Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama

Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi

Početna stranicaFAQRegistracijaLogin

Share | 

Malerozni lopov: Ukrao kola sa dečakom koji je unutra spavao

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
Gost
Gost

PostajNaslov: Malerozni lopov: Ukrao kola sa dečakom koji je unutra spavao   2011-02-11, 11:06

Lopov koji je sinoć ukrao automobil u ulici Vajara Živojina Vukića na Novom Beogradu našao se u čudu kada je na zadnjem sedištu ugledao šestogodišnjeg dečaka koji je spavao!

UVIĐAJ U ULICI PERE SEGEDINCA... Policija pronašla automobil sa dečakom za pet minuta

Uplašeni kradljivac je u panici zaustavio vozilo u ulici Pere Segedinca i pobegao u nepoznatom pravcu. Dečakov otac je odmah pozvao policiju, koja je ubrzo pronašla automobil i mališana, koji je, srećom, prespavao „otmicu".
Darko S. (36) zaustavio je sinoć u 18.45 sati „sitroen C4", u kojem je vozio svog sina S. S., i ne gaseći motor istrčao do fotokopirnice. Lopov je iskoristio njegovu nepažnju, seo za volan i ukrao vozilo. Dečaka je primetio tek pošto je prešao skoro dva kilometra, pa je u panici počeo da traži mesto na kom će stati. Kada je procenio da ga niko neće primetiti, zaustavio se iza mehaničarske radnje u ulici Pere Segedinca, izleteo iz vozila i pobegao. Kako smo saznali od zaposlenih u servisu, lopov nije ni ugasio motor.
- Iza servisa se vozači često parkiraju. Nisam primetio ko je izašao iz vozila, ali mi je bilo čudno što su svetla i motor automobila i dalje bili upaljeni. Pošto sam bio zauzet nisam izlazio, a posle samo nekoliko minuta pojavile su se patrola policije i Žandarmerija. Tada sam shvatio da se nešto nesvakidašnje dešava - rekao je automehaničar.

Kako kažu komšije, oko 19 časova u ulici se začula škripa kočnica.

- Iznenada sam čuo kako neko velikom brzinom vozi ulicom. Prvo nisam obratio pažnju, a onda se začula škripa kočnica. Znao sam da se nešto čudno dešava. Za nekoliko minuta video sam policijsko vozilo - ispričao je komšija.
Ubrzo je stigla ekipa Hitne pomoći, koja je morala da interveniše i smiri dečakovog oca koji je bio vidno potresen. Na sreću, dečaku koji se u međuvremenu probudio nije bila potrebna medicinska pomoć. Policajci su obavili uviđaj i odmah krenuli u potragu za lopovom.
U poteru se, odmah po prijavi krađe, uključilo više patrola policije, koje su brzo opkolile okolne ulice pokušavajući da uhvate lopova.

(R. C.)

izvor
[Vrh] Go down

Malerozni lopov: Ukrao kola sa dečakom koji je unutra spavao
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.