa takvima sumrak sjedi i moli Boga...malo Morgen...oni u biti i ne mole Boga...nego mu pokazuju novi Rolex i tko zna što još...Smile
[Vrh] Go down
irko
Ljubitelj foruma

Male
Broj postova : 4474
Datum registracije : 10.08.2010

PostajNaslov: Re: Moram da kažem...   2016-02-08, 18:20

da sam ogladnio
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Moram da kažem...   2016-06-19, 16:16

da  će   lito  biti   užasno  ako  bude    padala  stalno  kiše, žao mi je  djece   jer  oni  se  najviše  vesele   moru  i kupanju
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član

Male
Aquarius Horse

PostajNaslov: Re: Moram da kažem...   2016-06-29, 10:33

da me smrt jedne Adminke o kojoj sam pisao tu u temi JUČER šokirala...tužni
[Vrh] Go down
Kristina92
Totalno relaxiran

Female
Cancer Buffalo
Broj postova : 1996
Godine : 45
Datum registracije : 13.09.2014

PostajNaslov: Re: Moram da kažem...   2016-07-17, 16:39

Da bi ovaj zivot bio puno Rolling Eyes Rolling Eyes ljepši kad nebi bilo ljudi koji stalno stvaraju negativu
[Vrh] Go down
Otelo
Ljubitelj foruma

Male
Leo Buffalo
Broj postova : 5499
Godine : 56
Datum registracije : 10.05.2012

PostajNaslov: Re: Moram da kažem...   2016-07-28, 14:28

bolje je gledati svoja posla nego zabadati nos u ssve sto se oko tebe desava..ko mravojed..bem ti..
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Moram da kažem...   2016-08-30, 09:15

Da  mi je  pun  klinac  više  ove   bure,pa cijeli   osmi  mjesec   ona  nama  puše,more  hladno 
svega  sam  se  okupala  deset  puta ovo  lito,  a more  mi   ispred  nosa   strašno
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član

Male
Aquarius Horse

PostajNaslov: Re: Moram da kažem...   2016-09-18, 15:26

da sam se jako dosta povukao u sebe...možda to tu mojim pisanjem ne izgleda...ali je tako...i u samom realnom životu isto je tako i tu sam učinio velike korake...tj. počeo sam život od neke nove 0...u to ulazi, promjena bračnog stanja u nebračno, promjena mjesta prebivanja i posla...na neki način sve novo...sad npr. živim u sredini gdje apsolutno nitkoga ne znam, niti sam poznavao...na poslu također sve novo, sem posla...mislim na ljude i radnu ekipu...mjesto gdje živim je kao u bajci, okruženo brdima što ja volim i obožavam...nema buke i toga...pa na neki način živim kao vuk-samotnjak...priznati ću da mi to prija...netkima će to zvučati glupo i čudno, ali tako je...meni odgovara, i to je najbitnije...što se tiče odnosa sa ljudima ili nekih veza, moram reći da sam tu dosta razočaran...tako da je i to naravno utjecalo tu na moju povučenost...ne krivim tu nikoga, niti mogu...jedino sebe i svoju naivnost...jer greške ne čine samo drugi, i mi sami ih najviše činimo...samo je sebi teško priznati...a, najteža je borba sa samim sobom...nema teže, vjerujte mi...što se samih foruma tiče i toga, eto sad sam opet tu, a može lako da se desi da nestanem...bilo to na mjesec više ili skroz...nije ni to više kod mene kao nekada, kad sam visio po forumima bez pauze...prije sam da priznam stvarno bio ovisnik...nije bilo sata da nisam na forumu...sad je to iščezlo...i drago mi je da je tako...jer i bez foruma postoji život...naravno volim tu doći, sa Vama koje cijenim i poštujem čuti se i popričati...a, opet s druge strane ne želim biti ovisnik kao nekada...mada su forumi na neki način na umiranju...male su posjete, slabi su razgovori itd. i onda i to utječe na odbijanje i nedolaženje...ja dođem kad hoću, bilo Vas tu ili ne...napišem što mislim i to je to, uz to se malo poigram na igricama i to je moj boravak na forumu...žao mi je samo što su forumi izgubili onaj ljudski razgovor...sinoć sam na jednom bio i samo se slike rokaju i video-clipovi turaju, nigdje razgovora...volim ja i slike i glazbu, daleko bilo...ali forum kao forum znači prvo i asocira na razgovor dvije ili više osoba...pa tek onda galerija ili disco...prije sam se bunio po tom pitanju...međutim sad sam ohladio...jer protiv vjetrenjača ne možeš...a, dugo sam se i borio, samo kasno skužio...jbg. nisam savršen...ne mogu sve da znam...i ne moram, možda je tako i bolje...eto to sam imao da Vam kažem, lijep dan Vam želim i više pišite tu...a, ne samo nas par da piše tu...Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Moram da kažem...   2016-09-19, 10:40

E  mali,  j a tebi   želim  svako  dobro u  životu,bio tu ili  tamo,dolazio ili ne 
s  moje  strane  ti mogu  poželjeti u životu  svako  dobro,manje  slušaj  druge  što   pričaju   jer 
iz moga  iskustva   kojeg sam se  naslušala  su   samo  laži i  zavada  da  krene ništa  drugo,
tebi  želim u  tvom  životu   svako   dobro,ali si   u svemu  tome  napravio jednu  veliku  grešku,kad si okrenuo  taj  novi  list u životu  možda si  trebao  i  virtualno  sranje  ostaviti  iza sebe,tada  bi   bio  u  novom  svijetu,a  ovako  svi smo mi   još oko  tebe i dobri i  loši  likovi.Nadam  se  da  si me  skontao  što   sam  rekla. Smile
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član

Male
Aquarius Horse

PostajNaslov: Re: Moram da kažem...   2016-09-19, 10:58

Ponoć je napisao/la:
E  mali,  j a tebi   želim  svako  dobro u  životu,bio tu ili  tamo,dolazio ili ne 
s  moje  strane  ti mogu  poželjeti u životu  svako  dobro,manje  slušaj  druge  što   pričaju   jer 
iz moga  iskustva   kojeg sam se  naslušala  su   samo  laži i  zavada  da  krene ništa  drugo,
tebi  želim u  tvom  životu   svako   dobro,ali si   u svemu  tome  napravio jednu  veliku  grešku,kad si okrenuo  taj  novi  list u životu  možda si  trebao  i  virtualno  sranje  ostaviti  iza sebe,tada  bi   bio  u  novom  svijetu,a  ovako  svi smo mi   još oko  tebe i dobri i  loši  likovi.Nadam  se  da  si me  skontao  što   sam  rekla.
Smile

hvala na lijepim željama... hug2 što se te recimo greške tiče...možda si u pravu, ne kažem ni ne ni da...ali vjeruj mi ja sam to drastično smanjio...i ovo sad kad dođem to je ono da se čujem sa par Vas pravih, koje na neki način sam i zavolio ko ljude da priznam...koju progovorim i to...a, što se tiče onih drugih, to je ignore bilo di sam i u glavi...niti ih diram prvi i niti mislim dirati...jedino tko me takne, dobije adekvatan odgovor...druge ja i ne slušam, jer nema oko mene drugih...doma smo samo ja i kucin, onda se ode na posao i to je to... ;)
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica

Female

PostajNaslov: Re: Moram da kažem...   2016-10-03, 16:46

Sumrak je napisao/la:
prije sam da priznam stvarno bio ovisnik...nije bilo sata da nisam na forumu...sad je to iščezlo...i drago mi je da je tako.
Mnogi smo bili ovisnici foruma ...bilo je lijepih perioda ..punih smijeha zabave i zezanja ali vremena se promjenise...slabo ko posjecuje forume tu su druge drustvene mreze i nikom nije do nekih prica svako je otisao za svojim problemima ..neko je virtualu pretvorio u realu pa mu nije vise tu to to ....neko je svoje slobodno vrijeme osmislio na drugi kreativniji ..korisniji nacin ...neko se zaposlio ...ima svega i svacega ....Za mene ce uvijek ostat forum kao nesto lijepo gdje su se ljudi mogli druziti i nasmijati ..posvadati ...miriti ...ali isto tako glumci se nisu mogli puno sakrivati ..jer pisanjem se da puno otkriti i nauciti o nekome ...
Eto i ja moram da kazem da sam manje tu jer imam vise obaveza ..posvetila sam se pisanju ..mozda bude i neka moja knjiga nekim dragim ljudima ovde za uspomenu poslata ..posvetila sam se unikatnim radovima za koje imam narudbi ...zahvaljujuci forumu nasla sam i otkrila nesto neprocjenljivo ...Sad ne da sanjam samo nego i zivim svoje snove ...i nadam se da se necu nikad probuditi jer ti moji snovi koji su postali realni su neprocjenljivi...
i moram da kazem da nije vrijedno nista ne samo na forumima nego opcenito..rasprave u prazno i citanje onog sto neko nekome napisao ..sta ko o nekom misli ...tek kad pocnete svoju virtualu pretvarati u realu i baviti se necim sto volite shvatit cete da nista nije vrijedno vas i vaseg mira ...cuvajte sebe i one koje volite Smile ...Ovaj forum uvijek ostaje moja oaza mira i kad nisam aktivna i kad samo udem da pocistim sto trebam napunim baterije samom nekom pozitivom koju ovde osjetim ... Smile
Sumrak je napisao/la:
lijep dan Vam želim i više pišite tu...a, ne samo nas par da piše tu..
i tebi lijep dan i sve sljedece dane zelim i nadam se da ce opet oziviti forumi jer ipak tu je bilo druzenje pravo i tu se moze upoznati covjek kroz komentare i teme pa cak i kroz igre ko zna citati a ne kroz lajkove i klipove ;)

[Vrh] Go down
Wind
Totalno relaxiran

Female
Aquarius Rooster
Broj postova : 1760
Godine : 36
Datum registracije : 09.12.2009

PostajNaslov: Re: Moram da kažem...   2016-10-09, 17:51

Eeeeee kako se ovdje nekoc raspravljalo o svemu i svacemo, a sad vidim 99% se samo igrice igraju...steta...ali dobro, tako to ide, vrijeme nosi nova desavanja a s njima i nove zanimacije...

Jedino ovom Sumraku nikako da svane zaboravio
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Moram da kažem...   2016-10-15, 15:34

Počela   prava  Jesen  tajna
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član

Male
Aquarius Horse