Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama

Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi

Početna stranicaFAQRegistracijaLogin

Share | 

Jučer...

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Sumrak
VIP član

Male
Aquarius Horse
Broj postova : 36562
Godine : 51
Datum registracije : 31.03.2011

PostajNaslov: Jučer...   3/29/2014, 16:02

First topic message reminder :

opišimo tu ukratko što nam se jučer desilo ili nas impresioniralo... Smile 

mene opet moja susjeda baba upitala jesam li živ jučer... Laughing 

budem joj reko da dođe na RELAX... Laughing 
[Vrh] Go down

Autor/icaPoruka
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Jučer...   10/25/2014, 23:23

jučer mije dan bio lud,a  danas   još luđi  gdje i do kud  sam sve  bila i završila 
i kupila si  za angine  vodicu  joj joj  Laughing  luda sam
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član

Male
Aquarius Horse

PostajNaslov: Re: Jučer...   10/26/2014, 00:52

nije baš jučer bilo, ali nema vze opisati ću što mi se desilo...odem kod Urologa zbog bubrega...točnije na snimanje i gledanje da li ima kamenca još...i po uputu liječnika morao sam da odem na snimnje, tj. Roentgen...i odem ja tamo, čekam nekih 15min ispred ulaza za snimanje...kad izađe med.sestra, nekih 30-40g...smije s ei pita jesam li ja sumrak, jesam...kaže mi da se skinem u gaće i da legnem na onaj stol za snimanje...legenem ja tako...pita me tko sam ,ovo, ono...odgovaram ono mehanički...reče mi da mora da crta po mom stomaku penkalom, neka polja za snimnje...ok, kažem ja...i ono šutim i gledam u onu lampu iznad glave ko debil..a, ona se smije...i kaza mi da mi mora krv vaditi i neko čudo priključiti poput infuzije...dobro, kažem ja...uze iglu i dođe do mene i pita bojim li se i smijem li gledati, rekoh ne...nasmija se i kaza, da ih 70% muških se boji i izvrne kod vađenja krvi...samo sam šutio na to...izvadi ona meni krvcu i opet šara po stomaku i rukama po meni...ja samo kontam u sebi, kad će me pustiti...i kaza sad će snimanje, izađe iz sobe i poče ono čudo po meni da šara...samo neki klinac sjeva...to je trajalo možda 10min samo snimanje...izađe ona i reče da je gotovo i da se mogu obući...odem ja u kabinu i taman se obukao, samo postole još...kad ulijeće sestra opet...eto ispričava se kad me snimala nije nešto upalila, pa ništa od toga...pa da se skinem i legnem...aj, reko dobro...opet ja na onaj stol u gaćama...i ona sa penkalom po meni i rukom, šara li šara...ja i ne gledam što šara...radi žena svoj posao...i napokon snimi ona mene kako treba...zahvaljuje se jako i smješka...kontam koji se klinac smije...i odem ja da se obučem i dok sam oblačio potkošulju skužim da mi je na stomaku leptira nacrtala...e, rekoh svašta...došao na pregled,a izašao kao model...Laughing
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član

Male
Aquarius Horse

PostajNaslov: Re: Jučer...   10/29/2014, 10:07

jučer je opet moja susjeda imala raspravu sa svojim 16-im sinom...ne bih ja to ni znao naravno da nije rasprava bila kao u kaubojskom salunu...galama i sve leti po kući...i tako svaki dan...iskreno nije prijatno slušati...mada po zadnjim svađama neće me čuditi ako ubije mater...droga je svoje učinila, mater ima novog momka, ovaj pravi sranja po školi i svuda...par puta ga je policija dovodila i odvodila...tako da me ne može ništa iznenaditi u vezi njih...jedino je vriska jučer bila jača nego obićno, njena, pa sam čak pomislio, evo ga, otišla mu pamet...da se petljam nije moje i samo bih ispao debil...ovako slušam ih i čekam samo kad će se završiti ta njihova rasprava... kafa
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Jučer...   12/9/2014, 10:41

jučer  sam se molila 
 danas  se ne molim   danas  vičem  Laughing Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član

Male
Aquarius Horse

PostajNaslov: Re: Jučer...   12/10/2014, 09:18

odem u dućan, obavim tu kupovinu i dok sam vraćao ona kolica spazim mrtvog goluba na parkingu...ljudi ga obilaze, auta isto, neko ja malo i zakaći...vratim ta kolica i pitam se u sebi što mu je bilo...a, pogled mu je bio sretan...samo ta sreća nije dugo trajala...gledam onu masu koja ide i vidi i ne vidi ga...i pitam se istog momenta, jesmo li ljudi ili roboti...nisam puno razmišljao, uzmem rukavice iz auta i odem do goluba, kleknem i podignem ga...ispod sve krvavo...očistim to i odnesem ga na travnjak da se ne gazi po njemu i ne vozi preko njega...dok sma to radio, neki su trubili, jer sam im čućnuo na sred parkinga...nisam se ni obazirao...uradio što sam naumio i to je sve...
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Jučer...   12/19/2014, 16:28

spavala  cijeli dan  po  danu   zamotana u  dvije deke
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član

Male
Aquarius Horse

PostajNaslov: Re: Jučer...   6/7/2015, 11:07

jučer, a i danas sam se sjetio jednog događaja koji se odigrao prije 4g na jučerašnji i današnji datum...i boje naranđaste tada... kafa
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član

Male
Aquarius Horse

PostajNaslov: Re: Jučer...   6/8/2015, 10:25

e, jučer sam sreo nakon dužeg vremena bivšu susjedu Brazilijanku...Smile bomba prava žena, ima oko 40g...linija ko avion...dvoje djece izrodila, kčer joj studira, ali ona je bolja od kčeri...Laughing ispričali se ono baš...Smile
[Vrh] Go down
Otelo
Ljubitelj foruma

Male
Leo Buffalo
Broj postova : 5499
Godine : 57
Datum registracije : 10.05.2012

PostajNaslov: Re: Jučer...   6/8/2015, 19:14

Juce i prekjuce bio na Vrhu Ponikva..to je ogranak lanca Osogovskih planina u istocnoj MKD..
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica

Female
Gemini Broj postova : 77916
Godine : 168
Datum registracije : 21.01.2009

PostajNaslov: Re: Jučer...   6/9/2015, 11:05

Jucer konacno zavrsila jednu narudbu danse

[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-poe
Sumrak
VIP član

Male
Aquarius Horse

PostajNaslov: Re: Jučer...   6/9/2015, 11:51

Blizanka je napisao/la:
Jucer konacno zavrsila jednu narudbu danse

oćel na ba biti repa, da ne bude ko s onom mjesečnicom... Laughing Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica

Female

PostajNaslov: Re: Jučer...   6/9/2015, 12:22

S kojom mjesecnicom .. hmmm a sto se tice repa bilo je iz ruke u ruku i jos bilo pride jer je musterija zadovoljna jako veseli

[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član

Male
Aquarius Horse

PostajNaslov: Re: Jučer...   6/9/2015, 12:27

Blizanka je napisao/la:
S kojom mjesecnicom .. hmmm a sto se tice repa bilo je iz ruke u ruku i jos bilo pride jer je musterija zadovoljna jako veseli

e, dok ga Ti vala ušaltaš, Riječanka će dotle grah skuhati... Laughing Laughing Laughing

Lune=mjesec...kontaš sad... ;) Smile
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica

Female

PostajNaslov: Re: Jučer...   6/9/2015, 12:54

ahaa nasa bivsa clanica Luna ;) ma ja na takve prevarante zaboravila Laughing to su ti oni netovski prevaranti ono prijatelj ..dobra dusa dok ne uspije sta da te prevari pa bio sta ...izgubi obraz za sicu jadni su Smile

a Rijecanka ne kuha grah na ovoj vrucini ona samo spagete kuha Laughing

[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Jučer...   6/11/2015, 10:40

rastavili mi  auto na  sto  dijelova  pa  za popizditi 
e  a  danas   ga    trebaju sastaviti   bogami   biti  će to lijep  račun   izgleda  facepalm
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član

Male
Aquarius Horse

PostajNaslov: Re: Jučer...   6/11/2015, 20:37

nije bilo Bog zna što zanimljivo...dan ko dan...jedino nisam mogao na poštu jer je štrajkuju još...taman kad je željeznica prestala, sad ovi krenuli...a, vrtići odavno štrajkuju...kafa
[Vrh] Go down
Nastasja Filipovna
Zagrijao tipkovnicu

Female
Aquarius Dog
Broj postova : 463
Godine : 48
Datum registracije : 19.04.2015

PostajNaslov: Re: Jučer...   6/11/2015, 21:35

jučer me zaustavio pandur..ja na bicikli, naravno u prekršaju, jer zbog velike bauštele, a uske uličice koja je bila zakrčena kamionom, morali smo na trotoar..ali kako mi se žurilo nisam sišla s bicikle pa je gurala, nego vozila dok mi u susret nije došao jedan biciklist i dao mi znak da siđem..ja pogledam naprijed, a tamo panduri zaustavljaju bicikliste..zaustavio je jedan i mene, pita znam li zašto me zaustavio..pravim se da nemam pojma..cerekalo
traži iskaznicu, i onda kad je pročitao gdje sam rođena pitao nije li ljepše u mom rodnom gradu i šta uopće radim tu..naravno da je bio u mom kraju na ljetovanju, pričali smo tako o godišnjem, gdje se ide ovog ljeta, i bla, bla..nije me kaznio..izvuklo me mjesto rođenja..cerekalo
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Jučer...   6/12/2015, 08:41

popravili  auto račun tisuću i tristo kn za pločice nove  Smile pa  fino   mislila sam  da će i više   jer  je ručna  isključila se   da  kad je majstora  pun šipak  što pravih, a  što  falših  pa sve  znaju  facepalm
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član

Male
Aquarius Horse

PostajNaslov: Re: Jučer...   6/12/2015, 09:12

jučer sam razmišljao o jednom datumu, datumu za koje me vežu 2 osobe...i to osobe koje su duboko u srcu, nemaju te osobe ništa zajedničko, sem mene koji misli na njih, ali eto igrom slučaja taj ih datum veže...iako sam tog datuma jednu osobu zadnji put vidio uživo u životu...bila je to mater...tužni
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član

Male
Aquarius Horse

PostajNaslov: Re: Jučer...   6/13/2015, 21:48

eto jučer je odigrana famozna utakmica "duhova" i što bi na kraju...pa bi to da su ljudi iz UEFA-e primjetili da je Hausmeister kad je kosio travu na Poljudu  zajebo se i nije dao žmigavac i zbog te greške pokosio je travu u obliku kukastog križa...jbg. odkuda je čoek znao na što će izaći...i eto sad je cijela frka oko te trave...umjesto da budu sretni da ja nisam kosio, bilo bi svega na toj travi...Laughing i sad će UEFA da kazni Hausmeister-a oduzimanjem vozačke za kosilicu na godinu dana...Laughing
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član

Male
Aquarius Horse

PostajNaslov: Re: Jučer...   6/29/2015, 18:01

sam se vratio sa dugog i najtužnijeg puta...put dug 5000km posut tugom i nićim više sem nje...sam razlog puta je bio od sebe tužan+druge stvari koje su ga pratile...opet je razlog bila SMRT..samo ovaj puta SMRT me probudila i to dobro...mada o njoj neću pisati puno...možda nekom drugom prilikom, tko zna...kafa
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Jučer...   8/31/2015, 16:49

imala sam  jako jako  zanimljive goste
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član

Male
Aquarius Horse

PostajNaslov: Re: Jučer...   9/12/2015, 21:51

jučer mi rekoše na poslu da mi radni kolega ima drugu, tj. fura sa nekom i pitaju me da li ja znam koja je itd. pitam ih odkuda im to...oni mi rekoše, pa u zadnje vrijeme svaku drugu smjenu ranije izađe + na mobilnom visi...iako nije nikada visio do sada...čak ga nije ni imao...ja im samo kazah, moguće je sve...njegova stvar...niti bih mu to komentirao...a, i da kaže osobno meni, samo bih kazao, to je tvoje i mene ne zanima...samo moram da priznam da su ove kolege što su mi kazali za to, donekle u pravu...jer ponašanje mu je čudno itd. a, znamo se 25g...i nagle su promijene...samo ja se ne petljam u tuđi pv. imao tko 1-u ili 100, njegova ili njihova stvar...kafa
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Jučer...   6/19/2016, 17:31

kupila  kupači  Laughing Laughing Laughing Laughing  i  rekli  su  mi  da  sam baba  prava  Laughing Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član

Male
Aquarius Horse

PostajNaslov: Re: Jučer...   6/27/2016, 18:31

sam nažalost čuo jednu tužnu vijest...da je sa jednog foruma Admin-ka izgubila bitku s bolešću...nisam odmah povjerovao, mlada osoba itd. ali nažalost je istina...okrutni život, što drugo da kažem...na neki način me ta vijest vratila tu na forume...iako sam se maknuo s njih iz pv. razloga...velike promjene u pv. životu itd. plus prije par tjedana doživio nesreću na poslu...ali to kad sam jučer od kolege čuo, nisam mogao da sućut ne izrazim...i tako sam se ponovno vratio na forume...kafa
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Jučer...   

[Vrh] Go down

Jučer...
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next