Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama

Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi

Početna stranicaFAQRegistracijaLogin

Share | 

Mladići polomili kosti ženi od 70 godina

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster
Broj postova : 88138
Godine : 36
Datum registracije : 24.09.2008

PostajNaslov: Mladići polomili kosti ženi od 70 godina   2012-07-21, 14:37

Dvojica za sada nepoznatih mladića napala su i teško ozlijedila 70-godišnju S. B. ispred hotela Meteor u Makarskoj. Dvojac koji očevici opisuju kao dva mladića u kratkim bermudama, goli do pasa, napali su sedamdesetogodišnju bakicu iz Makarske, polomili joj tri rebra i lopaticu te pobjegli.

Ženi su u pomoć priskočili recepcionari iz hotela i obližnji radnici koji su pozvali hitnu pomoć.

Zbog težih ozljeda, prebačena je na traumatologiju KBC-a Split, a policija je započela kriminalističko istraživanje pregledavajući hotelske nadzorne kamere koje snimanju cijeli parking.

Makarski policajci uhvatili su dvojicu mladića, 19-godišnjeg Petra B. i 23-godišjeg Armina S. koji su jučer ispred hotela Meteor u Makarskoj napali i teško ozlijedili 70-godišnju Stanu B. Slomili su joj tri rebra i lopaticu.

Mladići, kako neslužbeno doznajemo, nisu imali namjeru ženu opljačkati već joj 'dati do znanja' kako mora promijeniti ponašanje. Stana B. navodno je poznata po incidentnom ponašanju, vikanju, vijeđanju, pa je nekoliko puta i prijavljena zbog narušavanja javnog reda i mira. Stana B. je hospitalizirana na Odjelu traumatologije u splitskoj bolnici, a Petar B. i Armin S. zaradili su kaznene prijave zbog nanošenja teških tjelesnih ozljeda.

tportal

Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Kikica
VIP član

Female
Taurus Goat
Broj postova : 45015
Godine : 38
Datum registracije : 04.03.2009

PostajNaslov: Re: Mladići polomili kosti ženi od 70 godina   2012-07-21, 16:10

Kakve veze ima što je poznata po incidentnom ponašanju ako nikoga nije ozlijedila, po koliko ludaka ima po ulici u svakom gradu, selu, pa ih nitko ne tuče odnosno " ne da znanja da mora promijeniti ponašanje". I sve se bojim da je to bio nekakav mrga od 190cm i 130 kg da bi se usudili njega učiti pameti. Vojska svima njima fali čini se meni, da ih oni tamo malo pritegnu i nauče pameti, kad ih to nisu naučili doma balavci jedni popišani.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster
Broj postova : 88138
Godine : 36
Datum registracije : 24.09.2008

PostajNaslov: Re: Mladići polomili kosti ženi od 70 godina   2012-07-21, 19:25

Takvih stvari je puno u Dalmaciji - iz jednostavnog razloga, to je po mentalitetu i odgoju najzaostalija hrvatska regija.

Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
ruki2
Početnik
Početnik

Female
Libra Tiger
Broj postova : 13
Godine : 54
Datum registracije : 28.09.2012

PostajNaslov: Re: Mladići polomili kosti ženi od 70 godina   2012-09-29, 01:04

mi smo temperamentni,po cemu smo najzaostalija regija?Ža mi je sta nemogu pustiti parlatinu jel bi ispalo vridjanje,ali mi dalmatinci imamo kulturu te se necu spustati na vas nivo.Ponosni smo na nas mentalitet i temperament jel nismo niciji uvlakaci i srcani smo,nebojimo se nikoga,kako muski tako i zenske,a koliko po kronici ima ubistava,pretucavanja,kradjai ostalih stvari po vasim zupanijama?
[Vrh] Go down
ruki2
Početnik
Početnik

Female
Libra Tiger
Broj postova : 13
Godine : 54
Datum registracije : 28.09.2012

PostajNaslov: Re: Mladići polomili kosti ženi od 70 godina   2012-09-29, 01:10

PA BRATE STA DOLAZITE KOD NAS NA MORE AKO SMO ZAOSTALI?ja nezivim od turizma,dapace neradim,ali tamo di mi neodgovara i neidem,tako i vi,niko vas niti zove niti tira..............
[Vrh] Go down
ante0302
Početnik
Početnik

Male
Aquarius Dog
Broj postova : 2
Godine : 34
Datum registracije : 29.09.2012

PostajNaslov: Re: Mladići polomili kosti ženi od 70 godina   2012-09-29, 07:56

Debili defektni.Doći će i oni u 70-te.A kako se ono kaže : Sve se vraća , sve se plaća.
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica

Female
Gemini Broj postova : 78146
Godine : 167
Datum registracije : 21.01.2009

PostajNaslov: Re: Mladići polomili kosti ženi od 70 godina   2012-09-29, 16:10

ruki2 je napisao/la:
mi smo temperamentni,po cemu smo najzaostalija regija?Ža mi je sta nemogu pustiti parlatinu jel bi ispalo vridjanje,ali mi dalmatinci imamo kulturu te se necu spustati na vas nivo.Ponosni smo na nas mentalitet i temperament jel nismo niciji uvlakaci i srcani smo,nebojimo se nikoga,kako muski tako i zenske,a koliko po kronici ima ubistava,pretucavanja,kradjai ostalih stvari po vasim zupanijama?

mada bi svaki komentar bio suvisan na ovo sto ti iznosis jer ovim stavom opravdavas po meni da dvojica momaka pretuku staricu jer pobogu vi ste temperamentni i srdacni ... hvala Bogu pa nismo svi isti tako i u Dalmaciji se nade po neko dobar tj ko nije samo svoj i toliko temperamentan .. ;)

[Vrh] Go down
http://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-poe
Kikica
VIP član

Female
Taurus Goat
Broj postova : 45015
Godine : 38
Datum registracije : 04.03.2009

PostajNaslov: Re: Mladići polomili kosti ženi od 70 godina   2012-09-29, 16:15

ruki2 je napisao/la:
PA BRATE STA DOLAZITE KOD NAS NA MORE AKO SMO ZAOSTALI?ja nezivim od turizma,dapace neradim,ali tamo di mi neodgovara i neidem,tako i vi,niko vas niti zove niti tira..............

Pardon, ali more nije vaše, ili je možda zbilja nisam dobro čula na zemljopisu možda je to zbilja Dalmatinsko more, a ne Jadransko. A možda bi trebali vas pitati, gdje ćemo mi umočiti svoje noge ili vas pitati dali smijemo u more uskočiti i doći dolje.
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Mladići polomili kosti ženi od 70 godina   

[Vrh] Go down

Mladići polomili kosti ženi od 70 godina
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Datum početka školske godine
» Početak nove školske godine!