Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama

Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi

Početna stranicaFAQRegistracijaLogin

Share | 

Jučer...

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
Sumrak
VIP član

Male
Aquarius Horse
Broj postova : 36539
Godine : 51
Datum registracije : 31.03.2011

PostajNaslov: Jučer...   2014-03-29, 16:02

First topic message reminder :

opišimo tu ukratko što nam se jučer desilo ili nas impresioniralo... Smile 

mene opet moja susjeda baba upitala jesam li živ jučer... Laughing 

budem joj reko da dođe na RELAX... Laughing 
[Vrh] Go down

Autor/icaPoruka
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Jučer...   2016-06-28, 19:54

Sumrak je napisao/la:
sam nažalost čuo jednu tužnu vijest...da je sa jednog foruma Admin-ka izgubila bitku s bolešću...nisam odmah povjerovao, mlada osoba itd. ali nažalost je istina...okrutni život, što drugo da kažem...na neki način me ta vijest vratila tu na forume...iako sam se maknuo s njih iz pv. razloga...velike promjene u pv. životu itd. plus prije par tjedana doživio nesreću na poslu...ali to kad sam jučer od kolege čuo, nisam mogao da sućut ne izrazim...i tako sam se ponovno vratio na forume...kafa
da   čula i  ja  strašno  u pm.
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član

Male
Aquarius Horse

PostajNaslov: Re: Jučer...   2016-06-28, 22:51

Ponoć je napisao/la:

da   čula i  ja  strašno  u pm.

a, ne malo strašno u pm...jučer saznadoh da se 2g borila s tom bolešću...šteta jbg. ali je istina, okrutna, ali istina...to je ono, sad te ima, sad te nema...tužni
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica

Female
Gemini Broj postova : 77896
Godine : 168
Datum registracije : 21.01.2009

PostajNaslov: Re: Jučer...   2016-08-02, 10:36

Prezivih i juce .....

[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-poe
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Jučer...   2016-08-30, 09:12

Jučer  mi je   gricko  povraćao,baš mi  ga  došlo milo   onako  malenoga
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član

Male
Aquarius Horse

PostajNaslov: Re: Jučer...   2016-09-18, 15:39

sam bio na sajmu tehnike, bilo je lijepo, samo kratko...i moram priznati da me posjeta žena na tom sajmu jako u pozitivnom smislu iznenadila...Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Jučer...   2016-09-19, 10:19

pošla u šetnju  na  brdo i  brala  suho  cvijeće   opet  ;)
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član

Male
Aquarius Horse

PostajNaslov: Re: Jučer...   2016-09-19, 10:26

saznadoh da mi svi koji igramo forumske igrice da smo djetinjasti, neozbiljni...i da tim igricam prljamo forum...eto to bješe jučer...kafa
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Jučer...   2016-09-19, 10:27

Sumrak je napisao/la:
saznadoh da mi svi koji igramo forumske igrice da smo djetinjasti, neozbiljni...i da tim igricam prljamo forum...eto to bješe jučer...kafa
Laughing Laughing Laughing   fino,  vidiš kako im je  krivo  Laughing Laughing Laughing
Što  im nisi  odgovorio,jasno i  glasno  ;)
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član

Male
Aquarius Horse

PostajNaslov: Re: Jučer...   2016-09-19, 10:44

Ponoć je napisao/la:

Laughing Laughing Laughing   fino,  vidiš kako im je  krivo  Laughing Laughing Laughing
Što  im nisi  odgovorio,jasno i  glasno 
;)

iskreno to sam ja jučer tek kao gost tamo vidio...a, bio sam na poslu i sad na novom poslu nema mobilnog, samo pauza...kamere i fazoni... ;)

i jbt. mi smo sve to...a, taj koji je pisao, samo slike trpa ko maniti, veze nema koja mu je prva ili 10-a slika i što koja slika govori, nego ono samo roke-koke nek se postovi nabijaju...i onda napiše da su igrice djetinjaste itd. i da prljaju forum...a, klinac je sjeo pa nešto normalno napisao/la ili se našalio ko mi...mi lupimo, istina, ali ko ljudi komuniciramo...i Ti turiš koju sliku, ali nisi štancara jbt. pišeš sve i na svim temaama si, što je za pohvalu...i sad što voliš igrice si djetinjasta i prljaš forum...ne samo Ti, nego mi svi koji ih mlatimo... ;)
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Jučer...   2016-09-19, 10:53

Sumrak je napisao/la:
Ponoć je napisao/la:

Što  im nisi  odgovorio,jasno i  glasno 
;)

iskreno to sam ja jučer tek kao gost tamo vidio...a, bio sam na poslu i sad na novom poslu nema mobilnog, samo pauza...kamere i fazoni... ;)

i jbt. mi smo sve to...a, taj koji je pisao, samo slike trpa ko maniti, veze nema koja mu je prva ili 10-a slika i što koja slika govori, nego ono samo roke-koke nek se postovi nabijaju...i onda napiše da su igrice djetinjaste itd. i da prljaju forum...a, klinac je sjeo pa nešto normalno napisao/la ili se našalio ko mi...mi lupimo, istina, ali ko ljudi komuniciramo...i Ti turiš koju sliku, ali nisi štancara jbt. pišeš sve i na svim temaama si, što je za pohvalu...i sad što voliš igrice si djetinjasta i prljaš forum...ne samo Ti, nego mi svi koji ih mlatimo... ;)
aj  bogati  dragoga  ne budi  balav,  kani se  toga, kad  budeš   odbrusi   i  amen, imamo  pravo  svi  glasa 
i  nema   što  više  srati.Nemoj  da  te   diraju    te male  stvari   jer  uprav  takve  osobe  imaju  svoj  cilj  da   sve  posvađaju  i  zavade   jer  oni  ništa  drugo  ni ne  znaju, pa  ti  si  taj   koji    bi sve  to  trebao  znati  godinama si  lupao  po   forumima   bar si se  ti  toga  nagledao  mali  tease  i opet  ništa  ne  znaš ccccc
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član

Male
Aquarius Horse

PostajNaslov: Re: Jučer...   2016-09-19, 11:01

Ponoć je napisao/la:

aj  bogati  dragoga  ne budi  balav,  kani se  toga, kad  budeš   odbrusi   i  amen, imamo  pravo  svi  glasa 
i  nema   što  više  srati.Nemoj  da  te   diraju    te male  stvari   jer  uprav  takve  osobe  imaju  svoj  cilj  da   sve  posvađaju  i  zavade   jer  oni  ništa  drugo  ni ne  znaju, pa  ti  si  taj   koji    bi sve  to  trebao  znati  godinama si  lupao  po   forumima   bar si se  ti  toga  nagledao  mali 
tease  i opet  ništa  ne  znaš ccccc

ma to sam ja više naveo kao odgovor tu u temama...nisam ja skočio ko nekada odmah za vrat, prošla su ta vremena...a, ti me likovi ne mogu ni sa kim posvađati koga ja cijenim i poštujem...to mogu da zaborave, nego samo pričamo... ;)
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Jučer...   2016-10-22, 16:56

Jučer  su  me  šokirali  s  nekim porukama,
mada   ne  virujem  u  to  niti  malo.
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član

Male
Aquarius Horse

PostajNaslov: Re: Jučer...   2016-10-22, 20:30

sam čuo da me blate, pljuju, rugaju se itd. da sam bezosjećajan itd. de nemam pojma što je to čovjek itd. uglavnom sam po toj nekoj priči, dno dna...nešto najgore što postoji...

samo sad ja nisam više onaj od nekada, da skočim na to i sve pošaljem u 101 krasni...samo sam se nasmijao i rekao, hvala na komplimentma...nemam kad da im odgovorim...jer imam mnogo pametnija posla...

moraju ljudi nešto jesti, a ja im dođem kao hrana...Smile
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica

Female

PostajNaslov: Re: Jučer...   2016-10-24, 00:27

Sumrak je napisao/la:
sam čuo da me blate, pljuju, rugaju se itd. da sam bezosjećajan itd. de nemam pojma što je to čovjek itd. uglavnom sam po toj nekoj priči, dno dna...nešto najgore što postoji...
..Smile
Jos samo da im das do znanja da te to ne dira ako te ne dira tj da ih stavis na ignor a ne da se osvrces komentarima ....jer to i zele ...kakav si to znaju tebi bliske osobe a oni koji nagadaju i blate ljude bez poznavanja njima je to na cast a hrana im je to sto obratis paznju i das im na znanje da ih pratis .....zato ako si se promijenio ne znam zasto ih spominjes Smile

juce mi bio tezak dan

[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-poe
Sumrak
VIP član

Male
Aquarius Horse

PostajNaslov: Re: Jučer...   2016-10-24, 11:00

Blizanka je napisao/la:

..Smile
zato ako si se promijenio ne znam zasto ih spominjes Smile

teme ja jučer i što je kao jučer bilo...radi se o tome da sam to čuo i to je vijest...a, reagirao nisam i niti ću... Smile e, to je ta promjena... ;)

sam imao jedan razgovor s jednom osobom koja me jako iznenadila u + smislu...znao sam i od ranije da je takva osoba, ali jedno je razgovor u 4 oka... kafa
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Jučer...   2016-10-24, 11:24

Jučer   sam  bila  u  šetnji   i  to  jako  lipoj
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član

Male
Aquarius Horse

PostajNaslov: Re: Jučer...   2018-04-19, 15:56

jučer i prekjučer sam bio na jednom forumu i vidio da članovi mogu uskrsnuti... Laughing ispišu se s foruma i nakon par dana ili tjedana opet upišu na isti taj forum s istim nickom... Laughing
koma živa... Laughing
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica

Female

PostajNaslov: Re: Jučer...   2018-06-28, 12:22

Sam potrosila vise nego sam planirala

[Vrh] Go down