Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama

Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi

Početna stranicaFAQRegistracijaLogin

Share | 

Koliko ste puta banirani na nekom od foruma?

Go down 
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster
Broj postova : 87726
Godine : 37
Datum registracije : 24.09.2008

PostajNaslov: Koliko ste puta banirani na nekom od foruma?   10/23/2010, 15:54

Ja dvaput. Laughing

Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
svilena
Zagrijao tipkovnicu

Female
Gemini Goat
Broj postova : 953
Godine : 51
Datum registracije : 05.08.2010

PostajNaslov: Re: Koliko ste puta banirani na nekom od foruma?   10/23/2010, 15:58

..jednom i to bez objašnjenja koji je razlog ne znam ni danas.. Smile
[Vrh] Go down
http://mojainternetgalerija.blog.hr/
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Koliko ste puta banirani na nekom od foruma?   10/23/2010, 16:22

ni jednom ...do sad cerekalo
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma

Female
Cancer Rat
Broj postova : 4293
Godine : 22
Datum registracije : 31.12.2009

PostajNaslov: Re: Koliko ste puta banirani na nekom od foruma?   10/23/2010, 16:53

Dva puta Smile Jednom jer me nervirala adminka, pa sam namerno pravila probleme xD A drugi put zato sto sam rekla svoje iskreno misljenje o forumu i dala par saveta, koji se adminu, izgleda, nisu dopali... Smile
[Vrh] Go down
Dita von Teese
Ljubitelj foruma

Leo Dog
Broj postova : 3347
Godine : 108
Datum registracije : 12.02.2010

PostajNaslov: Re: Koliko ste puta banirani na nekom od foruma?   10/23/2010, 17:45

Jednom samo,svadjali smo se nesto nas sto..ili sam besomucno spamala..pojma nemam,nesto tako je bilo..
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Koliko ste puta banirani na nekom od foruma?   10/23/2010, 18:05

4x do sada...ne bih o razlozima jer ih nije ni bilo...
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica

Female
Gemini Broj postova : 77916
Godine : 168
Datum registracije : 21.01.2009

PostajNaslov: Re: Koliko ste puta banirani na nekom od foruma?   10/23/2010, 19:22

ni na jednom nemam vise od 10 tak postova pa nisam ni jednom

[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-poe
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Koliko ste puta banirani na nekom od foruma?   10/23/2010, 22:55

Ovdje sam tek malo duže ,na jednom sam bila registrirana al nisam pisala
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Koliko ste puta banirani na nekom od foruma?   10/23/2010, 23:02

vidi osim mene sve nevinasca...
[Vrh] Go down
Procyon
Totalno relaxiran

Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1360
Godine : 29
Datum registracije : 26.07.2010

PostajNaslov: Re: Koliko ste puta banirani na nekom od foruma?   10/24/2010, 00:23

sumrak je napisao/la:

Neuvjerljiv si, to kažu svi koji su banirani big smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Koliko ste puta banirani na nekom od foruma?   10/24/2010, 00:27

Neuvjerljiv si, to kažu svi koji su banirani

zbog cega bih nekoga uvjeravao , ako ti netko zatvori vrata pred nosom i zalupi bez mogucnosti odgovora i obrane ,onda ga ti uvjeri... ;)
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Koliko ste puta banirani na nekom od foruma?   10/24/2010, 00:58

Procyon je napisao/la:
sumrak je napisao/la:

Neuvjerljiv si, to kažu svi koji su banirani big smile
S tim se slažem. Gotovo svatko tko je baniran misli da nije bilo razloga za to. Ali to je subjektivan stav, objektivnost je sasvim nešto drugo.
Kad sve zbrojim na ovom forumu nije bilo puno baniranih, mislim da je svatko tko je baniran baniran s dobrim razlogom za to.

Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član

Female
Taurus Goat
Broj postova : 44778
Godine : 39
Datum registracije : 04.03.2009

PostajNaslov: Re: Koliko ste puta banirani na nekom od foruma?   10/24/2010, 09:12

Nisam nigdje nikada dobila ban. veseli Ne volim praviti probleme i tražiti vraga lol!
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Koliko ste puta banirani na nekom od foruma?   10/24/2010, 21:54

Ti si pravi anđeo Kiki cerekalo litlangel

[Vrh] Go down
cassia
Totalno relaxiran

Female
Broj postova : 2472
Datum registracije : 07.08.2010

PostajNaslov: Re: Koliko ste puta banirani na nekom od foruma?   10/24/2010, 21:58

Nikada do sada...no,ne znači da ne budem...znam i ja biti.. vještica Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Koliko ste puta banirani na nekom od foruma?   10/24/2010, 22:08

Nikada do sada nisu me banirali... Dobila sam nekoliko opomena na pp, i to sve na forum.hr , oni su toliko ozbiljni da mi time idu na živce... ali kad mi pošalju opomenu, ja njih stavim na ignor i barem tjedan dana više ne dolazim na taj forum, hahahaha iz protesta... Laughing
Jedna od opomena bila je zbog toga što sam odgovorila samo smajličem, bez teksta...
Priznajem da to od tada više ne radim... ili barem vrlo malo Smile
[Vrh] Go down
Procyon
Totalno relaxiran

Male
Sagittarius Snake

PostajNaslov: Re: Koliko ste puta banirani na nekom od foruma?   10/24/2010, 22:10

Zasad nemam nikakvih prekršaja.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Koliko ste puta banirani na nekom od foruma?   10/24/2010, 22:16

Bravo Procy, ti si primjeran forumaš veseli big smile bravo

[Vrh] Go down
Procyon
Totalno relaxiran

Male
Sagittarius Snake

PostajNaslov: Re: Koliko ste puta banirani na nekom od foruma?   10/24/2010, 22:20

Pa... nije uvijek bilo glatko, nekad sam visio na rubu, dok sam pisao na forum.hr-u sam išao jednoj moderatorici na živce, kao i ona meni, ali smo izdržali nekako. Onda sam pak išao na živce adminici, tako da nisam baš dobrica, uvijek nekome idem na živce, ali se isto tako uvijek provućem bez ogrebotine big smile
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Koliko ste puta banirani na nekom od foruma?   10/24/2010, 22:21

Meni taj forum.hr nikako ne odgovara, sav mi neki bezvezan, nisam napisao ni 20 postova tamo.

[Vrh] Go down
Procyon
Totalno relaxiran

Male
Sagittarius Snake

PostajNaslov: Re: Koliko ste puta banirani na nekom od foruma?   10/24/2010, 22:28

Negativna energija je problem tamo, svi su nekako nabrušeni, ili barem imam takav osjećaj. Bio sam neko vrijeme mod, ali sam odustao jer mi se nije više dalo dolaziti tamo pisati, tu i tamo pročitam nešto ako me zanima i amen. :P
[Vrh] Go down
Ary
VIP član

Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16533
Datum registracije : 16.04.2009

PostajNaslov: Re: Koliko ste puta banirani na nekom od foruma?   10/24/2010, 23:57

Nikada...kad mi ne paše društvo ja se maknem ne raspravljam s nikim niti se s ikim svađam oko ičeg....mislim čemu.....svašta....(mogla bi jedino pokupit koji ban radi spamanja Smile

Zadnja promjena: Ary; 10/25/2010, 00:09; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Koliko ste puta banirani na nekom od foruma?   10/24/2010, 23:59

To je pravi stav Ary bravo

[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica

Female
Gemini Broj postova : 77916
Godine : 168
Datum registracije : 21.01.2009

PostajNaslov: Re: Koliko ste puta banirani na nekom od foruma?   12/27/2010, 13:56

ni jednom ..ni na jednom nisam aktivna..

[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-poe
maca faca
Totalno relaxiran

Female
Pisces Broj postova : 1925
Godine : 118
Datum registracije : 25.11.2010

PostajNaslov: Re: Koliko ste puta banirani na nekom od foruma?   12/27/2010, 13:58

nemam ni jedan jedini kazneni bod
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Koliko ste puta banirani na nekom od foruma?   

[Vrh] Go down

Koliko ste puta banirani na nekom od foruma?
[Vrh] 
Stranica 1 / 4.Go to page : 1, 2, 3, 4  Next