Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama

Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi

Početna stranicaFAQRegistracijaLogin

Share | 

Policajci išamarali djevojku

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster
Broj postova : 88138
Godine : 36
Datum registracije : 24.09.2008

PostajNaslov: Policajci išamarali djevojku   2012-07-17, 14:25

Policajci su bez pitanja išamarali djevojku pretpostavljajući da su ona i njezin brat iz obližnje samoposluge u centru Kragujevca ukrali salamu i kobasice. No, ispostavilo se da su krivo mislili...

Jureći kradljivce salame i kobasica po Kragujevcu, srpski policajci su u subotu oko 19 sati zaustavili na ulici 26-godišnju Jovanu Jovanović i njenog dvije godine starijeg brata Nikolu i verbalno i fizički ih maltretirali, prenosi Blic.

Naime, dok su čekali taksi u centru grada, ispred studentice i njenog brata zaustavila se "marica". Izašao je policajac, Nikoli je skinuo i bacio ruksak, a djevojci je udario šamar, uz povike: "Što mi se smiješ, gusko jedna."

"Kada je brat pitao zašto mu tuče sestru, on mi je udario još jedan šamar. A onda su nas zajedno poveli do samoposluge koja je u prizemlju našeg nebodera. Gledaju susjedi s prozora, promatraju nas radnici koji popravljaju parking, a mene sram. Izašao je trgovac i kaže da nismo mi ti koji su krali salamu i kobasice. Policajci su nas onda pustili kao da nije bilo ništa. Od bruke i sramote ne znam gdje ću, nikada nitko iz naše obitelji nije bio lopov. I taksist koji je došao bio je u čudu", priča Jovana Jovanović.

Jovana je podnijela kaznenu prijavu protiv policije, a policajac će svakako odgovarati jer su kamere iz samoposluge u kojoj se dogodila krađa sve zabilježile, a pravi kradljivci hrane su uhićeni.

Načelnik Policijske uprave u Kragujevcu Ivan Đorović izjavio je da je "jasno da je došlo do grube greške prilikom intervencije".

Policajac privremeno udaljen iz MUP-a

"Policajac je reagirao na takav način zato što je trgovac dao opis kradljivaca koji je bio sličan Jovani i njenom bratu. Ispostavilo se da su hranu iz prodavaonice krali djevojka i momak približno istih godina. To našeg policajca nikako ne opravdava i zato oni trebaju podnijeti pritužbu na rad policije odmah i mi ćemo kazniti sve koji nisu radili onako kako treba", kaže Ivan Đorović.

Također, načelnik kragujevačke policije donio je rješenje o privremenom udaljenju iz MUP-a dotičnog policijskog službenika do okončanja disciplinskog postupka.

Danas.hr

Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
BlueLady
Totalno relaxiran

Female
Broj postova : 1358
Datum registracije : 12.07.2012

PostajNaslov: Re: Policajci išamarali djevojku   2012-07-17, 16:32

Ovo me uopšte ne čudi.
Policija je u poslednje vreme postala baš bahata i bezobrazna.
Mnogi bi rado i spavali sa ''lopovkama'',posebno graničari.
[Vrh] Go down

Policajci išamarali djevojku
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.