Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama

Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi

Početna stranicaFAQRegistracijaLogin

Share | 

Zadnja stvar koju vam je netko na netu slagao

Go down 
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster
Broj postova : 87726
Godine : 37
Datum registracije : 24.09.2008

PostajNaslov: Zadnja stvar koju vam je netko na netu slagao    2011-10-01, 23:32

Da "čujem"... Smile

Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Blonde
Ljubitelj foruma

Female
Pisces Tiger
Broj postova : 8265
Godine : 32
Datum registracije : 30.08.2011

PostajNaslov: Re: Zadnja stvar koju vam je netko na netu slagao    2011-10-01, 23:38

otkud znam , jel me neko i za sta slagao...nisam trazila dokaze za bilo koju informaciju a ako i jeste neka je, to je njegovo/njeno lice, a ja se ne uzbudjujem mnogo. Ja jesam dosta naivna, jer previse vjerujem ljudima, jer mi jednostavno nije jasno zasto se mora nesto lagati , ovako preko neta, jer se necemo ionako nikad sresti zar ne?Prema tome ja vjerujem svima, dok ne dokazem suprotno ;) Al sam naivna, a Laughing
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Zadnja stvar koju vam je netko na netu slagao    2011-10-01, 23:41

Nisi naivna. Smile Jel ti se kad desilo na netu da ti netko nešto piše, a da znaš da je to očita laž?

Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
Blonde
Ljubitelj foruma

Female
Pisces Tiger

PostajNaslov: Re: Zadnja stvar koju vam je netko na netu slagao    2011-10-01, 23:53

pa ne, nista sto bi moglo biti ocigledno laganje. Nisam primjetila, pretpostavljam da ih je bilo al vjerovatno dobro smisljene
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Zadnja stvar koju vam je netko na netu slagao    2011-10-01, 23:54

Imaš sreće, ja sam do sad upoznao dosta očitih lažljivaca. Smile

[Vrh] Go down
Blonde
Ljubitelj foruma

Female
Pisces Tiger

PostajNaslov: Re: Zadnja stvar koju vam je netko na netu slagao    2011-10-01, 23:57

ne znam jeli sreca ili nije al ja nisam s mnogo ljudi komunicirala preko neta, sigurno ne koliko ti, tako da se nase iskustvo na tom polju ne moze mjeriti nikako
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član

Female
Taurus Goat
Broj postova : 44778
Godine : 39
Datum registracije : 04.03.2009

PostajNaslov: Re: Zadnja stvar koju vam je netko na netu slagao    2011-10-10, 19:26

..zadnja stvar koju mi je netko s neta slagao bome ne znam, pa mislim da nisam čula laž od nekoga s neta ima tome jako dugo
[Vrh] Go down
Plamena
Zagrijao tipkovnicu

Female
Capricorn Rat
Broj postova : 471
Godine : 33
Datum registracije : 01.09.2011

PostajNaslov: Re: Zadnja stvar koju vam je netko na netu slagao    2012-04-15, 20:40

Stalno lažu Laughing
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Zadnja stvar koju vam je netko na netu slagao    2012-05-07, 22:23

Ne sjećam se...

[Vrh] Go down
Kikica
VIP član

Female
Taurus Goat
Broj postova : 44778
Godine : 39
Datum registracije : 04.03.2009

PostajNaslov: Re: Zadnja stvar koju vam je netko na netu slagao    2012-05-08, 23:13

..nemam pojma, a možda je netko napisao sretan rođendan, a mislio da bog da nogu slomila Laughing
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Zadnja stvar koju vam je netko na netu slagao    2012-05-09, 14:22

Taj je onda zbilja pametan.

[Vrh] Go down
Blonde
Ljubitelj foruma

Female
Pisces Tiger

PostajNaslov: Re: Zadnja stvar koju vam je netko na netu slagao    2012-08-03, 18:45

jos uvijek nisam provalila...a vjerovatno ima toga
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica

Female
Gemini Broj postova : 77896
Godine : 168
Datum registracije : 21.01.2009

PostajNaslov: Re: Zadnja stvar koju vam je netko na netu slagao    2013-02-20, 16:22

Mnogi nesto lazu al ne citam vise tako pozorno i ne obracam paznju jer mi i nisu nesto bog zna vazni tako da i ne razmisljam da li je i ko sta slagao

[Vrh] Go down
http://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-poe
Heroj
Totalno relaxiran

Male
Aries Dog
Broj postova : 1634
Godine : 24
Datum registracije : 24.07.2012

PostajNaslov: Re: Zadnja stvar koju vam je netko na netu slagao    2013-02-20, 16:33

Hmm... hmmm Ne znam
[Vrh] Go down
Besna_glista
Zagrijao tipkovnicu

Female
Gemini Dragon
Broj postova : 513
Godine : 54
Datum registracije : 17.02.2013

PostajNaslov: Re: Zadnja stvar koju vam je netko na netu slagao    2013-02-20, 17:51

..ma digla sam ruke od toga ,zato i nemam vishe stalni forum ,gde pishem nego se shetkam i adio..
[Vrh] Go down
najgora
Početnik
Početnik

Female
Sagittarius Tiger
Broj postova : 42
Godine : 43
Datum registracije : 13.06.2013

PostajNaslov: Re: Zadnja stvar koju vam je netko na netu slagao    2013-07-19, 16:01

Ja ratujem sama. Ne muvam se po taborima. Ne ogovaram mada volim da "čujem" po neki trač cool 
Ne očekujem ništa tako da retko ko može da me slaže.
Odakle si i kako se zoveš uopšte me zanima.
Verovatno su me lagali a da ja to i ne znam.
[Vrh] Go down
irko
Ljubitelj foruma

Male
Broj postova : 4474
Datum registracije : 10.08.2010

PostajNaslov: Re: Zadnja stvar koju vam je netko na netu slagao    2013-07-19, 17:00

uhhh ne sjecam se xD

[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član

Male
Aquarius Horse
Broj postova : 36539
Godine : 51
Datum registracije : 31.03.2011

PostajNaslov: Re: Zadnja stvar koju vam je netko na netu slagao    2014-04-19, 14:57

nije nitko nikad ništa, svi su iskreni i bili su iskreni prema meni...niti sam ih što pitao, sami su kazali i rekli da to što je kazano da je istina...ljudi se vežu za riječ, a volovi za rogove...da li sam u pravu ili ne ne znam... Smile 
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica

Female
Gemini Broj postova : 77896
Godine : 168
Datum registracije : 21.01.2009

PostajNaslov: Re: Zadnja stvar koju vam je netko na netu slagao    2014-04-20, 22:29

Ne druzim se vise sa lazljivcima  Laughing Laughing 

[Vrh] Go down
http://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-poe
Otelo
Ljubitelj foruma

Male
Leo Buffalo
Broj postova : 5499
Godine : 56
Datum registracije : 10.05.2012

PostajNaslov: Re: Zadnja stvar koju vam je netko na netu slagao    2014-04-23, 11:04

po forumima u vise od pedeset posto slucajeva cirkulisu neistine tako da prihvatam sve sto neko napise o sebi ili drugima s velikom dozom rezerve no ne prosvjedujem..
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član

Male
Aquarius Horse

PostajNaslov: Re: Zadnja stvar koju vam je netko na netu slagao    2014-04-23, 12:27

tko bi to sve pamtio...
[Vrh] Go down
Sama
Ljubitelj foruma

Female
Taurus Rat
Broj postova : 4561
Godine : 46
Datum registracije : 18.04.2014

PostajNaslov: Re: Zadnja stvar koju vam je netko na netu slagao    2014-04-28, 22:20

ne ulazim u te zamke...briga me ko što kaže
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član

Male
Aquarius Horse

PostajNaslov: Re: Zadnja stvar koju vam je netko na netu slagao    2014-06-20, 20:08

lažu sve, tak da više i ne mislim o tom...kažem samo da,da,da...lažu sebe, mene ne...a, nekima je laž duhovna hrana i to treba razumijeti...nismo isti... kafa 
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Zadnja stvar koju vam je netko na netu slagao    

[Vrh] Go down

Zadnja stvar koju vam je netko na netu slagao
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.