Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama

Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi

Početna stranicaFAQRegistracijaLogin

Share | 

Desilo mi se...

Go down 
Autor/icaPoruka
Sumrak
VIP član

Male
Aquarius Horse
Broj postova : 36539
Godine : 51
Datum registracije : 31.03.2011

PostajNaslov: Desilo mi se...   8/10/2015, 00:12

ovdje napišite što Vam se nekad u vašem životu neobično desilo...ali da je stvarno bilo...naravno bez ikakvih slika...Smile

meni se sljedeće desilo nedavno, preciznije 17.06.2015g

na dozvoli za pokop umrle osobe upisali su moje ime...tako da sam živ vidio kako to izgleda kad pročitaš svoje ime za ukop...gdje stoji kad si umro i sve drugo što ide uz to...eto to mi se desilo...kafa
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Desilo mi se...   8/13/2015, 10:07

Da  sam primila pismo  od Banke, da sam dužna  u  roku 20 dana  ne  plati se  iznos  taj  Banka  dolazi  da  naplati svoj dug, od  soka sam  sjela  i gledala koji klinac sam ja Banci  dužna   nikako   da  skontam  što se desilo  a  u biti  pošta  nije moja   zajebali   za slovo  jedno  i meni stiglo tak nakon pola sata  što  sam  sijedila  ko  tele   blenula  od  šoka   što se desilo meni sad  Laughing Laughing Laughing nazovem Banku  da vidim  što  bilo u pm  dobro me srce  nije   strefilo.Nadam se da  su  vratili  dug   ti  što su morali   ili im se  gadno  piše  kafa
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član

Male
Aquarius Horse
Broj postova : 36539
Godine : 51
Datum registracije : 31.03.2011

PostajNaslov: Re: Desilo mi se...   6/29/2016, 11:39

da sam prije 2 tjedna imao nesreću na poslu, da je lijeva ruka stradala...točnije šaka, prsti...koje su srećom eto nekako sastavili i ušili...a, mogao sam bez cijele ruke da ostanem, čak i da poginem...srećom nije...tako da se sad učim i obavljam sve sa jednom rukom...svaki drugi dan idem na previjanje...naravno, javnim prijevozom...sudbina, što drugo reći...mada ja tu imam neku svoju teoriju...ali bitno da sam živ....teorija neće nikad da fali...Smile
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Desilo mi se...   

[Vrh] Go down

Desilo mi se...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.