Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama

Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi

Početna stranicaFAQRegistracijaLogin

Share | 

Muškarci griješe u poslovima kada misle da ih žene posmatraju

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica

Female
Gemini Broj postova : 78153
Godine : 167
Datum registracije : 21.01.2009

PostajNaslov: Muškarci griješe u poslovima kada misle da ih žene posmatraju   2012-04-30, 13:50

Holandski istraživači su otkrili da muškarci lošije obavljaju kognitivne zadatke ukoliko misle da ih žene posmatraju. Naučnici su testirali muškarce i žene takozvanim Stroop testom za kognitivne funkcije, koji je u obliku kartica sa raznim prikazima i bojama.
Ispitanici su rješavali testove dva puta, jednom kada su vjerovali da su sami, a drugi put kad im je rečeno da ih neko suprotnog pola posmatra putem web kamere.

Rezultati testova koje su radile žene su bili nepromijenjeni. Međutim, kada su muškarci rješavali test, uradili su ga lošije kada su mislili da ih žene posmatraju, prenosi portal Gizmodo.

Naučnici vjeruju da je većina razmišljanja muškaraca vezana za spolne odnose i za društveni status.

Istraživači su također pretpostavili da je većina muškaraca koncetrisana na to da impresionira žene i to radi potencijalnog spolnog odnosa, što ih navodi da nekada griješe.

(Sarajevo-x.com)

[Vrh] Go down
http://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-poe
Luna2
Ljubitelj foruma

Female
Virgo Snake
Broj postova : 4319
Godine : 40
Datum registracije : 01.12.2012

PostajNaslov: Re: Muškarci griješe u poslovima kada misle da ih žene posmatraju   2013-01-05, 20:07

Nije valjda da ih strah žena hmmm
[Vrh] Go down
Sumrak
Moderator
Moderator

Male
Aquarius Horse
Broj postova : 36470
Godine : 50
Datum registracije : 31.03.2011

PostajNaslov: Re: Muškarci griješe u poslovima kada misle da ih žene posmatraju   2013-03-23, 08:41

moguce je da grijese...mada iskren da budem kada radim nesto ne volim ni da mi je Bog iznad glave...ne da cu pogrijesiti, nego ko da mi zube broji...zene su mozda cak i bolje u tim stvarima od muskih...ako nista komotnije su...
[Vrh] Go down
na7alia
Totalno relaxiran

Female
Leo Goat
Broj postova : 1508
Godine : 38
Datum registracije : 21.11.2012

PostajNaslov: Re: Muškarci griješe u poslovima kada misle da ih žene posmatraju   2013-03-23, 19:38

E pa onda sam ja po ovome striček a ne teta, tj. "većina mojih razmišljanja su vezana za spolne odnose i za društveni status." Laughing

P.S. Tko se uopće osjeća lagodno kada ga netko iz nekog kutka proučava kao mladog majmuna? cerekalo

[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Muškarci griješe u poslovima kada misle da ih žene posmatraju   

[Vrh] Go down

Muškarci griješe u poslovima kada misle da ih žene posmatraju
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.