Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama

Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi

Početna stranicaFAQRegistracijaLogin

Share | 

"Travu" uzgajao zbog nesanice, strahuje kako će spavati zatvoru

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster
Broj postova : 88138
Godine : 36
Datum registracije : 24.09.2008

PostajNaslov: "Travu" uzgajao zbog nesanice, strahuje kako će spavati zatvoru   2012-04-14, 19:04

Pristalice legalizacije marihuane u medicinske svrhe ispratili su večeras u zagrebački Remetinec na služenje jednogodišnje kazne zatvora Marka Dujmovića (31) iz Križevaca. Njegovu zatvorsku kaznu, koju je zaradio još 2010. godine zbog uzgoja 24 stabljike indijske konoplje, potvrdio je i Vrhovni sud iako se Dujmović žalio pravdajući ovaj uzgoj potrebom liječenja depresije, anskioznosti i nesanice od kojih godinama pati.

- Nisam narkoman niti prodavač droge, imam konkretne zdravstvene tegobe, a posebice se pribojavam nesanice tijekom odsluženja zatvorske kazne, izjavio je za Večernji list Dujmović. Dodaje kako ga je policiji prijavila bivša supruga koja je na balkonu uočila nelegalno uzgojene biljke. Potporu Dujmoviću iskazala je stranka Zelena lista te udruga Zeleni svijet koji su ujedno pozvali Vladu na legalizaciju marihuane u medicinske svrhe, slično praksi, ističu, koju imaju mnoge države Europske unije.

- Podnijeli smo Ustavnom sudu nekoliko zahtjeva za ocjenu ustavnosti Zakona i pravilnika koji brane legalizaciju marihuane u medicinske svrhe, a koncem ovog mjeseca organiziramo i veliki simpozij na tu temu, najavio je Vladimir Štimac, predsjednik udruge Zeleni svijet.

Darko Stošić, glavni tajnik Zelene liste, poručio je kako odgovorni u Hrvatskoj moraju imati više sluha za oboljele koji spas od svojih zdravstvenih sloboda vide u korištenju marihuane.

- To nisu teški narkomani niti dileri droge, već bolesnici kojima je marihuana lijek poput Dujmovića koji je unatoč tomu zaradio zatvorsku kaznu, istaknuo je Stošić koji je također došao u Remetinec izraziti potporu legalizaciji ovog opijata u medicinske svrhe.

Izvor

Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Kikica
VIP član

Female
Taurus Goat
Broj postova : 45015
Godine : 38
Datum registracije : 04.03.2009

PostajNaslov: Re: "Travu" uzgajao zbog nesanice, strahuje kako će spavati zatvoru   2012-04-15, 16:20

..heheh neka traži da mu tv stave u čeliju, zna dobro televizija uspavati Laughing
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster
Broj postova : 88138
Godine : 36
Datum registracije : 24.09.2008

PostajNaslov: Re: "Travu" uzgajao zbog nesanice, strahuje kako će spavati zatvoru   2012-04-15, 16:31

Dobar savjet. Laughing

Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
ruki2
Početnik
Početnik

Female
Libra Tiger
Broj postova : 13
Godine : 54
Datum registracije : 28.09.2012

PostajNaslov: Re: "Travu" uzgajao zbog nesanice, strahuje kako će spavati zatvoru   2012-09-29, 00:51

sinjorina Kikice,mozda da ste bili u buksi di je on sada nebi davali takve komentare,zalosno je sto su ga zatvorili zbog toga,a on kad izadje sigurno nece postati bolji covik nego sta je,vec ce ga poduci na koji nacin uzgajati je,a da ga neuhvate.Uz to tv svaka soba ima ali ograniceno gledanje,tako da vas komentar i nije toliko za smijanje...............
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član

Female
Taurus Goat
Broj postova : 45015
Godine : 38
Datum registracije : 04.03.2009

PostajNaslov: Re: "Travu" uzgajao zbog nesanice, strahuje kako će spavati zatvoru   2012-09-29, 16:09

Hahah pa iskreno tako me baš briga kako je njemu u buksi, sam se do nje doveo nisam mu ja pripomogla. I izvini, ali čisto sumnjam da eto samo ga uhvatili s tih 24 biljčica i završio je u zatvoru. Kod nas isto ima i preprodavača i uzgajivača, pa završe u zatvoru tek kada potroše sve opomene, tj kada se zbog istih ili sličnih kažnjivih djela nađu nekoliko puta na sudu. I uvijek ista priča svi to rade u medicinske svrhe, trebali bi nešto novo izmisliti, to več i vrapci na grani znaju.
A ako sam zbilja pogriješila i on je to eto radio čisto radi medicinske svrhe i drugima nije prodavao več dijelio, onda moja greška i ja se ispričavam zbog smijeha.
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica

Female
Gemini Broj postova : 78146
Godine : 167
Datum registracije : 21.01.2009

PostajNaslov: Re: "Travu" uzgajao zbog nesanice, strahuje kako će spavati zatvoru   2012-09-29, 16:28

ma daj Kikice ...kako pogrijesila cisto sumnjam ...pa kad bi svi se lijecili tj sadili indijsku konoplju koji ne mozemop spavati ..koji smo anksiozni ...depresivni a bome i mnogi koji imaju uzasne bolove...mislim da ne bi nigdje nicala trava nego samo indijska konoplja ...i pustimo te price o uzgoju u medicinske svrhe ...prvo po meni to nije lijecenje nego nacin da za trenutak zaboravis na te stvari s kojima se ne znamo nositi ...ako zelimo se lijeciti zna se kako se lijeci imas lijekove..imas radionice i u biti trebas biti sam svoj lijecnik zabavit se korisnim stvarima ..raditi ..imati hobi ..citati ....ta stanja jesu teska al ako zelimo se izvuc iz toga i akd krenemo onda shvatimo da je samo krenuti bilo tesko aostalo sve samo dolazi ...
a tv u sobama .... ne znam da li ima svaka celija ...ako ima ja bih im oduzela ..zatvor izgleda danas sluze za to da malo odmore od svega pa kad izadu da mogu odmorni krenuti ponovo za poslom ......

[Vrh] Go down
http://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-poe
Sponsored content

PostajNaslov: Re: "Travu" uzgajao zbog nesanice, strahuje kako će spavati zatvoru   

[Vrh] Go down

"Travu" uzgajao zbog nesanice, strahuje kako će spavati zatvoru
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» SRETAN ROĐENDAN, MIH!
» Početak školske godine