Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama

Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi

Početna stranicaFAQRegistracijaLogin

Share | 

Usporedi Relax forum sa ostalim forumima

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster
Broj postova : 87726
Godine : 37
Datum registracije : 24.09.2008

PostajNaslov: Usporedi Relax forum sa ostalim forumima   10/23/2010, 15:59

First topic message reminder :

Usporedite Relax sa ostalim forumima, što mi imamo, a drugi nemaju i obrnuto. Smile

Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija

Autor/icaPoruka
Luna2
Ljubitelj foruma

Female
Virgo Snake
Broj postova : 4316
Godine : 41
Datum registracije : 01.12.2012

PostajNaslov: Re: Usporedi Relax forum sa ostalim forumima   2/7/2013, 21:51

I ovdje je stvarno relax bravo
[Vrh] Go down
Luca
Ljubitelj foruma

Male
Sagittarius Pig
Broj postova : 7349
Godine : 46
Datum registracije : 16.12.2012

PostajNaslov: Re: Usporedi Relax forum sa ostalim forumima   2/7/2013, 21:52

Relax je njanjav u odnosu sa kojeg sam došao. Smile
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Usporedi Relax forum sa ostalim forumima   2/7/2013, 21:54

A kakav je taj s kojeg si došao?

Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
Luca
Ljubitelj foruma

Male
Sagittarius Pig

PostajNaslov: Re: Usporedi Relax forum sa ostalim forumima   2/7/2013, 21:56

ovakav kako si i napisao gore ;)

su dozvoljeni ciganluk, vulgarnost i bezobrazluk
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Usporedi Relax forum sa ostalim forumima   2/7/2013, 21:58

Onda mi je drago što smo njanjavi i ne dozvoljavamo primitivnu komunikaciju na razini zadnje kafanske rupe. ;)

[Vrh] Go down
Luca
Ljubitelj foruma

Male
Sagittarius Pig

PostajNaslov: Re: Usporedi Relax forum sa ostalim forumima   2/7/2013, 22:03

upravo zbog toga sam ovdje ;)
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Usporedi Relax forum sa ostalim forumima   2/7/2013, 22:05

Vrlo mi je drago stari što si tu Smile chirio

[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica

Female
Gemini Broj postova : 77916
Godine : 168
Datum registracije : 21.01.2009

PostajNaslov: Re: Usporedi Relax forum sa ostalim forumima   2/7/2013, 22:07

Odavno ne poredim jer ne moze se porediti ni sa jednim ... najbolji smo najbolji si

[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-poe
Sumrak
VIP član

Male
Aquarius Horse
Broj postova : 36562
Godine : 51
Datum registracije : 31.03.2011

PostajNaslov: Re: Usporedi Relax forum sa ostalim forumima   12/25/2013, 20:03

pa mirniji je forum, nema onog trača forumskog, vjerni članovi  koji tu dolaze su ok, pišu...nema ko na nekim da imate 10 skrivenih i 2 online i od ta 2 online samo 1 piše...forum ipak čine članovi, kakvi su oni takav će i forum da bude...uz uvjet da je redakcija ok...ako to nije, onda je tu rasulo... kafa
[Vrh] Go down
Talia
Ljubitelj foruma

Female
Sagittarius Buffalo
Broj postova : 8076
Godine : 105
Datum registracije : 03.11.2012

PostajNaslov: Re: Usporedi Relax forum sa ostalim forumima   12/26/2013, 00:12

Svi forumi su slični. Na svakom postoje tzv. grupice forumaša koji dominiraju forumom. Takav postaje (na žalost ) i relax !
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član

Male
Aquarius Horse

PostajNaslov: Re: Usporedi Relax forum sa ostalim forumima   12/26/2013, 00:18

Talia je napisao/la:
Svi forumi su slični. Na svakom postoje tzv. grupice forumaša koji dominiraju forumom. Takav postaje (na žalost ) i relax !

baš me zanima na koje to grupice misliš, ako ti nije teško de nam ih navedi i obrazloži... hmmm 

na ovaj forum dođe max. 6 ljudi odjednom, većinom je nas samih tu par, uvijek isti i vjerni forumu...tako da se sa tvojim stavom ne bih složio...niti se ovaj forum može porediti sa onim drugima, da ih sad tu ne nabrajam...ja ga ne branim, bio sam tu i baniran 2x...forum čine ljudi i ovo što tu dolazi svaka im čast... kafa 
[Vrh] Go down
Talia
Ljubitelj foruma

Female
Sagittarius Buffalo
Broj postova : 8076
Godine : 105
Datum registracije : 03.11.2012

PostajNaslov: Re: Usporedi Relax forum sa ostalim forumima   12/26/2013, 00:30

Teško mi je .... duga duga duga duga duga 
[Vrh] Go down
Riječanka
Zlatni VIP član

Female
Scorpio Goat
Broj postova : 72869
Godine : 39
Datum registracije : 17.07.2010

PostajNaslov: Re: Usporedi Relax forum sa ostalim forumima   1/15/2014, 16:19

nema potreba da ih usporedujem..  dopada mi se veseli   zaigrana I love you 
[Vrh] Go down
zvrkica
Ljubitelj foruma

Female
Sagittarius Cat
Broj postova : 3858
Godine : 31
Datum registracije : 12.03.2013

PostajNaslov: Re: Usporedi Relax forum sa ostalim forumima   1/15/2014, 17:36

svuda svrati pa se kući vrati I love you 
[Vrh] Go down
diya
Totalno relaxiran

Female
Sagittarius Horse
Broj postova : 2526
Godine : 40
Datum registracije : 22.11.2011

PostajNaslov: Re: Usporedi Relax forum sa ostalim forumima   1/17/2014, 12:01

najbolji
[Vrh] Go down
http://klaudiyya.blogspot.com/
Sumrak
VIP član

Male
Aquarius Horse

PostajNaslov: Re: Usporedi Relax forum sa ostalim forumima   3/7/2014, 12:23

mir i tišina su tu, a to volim... Smile 
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Usporedi Relax forum sa ostalim forumima   3/12/2014, 10:20

tu je fino, samo što je gadno  pisati bilo što  jer sve se vidi iz  vani,a koliko sam čula vidim da sam nekomu  zapela za oko, kada  me se lipo kopira, ma bravo, lipo je biti ja  zar ne malena.
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član

Male
Aquarius Horse

PostajNaslov: Re: Usporedi Relax forum sa ostalim forumima   3/16/2014, 10:53

ponoć je napisao/la:
tu je fino, samo što je gadno  pisati bilo što  jer sve se vidi iz  vani,a koliko sam čula vidim da sam nekomu  zapela za oko, kada  me se lipo kopira, ma bravo, lipo je biti ja  zar ne malena.

u pravu si, ovdje je mir i tišina i nema onog smrada i trača...i zanimljivo je ti likovi ne ulaze tu, ušlo ih je par bilo, ali nisu ostali dugo, jer nemaju tla za svoja sranja i laži...samo na onim mjestima im uspijeva gdje su svi skupa, ko mušice na govno...konkretno Tebe se ne može kopirati, nemoguće...bilo je pokušaja putem slika i avatara...ali Tebe da se kopira nemoguće...slike i to je ništa...jer textualno nema šansi da Te se kopira...zato baš Te briga tko je ta budala, mogu samo da naslutim, ali Ti znaš tko si i što si i prema tome pusti samo vodu za govnima... Smile hug2 i meni ne smeta što ovo čitaju, baš bih volio da mi tu odgovore...ali iskreno tu volim najviše biti i miran sam...nije tu nitko za mene loše što napisao ili smradao kao na onim forumima...tako da sam ta sranja zaključao, niti kao gost ne idem...nek uživaju sami sa sobom...eto neki dan saznadoh da sam homosexualac i ime momka...kao peder sam, branim homosexualce, družim se samo s njima itd. i sad kad njih to 100 napišu postane istina...ali u biti ja znam tko sam što sam i gdje sam sve što napisao i ogluvio sam na ta sranja...a, toga tu nema i zato volim tu biti...ipak je tu već 5-a godina... Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Usporedi Relax forum sa ostalim forumima   3/16/2014, 19:44

Tanguy je napisao/la:
ponoć je napisao/la:

u pravu si, ovdje je mir i tišina i nema onog smrada i trača...i zanimljivo je ti likovi ne ulaze tu, ušlo ih je par bilo, ali nisu ostali dugo, jer nemaju tla za svoja sranja i laži...samo na onim mjestima im uspijeva gdje su svi skupa, ko mušice na govno...konkretno Tebe se ne može kopirati, nemoguće...bilo je pokušaja putem slika i avatara...ali Tebe da se kopira nemoguće...slike i to je ništa...jer textualno nema šansi da Te se kopira...zato baš Te briga tko je ta budala, mogu samo da naslutim, ali Ti znaš tko si i što si i prema tome pusti samo vodu za govnima... Smile hug2 i meni ne smeta što ovo čitaju, baš bih volio da mi tu odgovore...ali iskreno tu volim najviše biti i miran sam...nije tu nitko za mene loše što napisao ili smradao kao na onim forumima...tako da sam ta sranja zaključao, niti kao gost ne idem...nek uživaju sami sa sobom...eto neki dan saznadoh da sam homosexualac i ime momka...kao peder sam, branim homosexualce, družim se samo s njima itd. i sad kad njih to 100 napišu postane istina...ali u biti ja znam tko sam što sam i gdje sam sve što napisao i ogluvio sam na ta sranja...a, toga tu nema i zato volim tu biti...ipak je tu već 5-a godina... Smile
 Laughing  Laughing  Laughing 

tebi kako god okreneš dobro Laughing  Laughing stalno dobivaš  sa svih strana kako god okreneš  Laughing  Laughing  Laughing
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član

Male
Aquarius Horse

PostajNaslov: Re: Usporedi Relax forum sa ostalim forumima   3/17/2014, 08:30

ponoć je napisao/la:

tebi kako god okreneš dobro Laughing  Laughing stalno dobivaš  sa svih strana kako god okreneš  Laughing  Laughing  Laughing

dobijem da, većinom duplo golo... Laughing Laughing Laughing ali sad iskreno, ovdje mi je najbolje i najkomotnije se osjećam, mogu da se našalim sa Tobom i par njih i da popričam normalno, bez onoga što je kad tko rekao ili uradio i da li je uradio...niti ovdje tko što trača ili da djeli one "dušebrižničke" savjete...osim toga tu nisam nikome trn u oku kao što sam tamo na drugim mjestima bio, pa pisao text ili slike stavljao...tako su me lani na jednom napali za erotku što stavljam, da sam sex. manijak itd. pa onda ovo zadnje da sam homosexualac i partnera mi našli...homosexualac nisam, tko me zna zna da nisam, a same homosexualce poštujem i cijenim kao i sve ljude...niti sam što bolji ili lošiji od njih...ali eto kada pišeš kontra mase onda si sve najgore...i sve to kada saberem i oduzmem ovdje mi je najbolje...čak mi ne smeta ni ovo što se vidi, one stvari koje ne trebaju da se vide sklonjene su i ok je... Smile 
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Usporedi Relax forum sa ostalim forumima   12/7/2014, 00:45

Sad tek vidim ovih zadnjih nekoliko postova. Baš mi je drago što se ovdje osjećate ok i što nitko nikoga ne napada, to je poanta ovog foruma od starta.
A glede usporedbi s drugima, s velikim forumima tipa forum.hr nema smisla da se uspoređujemo, a glede srednjih i malih foruma poput nas - ni ne znam više koji postoje, gotovo svi za koje sam ranije znao su propali.

[Vrh] Go down
Kristina92
Totalno relaxiran

Female
Cancer Buffalo
Broj postova : 1996
Godine : 45
Datum registracije : 13.09.2014

PostajNaslov: Re: Usporedi Relax forum sa ostalim forumima   12/7/2014, 00:47

nema drugih foruma od ovog Laughing
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica

Female
Gemini Broj postova : 77916
Godine : 168
Datum registracije : 21.01.2009

PostajNaslov: Re: Usporedi Relax forum sa ostalim forumima   12/7/2014, 00:56

Nikad nije bilo ni jednog s kojim sam ga mogla usporediti jer ipak je ovo Relax Smile  pa cak ni sa velikim forum.hr ne mogu ga porediti jer Relax je za mene veci od foruma.hr veseli

[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-poe
Kristina92
Totalno relaxiran

Female
Cancer Buffalo
Broj postova : 1996
Godine : 45
Datum registracije : 13.09.2014

PostajNaslov: Re: Usporedi Relax forum sa ostalim forumima   12/7/2014, 00:59

tako je blizanko,to ti potpisujem veseli
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Usporedi Relax forum sa ostalim forumima   12/8/2014, 18:59

Još samo da smislim čime da se podmite forumaši da se više diskutira na nekim zapuštenim podforumima bila bi sjajno. cerekalo

[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Usporedi Relax forum sa ostalim forumima   

[Vrh] Go down

Usporedi Relax forum sa ostalim forumima
[Vrh] 
Stranica 3 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next