Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama

Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi

Početna stranicaFAQRegistracijaLogin

Share | 

Da li bi ikada u "facu" nekome sa foruma rekli da je dosadan

Go down 
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica

Female
Gemini Broj postova : 77896
Godine : 168
Datum registracije : 21.01.2009

PostajNaslov: Re: Da li bi ikada u "facu" nekome sa foruma rekli da je dosadan   2009-06-02, 23:11

u pocetku mozda s nekim ogovarala.. ne u smislu ogovarala nego iznjela svoje misljenje da vidim da li sam nesto umislila ..ako bi i ta osoba imala isto misljenje...onda bi rekla direktno ...toj osobi preko pp da je naporan i da otkaci... Smile

[Vrh] Go down
http://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-poe
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Da li bi ikada u "facu" nekome sa foruma rekli da je dosadan   2009-06-02, 23:11

mislim da bih rekao nekome da je dosadan....
ali, stvar je što je ovaj forum okupio fer i korektne ljude, tako da nemaš kome to reći...
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Da li bi ikada u "facu" nekome sa foruma rekli da je dosadan   2009-06-03, 11:38

Mrzim tračanje i ogovaranje kako u RL, tako i na forumu. Ja ako mi neko ne paše baš smanjim komunikaciju s tom osobom ili je potpuno prekinem. No, kako ja imam čelične živce (inox cerekalo: ) rijetko se dogodi da nekoga ne mogu prihvatit takav kakav je.
Na forumu nisam imala loših iskustava Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Da li bi ikada u "facu" nekome sa foruma rekli da je dosadan   2009-06-04, 14:09

Ne,nisam rekla niti li bih rekla,jedino baš da i kad bih smanjila komunikaciju da je netko i dalje naporan u tom slučaju bih rekla,ovdje sam da se zezam,a ne da me tlače koje kakve budale,a sad na ovom forumu ni nema takve osobe da ne mogu s njom ili da mi ne paše tipkanje s istom.
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica

Female

PostajNaslov: Re: Da li bi ikada u "facu" nekome sa foruma rekli da je dosadan   2009-06-04, 14:51

boze kako smo svi fini na ovom forumu ...kako se svi volimo ljubav big hug ako mi nadete jos jedan slican forum da se svi ovako podnose ...castim vas dva dana... ljubi

[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Da li bi ikada u "facu" nekome sa foruma rekli da je dosadan   2009-06-04, 16:01

pa nikad ne bi rekla direktno u facu, al po mojim postupcima bi se to primijetilo...
aa za to nema potrebe i mislim da neće ni biti...
svi su ok ovdje i niko me nije ni povrijedio ni uvrijedio nečim da bih to morala raditi Smile
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster
Broj postova : 87726
Godine : 37
Datum registracije : 24.09.2008

PostajNaslov: Re: Da li bi ikada u "facu" nekome sa foruma rekli da je dosadan   2009-06-24, 22:36

Uvjek sam direktan, u svim oblicima komunikacije, ne volim okolišanje ni glumu, kažem ono što mi ne odgovara.

Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Da li bi ikada u "facu" nekome sa foruma rekli da je dosadan   2009-06-25, 21:59

interesantno... svi fini... Smile
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Da li bi ikada u "facu" nekome sa foruma rekli da je dosadan   2009-06-26, 14:53

Da korny, kao da smo iz Finske! cerekalo:

Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Da li bi ikada u "facu" nekome sa foruma rekli da je dosadan   2009-06-26, 18:31

svatko je zabavan na svoj način barem meni što se forumaša tiče pa nema potrebe da nekom velim inače bih rekao što mislim da za to postoji razlog Smile
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica

Female

PostajNaslov: Re: Da li bi ikada u "facu" nekome sa foruma rekli da je dosadan   2009-06-26, 18:34

daj malo za promjenu ...evo vam u facu...dosadni ste sviiiiiiiiiii ......... looool looool looool looool looool

[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Da li bi ikada u "facu" nekome sa foruma rekli da je dosadan   2009-06-27, 00:17

blizanka je napisao/la:
daj malo za promjenu ...evo vam u facu...dosadni ste sviiiiiiiiiii ......... looool looool looool looool looool

blizankoooooo... daj odi zuriti u sunce ili tako nešto... Laughing :;): hug2
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Da li bi ikada u "facu" nekome sa foruma rekli da je dosadan   2009-06-27, 00:24

Gdje nađe sunce u ponoč... Laughing

[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Da li bi ikada u "facu" nekome sa foruma rekli da je dosadan   2009-06-27, 00:36

ako ništa, nek upali stolnu lampu... Laughing
[Vrh] Go down
Zlatko
Totalno relaxiran

Male
Scorpio Monkey
Broj postova : 2774
Datum registracije : 15.10.2008

PostajNaslov: Re: Da li bi ikada u "facu" nekome sa foruma rekli da je dosadan   2009-06-27, 13:21

Nisam ali stigne Laughing
[Vrh] Go down
Niky
VIP član

Female
Aries Rat
Broj postova : 13609
Godine : 34
Datum registracije : 07.07.2009

PostajNaslov: Re: Da li bi ikada u "facu" nekome sa foruma rekli da je dosadan   2009-11-21, 11:56

ne bi rekla dosadan si ili dosadna nego daj bježi ostavi me na miru ne možeš na brdo bez opreme...
Za sada nitko mi nije naporan niti dosadan..ovdje smo da se zabavljamo...
[Vrh] Go down
Tea
Zagrijao tipkovnicu

Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 760
Godine : 48
Datum registracije : 01.11.2009

PostajNaslov: Re: Da li bi ikada u "facu" nekome sa foruma rekli da je dosadan   2009-11-21, 14:52

Hmmm...ne bih.Treba mi puno da baš budem direktna na forumima.Inače u životu,opet razgledam situaciju iz više kuteva i kad nemam izbora onda sam i više nego direktna.
Ali opet na neki način dam do znanja.Volim dirketnost inače kad je u dobroj namjeri...u svrhu ponižavanja...nikako...
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica

Female

PostajNaslov: Re: Da li bi ikada u "facu" nekome sa foruma rekli da je dosadan   2009-11-21, 20:41

mozda ne direktno ...ali okolokole pa na mala vrata Laughing Laughing

[Vrh] Go down
Kikica
VIP član

Female
Taurus Goat
Broj postova : 44778
Godine : 39
Datum registracije : 04.03.2009

PostajNaslov: Re: Da li bi ikada u "facu" nekome sa foruma rekli da je dosadan   2009-11-21, 21:15

..okolokole pa namala vrata
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma

Female
Cancer Rat
Broj postova : 4293
Godine : 22
Datum registracije : 31.12.2009

PostajNaslov: Re: Da li bi ikada u "facu" nekome sa foruma rekli da je dosadan   2010-01-07, 09:21

ne...jer niko nije dosadan....bar za sad
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Da li bi ikada u "facu" nekome sa foruma rekli da je dosadan   2010-01-09, 02:40

ne nikada
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Da li bi ikada u "facu" nekome sa foruma rekli da je dosadan   2010-04-14, 11:51

Obicno sta mislim to i kazem tako da bih sigurno rekla ili jednostavno ignorisala tu osobu..
[Vrh] Go down
Slatka tajna
Totalno relaxiran

Male
Capricorn Pig
Broj postova : 1529
Godine : 34
Datum registracije : 14.04.2010

PostajNaslov: Re: Da li bi ikada u "facu" nekome sa foruma rekli da je dosadan   2010-04-15, 10:23

sad mislim da i bi
čemu biti dobrica i šutiti i trpiti
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Da li bi ikada u "facu" nekome sa foruma rekli da je dosadan   2010-05-05, 22:46

Nikome zato sto mi nisu dosadni
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Da li bi ikada u "facu" nekome sa foruma rekli da je dosadan   2010-05-06, 09:33

dok mi dode zuta minuta, rekla bi
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Da li bi ikada u "facu" nekome sa foruma rekli da je dosadan   

[Vrh] Go down

Da li bi ikada u "facu" nekome sa foruma rekli da je dosadan
[Vrh] 
Stranica 1 / 6.Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» 1/43 "Istočnjaci" - kolekcija Pero
» Pontiac GTO "Royal Bobcat" (1969.) by Autoworld
» Holden HZ Sandman "Seawitch" by Auto Art